Sekmadienis, 2024 m. gegužės 26 d.

Vasariški „Tele2“ pasiūlymai: nuolaidos pokalbių planams, laikrodžiams ir telefonams bei televizorius dovanų

Vasarą pradedame geromis naujienomis. „Tele2“ paruošė daugybę patrauklių pasiūlymų pokalbių planams, nuolaidų telefonams ir išmaniesiems laikrodžiams su eSIM technologija bei ypatingų dovanų. Akcijomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Pokalbių planai – net 6 mėn. nemokamai

Neįtikėtinas pasiūlymas visiems, norintiems užsisakyti naują pokalbių planą – net pusę metų pokalbių planu galėsite naudotis visiškai nemokamai. Pasiūlymas galioja bet kuriam pasirinktam www.tele2.lt nurodytam pokalbių planui, kai sutartis sudaroma 24 mėn. laikotarpiui.

Pokalbių planų mėnesinė kaina prasideda nuo 8,50 Eur/mėn. Galite rinktis iš planų su neribotais pokalbiais ir SMS bei pasirinktinai nuo 1 GB iki neribotų GB duomenų. Išnaudojus planuose suteikiamą duomenų kiekį, jums bus suteikiama galimybė užsisakyti bei naudoti papildomą duomenų paketą. Su kiekvienu planu pirmąjį mėnesį dovanojamas neribotų GB duomenų paketas.

Televizorius arba robotas siurblys – dovanų

Turime jums dovanų. Užsisakykite „Tele2 Laisvo interneto“ planą nuo 15,90 Eur/mėn., o mes jums padovanosime išmanųjį televizorių „Xiaomi Mi Smart TV (32“) arba robotą dulkių siurblį „Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro“. Televizoriaus dovanos vertė – 249 Eur, roboto siurblio – 349 Eur.

Pasiūlymas galioja tik užsakant su „Tele2 Laisvo interneto“ 200 GB (15,90 Eur/mėn.) ar neribotų GB (17,90 Eur/mėn.) planu bei pasirašant 24 mėn. paslaugų teikimo sutartį. Modemo kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn. Dovana prie užsakymo bus pridėta automatiškai už simbolinę 0,01 Eur priemoką.

Išmanieji laikrodžiai su eSIM – vos nuo 1,99 Eur/mėn.

Jei jau kurį laiką svajojate apie išmanųjį „Samsung“ laikrodį su eSIM technologija, dabar yra puikus metas jį įsigyti. Tokios geros kainos dar nebuvo. Bet kurį www.tele2.lt nurodytą „Samsung Galaxy“ laikrodį su eSIM dabar galite įsigyti su 1 Eur pradine įmoka. Mėnesinė įmoka, priklausomai nuo laikrodžio modelio, prasideda vos nuo 1,99 Eur/mėn.

Pasiūlymas galioja pasirinkus bet kurį laikrodį ir sudarant 24 ar 36 mėn. sutartį bei mokant pradinę įmoką ir mėnesinę įmoką, kuri nurodyta www.tele2.lt prie konkretaus laikrodžio modelio. Pavyzdžiui, už 1,99 Eur/mėn. dabar galite įsigyti „Samsung Galaxy Watch Active 2 LTE (40 mm)“ modelį. Jo kaina mokant visą sumą iškart – vos 72,76 Eur. Laikrodžio kaina ne akcijos metu – 299 Eur.

Nuolaida taikoma ir laikrodžio planui, kuris leidžia naudotis laikrodžiu lyg telefonu – skambinti ir atsakyti į skambučius, gauti pranešimus ar naršyti internete. Plano „Neriboti GB, neriboti pokalbiai, neribotos SMS laikrodžiui“ kaina – 4,90 Eur/mėn. Pasiūlymas galioja su 24 mėn. sutartimi. Planas laikrodžiui gali būti pridėtas prie jau jūsų turimo „Tele2“ pokalbių plano, arba galima įsigyti ir pokalbių planą, ir planą „Neriboti GB“ laikrodžiui.

Išmanieji telefonai – tik nuo 109 Eur

Išskirtiniai pasiūlymai šiuo metu taikomi ir išmaniesiems telefonams. Juos dabar galite įsigyti vos nuo 109 Eur. Telefonus galite įsigyti mokant visą sumą iš karto arba nurodytomis įmokomis su bet kuriuo www.tele2.lt nurodytu planu ir 24 mėn. sutartimi.

Greitą, ištvermingą ir galingą bateriją turintį „Samsung Galaxy A02s“ (32 GB) telefoną dabar įsigysite vos už 4,50 Eur/mėn. Pradinė įmoka – 1 Eur. Mokant visą sumą iškart išmanusis kainuos 109 Eur. Telefonui taikomas vienkartinis laikmenos mokestis – 5,25 Eur.

Išmanioji televizija „Go3“ – visą vasarą nemokamai

Kviečiame visą vasarą mėgautis išmaniąja „Go3“ televizija visiškai nemokamai. Užsisakykite „TV + Filmai“ arba „TV + Filmai + Sportas“ paketą dabar ir nemokėkite iki rugsėjo 1 d.

Pasiūlymu galite pasinaudoti užsisakę vieną iš minėtų paketų ir pasirašę 24 mėn. sutartį. TV priedėlio nuomos kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Komentarai
Kiti straipsniai