Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Susipažinkim!

Pauliaus svajonė – namas iš molio

Vaikinas, kurio galva „pramušta" įvairiausiomis idėjomis. Toks įspūdis susidarė pabendravus su kuliškiu Pauliumi Stonkumi. Greitai 25-ąjį gimtadienį švęsiantis Paulius miestelyje žinomas kaip nagingas medžio meistras, kurio rankose gimsta ne tik praktiški dalykai, bet ir įspūdį paliekantys medžio raižiniai. O kur dar dešimtys nutapytų paveikslų! Paulius - savamokslis menininkas. Tačiau jį apibūdinti vien šiuo žodžiu būtų neteisinga. „Man patinka viskas, kas nestandartiška, ekologiška", - sako vaikinas, kurio vis dar nepaleidžia mintis pabaigti statyti malūną, kuriuo bus gaminama elektra, o kur dar namo iš molio statybos!

Žlibiniškių darbai nukeliavo į Varšuvą

Žemaitijos merginos garsina savo kraštą! Šitaip drąsiai gali kalbėti žlibiniškiai, didžiuodamiesi, kad šalia jų gyvena ne tik jaunos ir gražios, bet ir kūrybingos menininkės. Dar visą savaitę, iki rugsėjo 17-osios, Lietuvos kultūros centre prie Lietuvos ambasados Varšuvoje veiks žlibiniškių Tomos ir Vilmos Šlimaičių bei iš gretimo kaimo - Purvaičių - kilusios Agnės Kupšytės darbų paroda.

Gražiausia sodyba vaikų akimis

Kaip ir kasmet, Stalgėnų bendruomenė vieną vasaros savaitgalį skyrė pabūti kartu - sportavo, šoko ir dainavo, klausėsi kviestinių atlikėjų, vaišinosi ir vaišino savo svečius. Per kaimo šventes tapo įprasta pagerbti darbščiausius, gražiausiai sodybas tvarkančius žmones. Šiemet Stalgėnuose garbė rinkti gražiausią sodybą buvo patikėta ir vaikams!

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama