Šeštadienis, 2021 m. rugsėjo 25 d.

Romanetės diena-naktis yra geriausias pasirinkimas mažuose būstuose?

Šiais laikais lietuviai renkasi gyvenimą vis mažesniuose būstuose. Kodėl? Kadangi mažesnės kvadratūros būstai didmiesčiuose yra pigesni, juolab, jų išlaikymo kaštai yra kur kas mažesni. O kadangi šiais laikais žmonės labai daug dėmesio skiria ekologijai, natūralu, kad tai tampa prioritetu.

Mažuose būstuose labai svarbu atsakingai komponuoti interjero akcentus, kurie ne tik kuria aplinkos stilių, tačiau ir jo funkcionalumą. Renkantis langų uždangalus taip pat stengiamasi rasti ne tik estetiškai patrauklius variantus, tačiau ir užimančius mažai vietos. Štai todėl užuolaidas dažnai keičia romanetės.

Romanetės diena-naktis skirtos visai parai

Vos tik atsiradusios romanetės diena naktis sulaukė labai daug dėmesio, kadangi jos puikiai atstoja tiek dienines, tiek naktines užuolaidas. Tokiu atveju visą parą namuose yra reikalinga apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių bei smalsių kaimynų akių, visgi, tuo pačiu galima džiaugtis reikalingu šviesos kiekiu, kuris mažos kvadratūros namuose labai reikalingas.

Greta funkcionalios apsaugos taip pat verta pastebėti ir stiliaus galimybes. Dekoro funkcija taip pat sulaukia labai daug dėmesio, kadangi sistema yra sudaryta iš dvigubo audinio – ne tik apsaugo, tačiau ir unikaliai atrodo, puošia tiek modernius, tiek klasikinio stiliaus namus.

Lengvas valdymas ir paprastas montavimas

Svarbios romanečių naudos yra susijusios ir su paprastu valdymu, kuris nereikalauja pastangų, galiausiai, dėl kokybiškų dalių – sistema ilgai ir našiai tarnauja. Mechanizmas leidžia romanetes užfiksuoti reikalingame aukštyje pagal poreikius, užtikrinti, kad į patalpas pateks tiek šviesos, kiek reikia, kad žmogus jaustųsi komfortabiliai.

Kadangi sistema taupo vietą – puikiai tinka ir mažose patalpose: koridoriuose, stoglangiams ir panašiai. Nereikia išsigąsti ir montavimo, kuris įveikimas kiekvienam kiek nagingesniam žmogui. Galiausiai, Solemlux meistrai dažniausiai teikia nemokamas konsultacijas, o jeigu, visgi, baiminatės – visada galite montavimo darbus palikti jiems patiems.

Kainos – vis labiau krenta

Iki šiol dažnai girdimas mitas, kad romanetės diena-naktis yra brangios ir tinkamos tik tiems, kurie pasiruošę skirti nemažą investiciją langų dekorui. Tai nėra tiesa. Įvertinkite tai, kad jas siūlo vis daugiau verslininkų, o kuo pasiūla platesnė – tuo labiau laimi klientas, kuris renkasi konkurencijos vaisius.

Komentarai
Kiti straipsniai