Penktadienis, 2024 m. liepos 19 d.

Kokio storio seifą rinktis atsižvelgiant į poreikius?

Pasirinkti tinkamą seifą ne visuomet paprasta. Rekomenduojama atsižvelgti į gamybos medžiagas, sienelių storį, užraktą, montavimo tipą. Kita vertus, dalis žmonių taip pat susitelkia į seifo kainą. Šių gausu tikrai įvairių – visgi, norint maksimalios apsaugos, nerekomenduojama rinktis itin pigaus varianto. Kokybiški seifai su akcija gali padėti rasti optimalų sprendimą. Taigi, belieka stebėti rinką ir laukti geresnių pasiūlymų. Visgi, sugrįžkime prie tinkamo seifo pasirinkimo. Šį kartą aptarsime vieną esminį aspektą – sienelių storį.

Seifai ginklams

Lietuvos Respublikos įstatymai apibrėžia tam tikrus seifų, kuriuose laikomi ginklai, reikalavimus. Vienas iš jų yra susijęs su sienelių storiu. Reikalavimų neatitinkančiuose seifuose ginklų laikyti negalima – tai nesaugu. Taigi, renkantis tinkamą variantą būtina atsižvelgti į sienelių storį. Šis negali būti mažesnis nei 3 milimetrai.

Seifai, saugantys nuo gaisro

Renkantis seifą į jo storį taip pat svarbu atsižvelgti ir tuomet, jeigu norite, kad šis saugotų nuo gaisro. Įprastai sienelės gali siekti net 6 centimetrų svorį. Žinoma, tokio seifo vidinis tūris ženkliai sumažėja. Kita vertus, didelis sienelių storis yra labai svarbus tam, kad vertingus daiktus pavyktų apsaugoti nuo ugnies. Visus seifus galite peržiūrėti seifai.lt parduotuvėje.

Seifai, saugantys nuo vagysčių

Jeigu ieškote seifo, kuriame laikysite prabangius daiktus ir norite šiuos apsaugoti nuo vagysčių, itin svarbu atsižvelgti į sienelių storį. Kodėl? Iš esmės, kuo jos storesnės – tuo pats seifas yra tvirtesnis. Taigi, vagims bus sunkiau jį išlaužti. Žinoma, tinkama apsauga taip pat priklauso nuo pasirinkto užrakto tipo, montavimo ypatumų ir panašiai. Visgi, ne ką mažiau svarbu atsižvelgti į seifo, o ypatingai durelių storį. Idealu, jei šis siekia 3–4 milimetrus.

Į ką dar atsižvelgti?

Kaip jau minėjome kiek anksčiau, renkantis seifą rekomenduojama atsižvelgti ne tik į jo sienelių storį. Itin svarbiais aspektais taip pat išlieka montavimo tipas, užraktas, pagaminimo medžiaga. Be to, pirmiausia reikėtų nuspręsti, ką konkrečiai laikysite seife. Žinoma, svarbu įvertinti įvairias papildomas funkcijas. Pavyzdžiui, kai kurie seifai yra atsparūs ugniai ar vandeniui, kiti – smūgiams. Taigi, tinkamas pasirinkimas priklauso nuo to, ką, kur ir kokiomis aplinkybėmis jame laikysite.

Komentarai
Kiti straipsniai