Šeštadienis, 2023 m. gruodžio 02 d.

SPA procedūros dviems, kodėl tai verta išbandyti?

Eiti į SPA su savo partneriu ar draugu yra vienas įdomesnių ir galbūt neįprastų dalykų, kuriuos galite nuveikti kartu. SPA potyriai dviems, taip pat romantikos ritualai ir paketai yra prieinami daugelyje prabangių SPA centrų ištisus metus, todėl norint gerai pasilepinti nereikia laukti Valentino dienos.

Dviviečiai procedūrų kambariai ir apartamentai

Daugelis SPA siūlo dvigubas masažo procedūras dviems žmonėms – artimiesiems ar kitiems. Įrengimas dažnai apima dvi masažo lovas ir mažiausiai du terapeutus (keturis, jei abu užsisakėte masažą dviem rankomis). Galite sinchronizuoti savo malonumą, kiekvienas iš jūsų atlikdami tą pačią procedūrą tuo pačiu metu, arba kiekvienas galite atlikti individualų masažą gulėdami vienas šalia kito – tai bus ypatingai maloni pasilepinimo diena.

Porų apartamentai paprastai yra didesni nei dviviečiai procedūrų kambariai ir dažnai būna su privačiomis persirengimo patalpomis, poilsio zona, o kartais ir papildoma įranga, pavyzdžiui, garine pirtimi, sauna, vonia ar nedideliu vandens baseinu.

Štai viena įspūdingiausių dviviečių liukso numerių, kuriuos rasite SPA – Liukso numeris dviems. Jis suteikia jums visišką privatumą atsipalaiduoti. Jame yra gili labai didelė vonia, garų dušas, prabangi persirengimo zona ir dvi gydomosios lovos. Mėgaukitės kiekviena procedūra, taip pat sveikinimo pėdų ritualu, šampano taure ir vaisiais. SPA centre yra privatus procedūrų kambarys, sūkurinė vonia ir terasa paplūdimyje. Mėgaukitės taure šampano ir braškių – palaima!

Romantiškas ritualas apima daugybę SPA malonumų ir, jei pasirinksite protingai, galimybę plūduriuoti SPA baseinuose ir vaikščioti po kitas jų patalpas su žmogumi, kuris jums labiausiai patinka visame pasaulyje.

SPA centrai dažniausiai sustoja romantikos ritualams ir tikriausiai rasite rožių žiedlapiais išmargintą procedūrų kambarį, taip pat žvakių šviesą ir jausmingą muziką. Kai priprasite prie minties, kad čia taip pat turi dalyvauti keli terapeutai, mėgausitės prabangiu ir intymiu viso to malonumu. Praturtinkite savo patirtį užsisakydami dviejų naktų SPA  apsistojimą, kad jums nereikėtų išvykti. Visapusiškai išnaudokite SPA laisvalaikio galimybes, galbūt pasimėgaukite giliųjų audinių arba galvos odos masažu ir mėgaukitės įvairių patiekalų vakariene restorane.

Komentarai
Kiti straipsniai