Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių laikraštis » Rubrikos » Verslas, turizmas, ūkis, ekonomika

Verslas, turizmas, ūkis, ekonomika

Už drąsias investicijas plungiškiai apdovanoti Ūkio ministerijoje

Devintus metus iš eilės Ūkio ministerija Verslo dienos proga organizuoja šventę geriausiems šalies verslininkams pagerbti. Renginys „Už nuopelnus verslui“ verslo atstovams skiriamas kaip padėka už jų sėkmingai įgyvendintus projektus, pasiektus rezultatus, indėlį kuriant šalies ekonomiką. Šiemet tarp apdovanotųjų – ir uždaroji akcinė bendrovė „Mirosta“, Kaušėnų kaime, Plungės rajone, veikianti įmonė, pelniusi nominaciją „Drąsios investicijos“.

Ar išgelbės verslininkus nuo didesnės rinkliavos?

Telšių verslininkai moka, Mažeikių – moka, ir net Rietavo verslininkai be jokių pretenzijų moka Telšių regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) dalininkių sprendimu nuo antrojo šių metų pusmečio padidintą rinkliavą už atliekų surinkimą ir tvarkymą. Tik Plungės rajono savivaldybėje mokėti delsiama ir per vietos politikus inicijuojama, kad mokestis administracinės, prekybos, paslaugų, maitinimo, transporto, gamybos, sandėliavimo, kultūros, gydymo, poilsio, socialinės, sporto, religinės ir kitų paskirčių pastatų turėtojams būtų perskaičiuotas.

Laiptai per parą? Įmanoma

Pateiki užsakymą ryte, o kitą dieną jau džiaugiesi naujais laiptais. Atrodo neįmanoma? „Klystate“, – sako plungiškiams gerai žinomos LHM įmonių grupės vadovai, kurie tokį gamybos terminą klientams ruošiasi pristatyti jau nuo 2014 metų sausio mėnesio. Tai, ką siūlo ši bendrovė, – naujovė stalystės pasaulyje. Pasirodo, laiptams pagaminti nereikia ilgų savaičių. Tai galima atlikti ir per parą.

Prūsalių ambulatorijoje – terapeuto konsultacijos ir tyrimai

Gera žinia Prūsalių ambulatorijos pacientams. Iki šiol sunegalavusiems ar vaistų išsirašyti norintiems gyventojams nebuvo pasirinkimo – tekdavo važiuoti pas gydytoją į Plungę, nes čia terapeutas nedirbo. Dabar padėtis pasikeitė iš esmės – ne tik šeimos gydytojas į kaimą atvyksta, bet ir būtiniausi tyrimai čia pat atliekami.

E. Samulionis: „Smulkieji verslininkai turi būti vieningi“

Plungės smulkiojo ir vidutinio verslo asociacijoje – permainos. Prieš porą mėnesių prie jos vairo stojo jaunas, energingas plungiškis verslininkas Edmundas Samulionis. Prieš daugiau nei dešimtmetį pats ėmęsis verslo vyras šiandieną gali pasidžiaugti turimos įmonės sėkme, o įgyta patirtis pravers ir einant naujas pareigas. E. Samulionis viliasi, kad pavyks atgaivinti asociacijos veiklą ir suvienyti smulkiuosius Plungės krašto verslininkus.

Pramonininkai susirūpinę regionų likimu

Pasitarimu-seminaru „Transporto infrastruktūros plėtra ir renovacija – svarbi regiono ekonominio augimo sąlyga“ Plungės pramonininkų sąjunga pradėjo renginių ciklą apie regionų svarbą valstybei. Rugsėjo 20 dieną Žemaitijos kolegijoje Rietavo, Skuodo, Plungės pramonininkai, šių savivaldybių valdžios atstovai, valstybės įmonių „Telšių regiono keliai“ ir „Klaipėdos regiono keliai“ vadovai klausėsi pranešimų apie susisiekimo infrastruktūros vystymo tendencijas, kelių priežiūros modernizavimo ir plėtros finansavimo galimybes regione bei Klaipėdos jūrų uosto modernizavimo svarbą regiono ir visos Lietuvos ekonomikai.

Milijoninės vertės „Vičiūnų“ biokuro katilinė pradėjo darbą

Maždaug 12 milijonų litų. Tiek „Vičiūnų“ įmonių grupė investavo į biokuro katilinės statybą. Rugsėjo 18 dieną Plungėje įvyko oficialus šio objekto atidarymas.

Nuo šiol šeimininkėms jokio vargo dėl sulčių!

Stoties gatvėje 5A, Plungėje, atidaryta nauja sulčių spaudykla, kurioje moderniomis technologijomis spaudžiamos vaisių ir daržovių sultys. Atvežusiam žaliavą klientui niekuo nereikia rūpintis – paruoštas pasterizuotas sultis išsivešite 5 litrų talpos vakuuminiuose maišeliuose, kuriuose jas galima laikyti ne vienerius metus, o atidarius – patogu naudoti.

Belaidis „Balticum“ internetas – tikras pagalbininkas už miesto gyvenantiems moksleiviams ir studentams

Prasidėję mokslo metai sugrąžino į kasdienių rūpesčių ritmą moksleivius, studentus ir jų tėvelius. Telekomunikacijų bendrovė „Balticum TV“, jau kelerius metus plungiškiams tiekianti belaidį internetą, dalijasi būdais, kaip pa(si)lengvinti mokslo ir pažinimo kelią.

Automobilių nuoma Plungėje – patogu ir naudinga

Reikia nuvykti į šventę ir neturite transporto priemonės? O gal grįžote į Lietuvą per atostogas aplankyti draugų ir giminaičių ir ieškote, kur gauti patikimą ir gerą automobilį? Mes galime Jums padėti! UAB „AutoRegis“ pasistengs patenkinti kiekvieno kliento poreikius.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama