Sekmadienis, 2024 m. gegužės 12 d.

Plungės Kyokushin Karate mokyklos “Shodan” sportininkai Lietuvos čempionate iškovojo 1 sidabro ir 1 bronzos bronzos medalius

Balandžio 16 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate jaunučių (U16), jaunių (U18) ir jaunių (U20) čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos karate klubų. Šiame čempionate pergalių siekė apie 330 sportininkų iš 39 Lietuvos karate klubų. Plungės karate kiokušin “Shodan” mokyklą atstovavo keturi auklėtiniai, kurie iškovojo 1 sidabro ir 1 bronzos medalius. Susumavus visus šiame čempionate dalyvavusių sportininkų rezultatus – komandinėje įskaitoje Shodan karate mokykla dar kartą įrodė, jog yra stipriausias karate klubas Lietuvoje. Šiame čempionate dalyvavę sportininkai taip pat turėjo galimybę iškovoti kelialapius į Europos U-16, U18, U20 čempionatą, kuris vyks Vengrijoje birželio 24 dieną.

Jaunučių (U16) amžiaus vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 75 kilogramų sidabro medalį laimėjo Tautvydas Matevičius. Sportininkas pirmoje kovoje laimėjo prieš varžovą Arną Sasnauską (kl. Mohikanas), antroje – įveikė Paulių Rusteiką (kl. Tensho), o trečioje pusfinalio kovoje laimėjo prieš bendraklubį Airidą Tarnį. Finalinejė kovoje Tautvydas kovojo prieš bendraklubį Jorį Bušmą. Po atkaklios finalinės kovos teisėjai pergalę skyrė varžovui. Tautvydas šiose varžybose iškovojo antrosios vietos sidabro medalį bei kelialapį į Europos Čempionatą.

Jaunučių (U16) amžiaus vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 65 kilogramų bronzos medalį iškovojo Nojus Mikuckis. Pirmoje kovoje įveikė varžovą Titą Bernacką (kl. Spartanika), antroje – Matą Milaševičių (kl. Budora). Trečioje kovoje Nojus Mikuckis susirungė su bendraklubiu Timofej Fiodorov , po atkaklios kovos teisėjai pergalę skyrė varžovui, o Nojus iškovojo trečiąją vietą – bronzos medalį bei tapo LIetuvos karate kyokušin rinktinės nariu.

Šiose varžybose savo jėgas taip pat išbandė shodaniečiai: Gabrielius Smilingis ir Gita Valančiūtė.

Karate kiokušin klubo “Shodan” vadovas Lukas Kubilius bei treneris Žygimantas Šniaukas, Vilius Lipnickas ir Asta Dauskurtė labai džiaugiasi tokiais auklėtinių rezultatais bei kiekvienu Shodan mokyklos sportininku, dalyvavusiu šiose varžybose.

Kitos svarbios artėjančios varžybos – Lietuvos vaikų čempionatas Kėdainiuose balandžio 29 dieną, kur savo jėgas išbandys bei pergalių sieks ir Plungės karate mokyklos Shodan jaunieji sportininkai.

Nuotraukoje iš kairės: Treneris Žygimantas Šniaukas, Tautvydas Matevičius, Gabrielius Smilingis, Gita Valančiūtė, Nojus Mikuckis, treneris Vilius Lipnickas,