Sekmadienis, 2024 m. birželio 23 d.

„Tele2“ pasiūlymai: pagalbininkai kokybiškam laisvalaikiui namuose ir dovanos apsidraudus automobilį

Šių metų pradžia gausi sniego ir naudingų mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pasiūlymų. Vasaris – palankus metas atnaujinti savo žydruosius ekranus, įsigyti išmanius pagalbininkus buityje ar apsidraudus automobilį laimėti degalų.

Visus operatoriaus pasiūlymus rasite internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Drauskitės automobilį ir laimėkite degalų

Pasibaigė privalomasis automobilio draudimas? „Tele2“ kartu su draudimo partneriu „Gjensidige“ siūlo patogiai, paprastai ir neišėjus iš namų apsidrausti savo transporto priemonę bei laimėti 30 Eur vertės kuponus degalams įsigyti. Visas žaidimo taisykles rasite internetinėje svetainėje https://mano.tele2.lt/privalomasis-vairuotoju-draudimas.

Viskas, ko reikia – operatoriaus svetainėje užpildyti draudimo formą. Drausti galite lengvąjį automobilį ir jo priekabą, krovininį automobilį iki 3,5 t. bendrosios masės arba motociklą.

Patogu ir tai, kad pasirašius sutartį mėnesio mokestis už draudimo paslaugą bus įtrauktas į mobiliojo ryšio paslaugų sąskaitą. Mokėti taip pat galėsite ir už kito asmens vardu registruotą automobilio draudimo sutartį.

Laisvalaikis skirtas poilsiui – robotai siurbliai nuo 3 Eur/mėn.

Namai tapo biurais, mokyklų klasėmis ir pramogų erdvėmis, tad namų ruošos darbų šiuo metu gali būti kiek daugiau nei įprastai. Tam, kad savo laisvą laiką galėtumėte skirti poilsiui – į pagalbą pasitelkite robotą siurblį.

Su bet kuriuo www.tele2.lt pasirinktu „Tele2 Laisvo interneto“ planu, 24 mėn. sutartimi, 36 mėn. įrangos išsimokėjimo sutartimi ir 47 Eur pradine įmoka, robotas dulkių siurblys „Ecovacs DEEBOT 500“ kainuos vos 3 Eur/mėn. Įrenginio kaina mokant visą sumą iškart – 155 Eur. Galimas įrangos išsimokėjimo finansavimas per „SB lizingą“.

Atsinaujinkite „namų kino teatrą“ – pasiūlymai televizoriams

Šiuo metu svetainė tapo vienu iš pagrindinių šeimos traukos centrų – savotiška pramogų zona su namų kino teatru. Svarstantiems apie šios zonos atsinaujinimą įsigyjant naują televizorių – „Tele2“ turi ypatingai gerų žinių.

Užsisakius paslaugų paketą su bet kuriuo www.tele2.lt skelbiamu „Tele2 Laisvo interneto“ planu ir „Go3“ išmaniąja televizija bei pasirašius 24 mėn. sutartį – televizoriai kainuos vos nuo 2,63 Eur/mėn. Pradinė įmoka už televizorių tik 1 euras, o TV priedėliui taikoma net 50 proc. nuolaida.

Interneto ir televizijos paketo kaina prasideda nuo 21,64 Eur/mėn. Galėsite rinktis iš nurodytų „Samsung“, „Philips“, „Xiaomi“ ir „LG“ televizorių modelių.

Saugūs namai: kameros be pabrangimo

Dabar itin palankus metas išsirinkti išmanius, namų saugumą užtikrinančius įrankius – lengvai sumontuojamas lauko ar vidaus apsaugos kameras.

Užsisakius bet kurį www.tele2.lt nurodytą „Tele2 Laisvo interneto“ planą su 24 mėn. sutartimi, 36 mėn. įrangos išsimokėjimo sutartimi ir 16 Eur pradine įmoka, apsauginė valdoma vidaus kamera „EZVIZ C6CN“ kainuos vos 1 Eur/mėn. Kameros kaina mokant visą sumą iškart – 52 Eur. Galimas įrangos išsimokėjimo finansavimas per „SB lizingą“.

„Smart master“ – įrenginių servisas neiškėlus kojos iš namų

Savo išmaniuosius įrenginius galite susitaisyti neišeidami iš namų. „Smart Master“ išmaniųjų įrenginių serviso centras visus klientus aptarnauja nuotoliniu būdu.

Tereikia užregistruoti savo užklausą numeriu +370 617 18888 arba užpildyti registracijos užklausą svetainėje https://smartmaster.lt/registracija/.

„Smart Master“ nurodytu adresu atsiųs kurjerį, o po įrenginio remonto – pristatys į biurą ar namus. Įrangos pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje (išskyrus Neringos kraštą) – nemokamas.

Patogiai ir greitai – paslaugos nuotoliniu būdu

Operatoriaus internetinėje parduotuvėje ir savitarnoje galima įsigyti visas siūlomas prekes bei paslaugas: telefonus, kompiuterius, išmaniuosius įrenginius, modemus arba pokalbių ir interneto planus. Užsakytos prekės bus pristatytos nemokamai arba jas galėsite atsiimti „Tele2“ salonuose, kurie šiuo metu veikia kaip prekių atsiėmimo punktai. Jų sąrašą rasite www.tele2.lt.

„Tele2“ savitarnoje taip pat galite pratęsti sutartis, apmokėti sąskaitas, nustatyti kredito limitą, užsisakyti daugiau duomenų, peržiūrėti mėnesio apžvalgą ir rasti kitą svarbią informaciją.

Privatiems „Tele2“ klientams informacija teikiama 07:00-23:00 val. Skambinti galima trumpuoju numeriu 117 (skambinant tik iš „Tele2“ tinklo, nemokamai) arba +370 684 00 117 (skambinant iš užsienio ar kito operatoriaus, kaina pagal mokėjimo plano tarifus).

Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Komentarai
Kiti straipsniai