Trečiadienis, 2021 m. balandžio 14 d.

Smėlio dėžės: kaip užtikrinti komfortą ir higieniškumą?

Smėlio dėžės – ideali vieta vaikų laisvalaikiui: juk būtent čia gaminami skaniausi smėlio pyragai ir statomos gražiausios pilys. Tačiau dauguma tėvų ieško klausimų į atsakymą, kaip užtikrinti, kad laikas praleistas šioje erdvėje, būtų komfortiškas ir higieniškas? Pasirodo, tai užtikrinti nėra taip jau ir sudėtinga, tereikia pasirinkti tinkamą smėlio dėžę. Tad kviečiame susipažinti su naudingais patarimais.

Komfortas prasideda ten, kure vietos užtenka visiems. Na, o smėlio dėžė – taip pat ne išimtis, joje vietos turi užtekti visiems. Tad, jei smėlio dėžė naudosis net kelios jūsų atžalos ar jos planuoja pasikviesti draugų, tikrai nereikėtų rinktis mažiausių matmenų smėlio dėžės.

Na, o ką daryti, jei iškepus tuziną smėlio pyragų norisi šiek tiek prisėsti ir pailsėti? Kad tai būtų įmanoma, jūsų atžalai nereikės niekur eiti – tereikia nupirkti tokią smėlio dėžę, kuri montuojama kartu su suoliuku. Ant jo tikrai bus smagu sėdėtis, ilsėtis ir tiesiog stebėti aplinką.

Iki tol, kol bus pastatyta išsvajota smėlio pilis trūksta dar kelių bokštelių, tačiau jau kaupiasi lietais debesys? Statybų proceso nutraukti tikrai nereikės, jei vaikams padovanosite smėlio dėžę su stogeliu. Tokioje smėlio dėžėje žaisti bus galima net ir silpnam lietučiui lyjant. Tegul statybos būna malonios, komfortiškos ir netrikdomos lietaus.

Jei auginate naminius gyvūnus, kurie laisvai vaikšto po jums priklausančią teritoriją ar gyvenate apsupti medžių, kuriuos itin lankyti mėgsta įvairūs paukščiai, tai iškyla didelė tikimybė, kad jie apsilankys ir jūsų vaiko smėlio dėžėje. Na, o, tuomet iškils grėsmė ir smėlio higieniškumui, ir, žinoma, jūsų vaiko saugumui. Tad tam, kad išvengtumėte nekviestų svečių apsilankymo smėlio dėžėje, verta rinktis gaminius su dangčiais. Žaidimams pasibaigus, dėžę bus galia tiesiog uždengti ir tokiu būdu užtikrinti smėlio švarą, vaikų saugumą. Beje, smėlio dėžės su dangčiais yra ypač puikus pasirinkimas ir užmiesčio sodyboms, į kurias su vaikas atvyksta tik savaitgalis, švenčių ar atostogų metu.

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad smėlio dėžės neretai sukelia tam tikrų nepatogumų ir patiems tėveliams. Sukilus smarkiam vėjui, smėlis gali būti išnešiojamas po visą teritoriją, o tada – nelieka nieko kito, kaip tik gaišti laiką jį šluojant. Šios nemalonios aplinkybės tikrai išvengsite ir maksimalų komfortą garantuosite tuo atveju, jei įsigysite smėlio dėžę su dangčiu.

Smėlio dėžės gali būti pagamintos iš plastiko bei medienos, tačiau nereikia pamiršti, kad pastarosios pareikalaus ir tam tikros priežiūros – tėveliams teks reguliariai šias dėžes perlakuoti arba perdažyti. Tad, jei norite išvengti nepatogumų – išlaidų bei laiko, verta pirmenybę teikti plastikinėms smėlio dėžėms.

Ieškote smėlio dėžių, kurios užtikrintų maksimalų higieniškumą bei komfortą jums ir jūsų vaikams? Užsukite į Pigu.lt – tikrai neteks nusivilti.

 

Komentarai
Kiti straipsniai