Penktadienis, 2021 m. kovo 05 d.

Seksualinis gyvenimas: monotonija ar įvairovė? (N-18)

Ne vieno vienišo vyro galvoje kartais šmėsteli mintis – „gal verta įsigyti sekso lėlę?”. Ypač šis klausimas iškyla tiems, kuriems nepriimtini vienkartiniai lytiniai santykiai ir masturbacija. O juk susikaupusią seksualinę energiją reikia išlieti lygiai taip pat kaip ir turintiems antrąją pusę. Dažnai nuo sprendimo įsigyti sekso lėlę sulaiko informacijos trūkumas, drovumas ar kitos priežastys.

 

Jei jau įsigyti, tai tik kokybišką sekso lėlę. Kartais abejonės apima tuos, kurie įsivaizduoja daugiau nei prieš dešimtmetį populiarias pripučiamas lėles. Kokybiška tikra lėlė seksui nė iš tolo neprimena jau neturinčių paklausos pripučiamų lėlių. Šiuolaikinės lėlės ne tik kitaip atrodo, bet ir suteikia visiškai kitokius pojūčius. Naudojamos medžiagos sukuria tikros odos efektą, o lytiniai organai labai panašūs į tikros moters. Tokias lėles galima perrengti, šukuoti, todėl nei sekso, nei išvaizdos monotonija su tokiomis lėlėmis negresia. O ir kokybiška lėlė tarnaus ne vienerius ir ne du metus. Tad sekso lėlę įsigyti bus verta, jei tai – tikra lėlė, o ne prastos kokybės trumpalaikis žaisliukas.

 

Svajonės pildosi vien nuo minties

 

Dažniausi vienišų vyrų seksualinio pasitenkinimo pasirinkimai yra masturbacija arba vienkartiniai lytiniai santykiai. Sprendimą įsigyti sekso lėlę tikrai verta priimti tiems, kuriems šie variantai nepriimtini. Jau vien tas faktas, kad pagalvojate apie sekso lėlės įsigijimą, reiškia, jog jūsų gyvenime yra seksualinio pasitenkinimo trūkumas. Tuomet verta įsivaizduoti, ar jums būtų malonu jei grįžus po dienos darbų namuose jūsų lauktų tikra lėlė, atstojanti gyvą moterį? Ar seksualinis pasitenkinimas bet kuriuo metu ir bet kokiais būdais pagerintų jūsų gyvenimą ir psichologinę sveikatą? Jei į šiuos klausimus atsakėte „taip”, jums tikrai verta įsigyti sekso lėlę.

 

Atsipirks

 

Masturbacija – bene seniausias savęs patenkinimo būdas, kurį dažniausiai išbando vyrai, būdami dar tik paaugliais. Tačiau nei vienas subrendęs vyras nepaneigs, kad ilgalaikė masturbacija pabosta ir pradeda nesuteikti pilno seksualinio pasitenkinimo. O ir dažniausiai masturbacija nesuteikia tokio malonumo, kokį gali suteikti tikra lėlė, skirta visapusiškam pasitenkinimui. Tuo tarpu vienadieniai lytiniai santykiai kartais gali baigtis labai nemaloniomis pasekmėmis, tokiomis kaip lytiškai plintančios ligos. Be to, vienadieniai lytiniai santykiai sukelia ir šokių tokių rūpesčių – vyrams tenka nuolat užsiimti paieškomis, o dažnu atveju taip ne tik švaistomas laikas, bet ir pinigai. Tuo tarpu tikra lėlė nesukelia rūpesčių, o už ją sumokėta pinigų suma atsiperka palyginus su pastoviomis išlaidomis laisvo elgesio moterims.

 

Ilgalaikė investicija

 

Jei visą tai perskaitę supratote, kad jums įsigyti sekso lėlę tikrai verta, patariame tai daryti ne paskubomis. Rinkitės tik patikimą pardavėją, pasidomėkite pirkėjų atsiliepimais. Tam, kad netektų nusivilti, nesirinkite pigiausių variantų. Juk nuo lėlės kokybės priklauso malonumas, kurį patirsite ir lėlės ilgaamžiškumas. Tad jau geriau netaupyti ir į šį pirkinį žvelgti kaip į ilgalaikę investiciją savo fizinės, psichologinės ir emocinės sveikatos labui. Jei nusprendėte įsigyti sekso lėlę, pirmiausia išsirinkite patikimą internetinę parduotuvę. Atsižvelkite į pirkėjų atsiliepimus, rekomendacijas ir sekso lėlių pasiūlos gausą. Būtent internetinėse, o ne fizinėse parduotuvėse dažniausiai perkamos seksualiniam pasitenkinimui skirtos lėlės, nes jose platesnis pasirinkimas bei pirkėjų vertinamas konfidencialumas.

 

Šiuolaikiškos – pranašesnės

 

Lietuvoje parduodamos pripučiamos ir šiuolaikiškos sekso lėlės, pagamintos iš TPE medžiagos. Vienintelis pripučiamų lėlių pranašumas – tai mažesnė kaina. Tačiau jokiais kitais aspektais pripučiamų ir iš TPE gaminamų lėlių neverta net lyginti. Pastaroji medžiaga yra labai panaši į žmogaus odą, tad liečiant iš TPE pagamintą lėlę praktiškai sunku atskirti ar tai meilės lėlė, ar tikra moteris. Be to, pastarosios lėlės yra lanksčios ir skirtos bet kokioms seksualinėms fantazijoms įgyvendinti, kas sunkiai įmanoma su pripučiamomis lėlėmis. Kalbant apie išvaizdą, iš TPE pagamintos lėlės taip pat vienareikšmiškai pirmauja. Jas sunku atskirti nuo tikros moters, tiek kalbant apie veido bruožus, tiek apie vidaus struktūrą.

 

Sekso lėlės išvaizda

 

Be abejo, išvaizda taip labai svarbi, jei norite, kad tai būtų tikra meilės lėlė, kelianti jums seksualinį potraukį. Lėlės plaukų, akių spalvą ir veido bruožus rinkitės tokius, kurie jums patrauklūs ir seksualūs. Čia verta nepamiršti ir savo skonio moterims. Jei jums pavyzdžiui, itin patrauklios blondinės ar ilgaplaukės, dairykitės būtent tokio tipažo sekso lėlės. Be abejo, atkreipkite dėmesį ir į lėlės apimtis. Dažniausiai prekės aprašyme pateikiamos tikslios krūtinės, liemens, klubų apimtys. Dievinantiems didžiakrūtes galima rasti sekso lėlių su tikrai įspūdingu biustu, o tuo tarpu tiems, kurie jaučia potraukį nedidelės krūtinės savininkėms, puikiai tiks meilės lėlė su vidutine krūtinės apimtimi. Taip pat nepamirškite pasidomėti sekso lėlės ūgiu. Paprastai iš TPE gaminamos lėlės gali būti nuo 100 iki 170 cm tikros moters ūgio. Nors sekso lėlių angų gyliai smarkiai nesiskiria, tačiau į šį rodiklį taip pat verta atkreipti dėmesį. Čia nepamirškite ne tik vaginos, bet ir analinio ir burnos gylio. Net jei šiuo metu negalvojate apie oralinį seksą, galbūt po kurio laiko norėsite išbandyti ir tokius malonumus. Beje, nenustebkite, kad iš TPE gaminamos lėlės dažniausiai būna su dantimis. Taip siekiama kuo natūralesnės išvaizdos, o minkšti dantys oraliniam seksui tik suteikia dar stipresnius pojūčius.

 

Priedai

 

Išsirinkę tinkamiausią sekso lėlę, pasidairykite ir priedų, kurie padės sukurti erotinę aplinką, o meilės lėlė su jais taps tikra seksualumo deive. Pirmiausia – tai seksualūs apatiniai. Rinkdamiesi juos vadovaukitės savo skoniu ir tuo, kas jus jaudina. Tai gali būti tiek permatomi vos dengiantys kūną naktinukai, tiek odos imitacijos komplektai, audrinantys fantazijas. Taip pat nepamirškite pasirūpinti ir tinkamu lubrikantu bei lėlės valymo priemone. Dažniausiai sekso lėlėmis prekiaujančiose internetinėse parduotuvėse galima rasti tiek informacijos apie priežiūrą, tiek reikiamų produktų. Jei įsigysite pirmąją savo sekso lėlę, gali būti, kad iš pradžių jums reikės prie jos priprasti. Nenustebkite ir neišsigąskite. Juk ir su nauja sekso partnere moterimi dažniausiai pirmą kartą būna nedrąsu. Stenkitės kuo labiau atsipalaiduoti, galite sekso su lėle metu įjungti video įrašų, muzikos. Visa tai padės jaustis laisviau ir patirti dar didesnį malonumą. Po kurio laiko nei nepajusite, kaip meilės lėlė užims svarbią vietą jūsų seksualiniame gyvenime.

 

 

Užs. Str.

 

Šį straipsnį skaitantys asmenys patvirtina, jog turi 18 metų ir prisiima visą teisinę atsakomybę.

Komentarai
Kiti straipsniai