Penktadienis, 2024 m. kovo 29 d.

Gita Valančiūtė parvežė bronzą iš Europos čempionato

Lapkričio 13 dieną Rumunijoje, Oradea mieste įvyko Europos U16 ir Kata rungties čempionatas. Šiose varžybose Lietuvą atstovavo Plungės karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ sportininkė Gita Valančiūtė, kuri iškovojo bronzos medalį. Šios varžybos yra visų sportininkų siekiamybė, nes jose dalyvauja visų Europos šalių geriausi sportininkai.

U16 amžiaus + 65 kg svorio kategorijoje Gita Valančiūtė pirmoje kovoje įveikė lenkę Wiktoria Tomala, ketvirtfinalyje užtikrintais smūgiais laimėjo prieš vengrę Lujza Peva, tačiau pusfinalyje teko pripažinti ukrainietės Kateryna Haidar pranašumą.

Gitą šioms varžyboms ruošė treneriai Asta Dauskurtė ir Žygimantas Šniaukas, tokio lygio pasiekimas yra tikrai aukštas įvertinimas trenerių darbo ir meistriškumo, džiaugiames, kad Plungė turi Europos čempionato prizininkė.