Penktadienis, 2024 m. liepos 19 d.

Kaip susikurti išskirtinį miegamąjį?

Miegamasis – svarbiausia namų vieta, kurioje praleidžiame nemažai laiko. Šis kambarys turi būti  net tik komfortiškas ir jaukus, tačiau ir savitas. Juk nenorime kiekvieną dieną užmigti ir atsikelti lyg viešbučio kambaryje, kuriame yra lova ir keletas spintelių, tiesa? Šiame straipsnyje pateikiami patarimai padės susikurti išskirtinį miegamąjį, kuris atspindės jūsų asmenybę ir bus komfortiškas.

 

Miegojimo vieta

 

Svarbiausias kambario objektas yra lova. Neskubėkite jos išsirinkti, išbandykite įvairius čiužinių variantus ir atraskite tinkamiausią. Taip pat išsirinkite ir norimą lovos dydį. Net jei gyvenate vieni ir turite erdvų kambarį, didelė lova daug geresnis sprendimas. Dvigulės lovos su čiužiniu puikiai tiks užpildyti kambario erdvę, o skirtingi jų dizainai suteiks savitumo.

 

Akcentinė siena

 

Įprasta miegamajame rinktis neutralias, ramias spalvas. Tačiau jei norite naujovių, susikurkite akcentinę sieną. Tai galite padaryti nudažydami, pakeisdami tapetus ar tekstūrą. Dažniausiai tokia siena tampa ta, kuri yra lovos galvūgalyje. Taip pat akcentinę sieną galite sukurti pakabindami įvairaus dydžio paveikslų ar nuotraukų su gražiausiais jūsų prisiminimais.

 

Sienų padalinimas

 

Yra galimas ir kitoks sienų panaudojimas, norint sukurti išskirtinį kambario dizainą. Padalinkite jas horizontaliai į dvi skirtingų spalvų ar tekstūrų dalis. Pasirinkite kontrastingus tonus ir panaudokite juos tokiame sienos aukštyje kaip kambaryje esanti lova ar komoda. Trečdalį sienos taip pat galite iškalti baltomis lentelėmis, kurios derės prie visko ir sukurs romantišką kambario atmosferą.

 

Apšvietimas

 

Dar vienas svarbus kambario akcentas, kuris padės sukurti atitinkamą nuotaiką – šviestuvas. Jei kuriate romantišką miegamojo atmosferą, rinkitės didesnį aksesuarą su gerai šviesą išsklaidančiu gaubtu. Mažame miegamajame pakaks dviejų ar daugiau šviestuvų, na o dideliam kambariui apšviesti rinkitės ne mažiau trijų. Atitinkamą nuotaiką kambaryje sukurti padeda abiejose lovos pusėse pastatytos nedidelės lempos, kurias galite rinktis ir derinti prie kambario interjero.

 

Taigi, jei norite išskirtinio miegamojo kambario, nebijokite rinktis didesnės ir įdomaus dizaino lovos. Taip pat išnaudokite sienas, pabrėždami savo pomėgius. Nepamirškite, kad miegamasis turi atspindėti jūsų asmenybę, todėl rinkdamiesi interjerą atsižvelkite į savo vidinį balsą.

 

Komentarai
Kiti straipsniai