Sekmadienis, 2024 m. birželio 23 d.

Kuris paštomatas yra tinkamiausias jums?

Paštomatai tampa vis populiaresniu pasirinkimu, norint perduoti įvairias siuntas. Tai – ganėtinai ekologiškas, patogus bei saugus būdas. Visgi, didėjant paklausai taip pat auga ir pasiūla. Taigi, Lietuvoje įsikuria vis daugiau įmonių, kurios siūlo savo paštomatus. Kaip pasirinkti tinkamą variantą? Į kokius aspektus atsižvelgti svarbiausia? Skaitykite straipsnį toliau, o mes trumpai aptarsime tinkamo paštomato pasirinkimo ypatumus.

Paštomato pasirinkimas

Tinkamą paštomatą žmonės renkasi itin skirtingai. Tai priklauso nuo Jūsų prioritetų. Pavyzdžiui, kai kuriems svarbiausiu aspektu tampa kaina. Nors dažniausiai skirtinguose paštomatuose ji skiriasi nežymiai, tai vis tiek gali padėti šiek tiek sutaupyti. Toks aspektas ypatingai aktualus žmonėms, kurie siuntas siunčia ganėtinai dažnai. Kita vertus, daliai asmenų svarbiausias laikas. Tokiu atveju įprastai pasirenkamas arčiausiai namų ar darbo vietos esantis paštomatas. Tačiau, pravartu atsižvelgti ir į tokius aspektus, kaip siuntos saugojimo laikas, eilės, tinkami dydžiai. Bet kokiu atveju, įvairių paštomatų gausu visoje Lietuvoje, taigi tikrai rasite geriausią variantą būtent Jums.

Siuntų grąžinimas

Dar viena naujovė į kurią pravartu atsižvelgti renkantis tinkamą paštomatą – tai galimybė grąžinti siuntą. Siekdamos užtikrinti kuo didesnį patogumą, kai kurios įmonės ėmė siūlyti šią paslaugą. Taigi, jei norite pakeisti ar grąžinti netikusią prekę, tai padaryti galėsite gerokai paprasčiau. Dažniausiai tam naudojami specialūs lipdukai. Jie iš anksto įdedami į pirkėjo siunčiamos siuntos dėžutę. Tuomet patys verslo klientai gali pasirinkti leistiną grąžinimo terminą. Jeigu turite lipduką, siuntą atiduosite dviem būdais: išsikvietę kurjerį į namus arba įdėję daiktą į specialų Pick-up punktą. Bet kokiu atveju, tai tiek verslui, tiek klientui naudingas sprendimas. Taigi, rinkdamiesi tinkamą paštomatą, atsižvelkite ir į šį punktą.

Siuntos registravimas internetu

Galimybė siuntą užregistruoti internetu suteikia išties nemažai patogumo. Taigi, rinkdamiesi tinkamą paštomatą kai kurie žmonės atsižvelgia ir į šį aspektą. Siuntos registravimas internetu yra išties nesudėtingas. Be to, tai padaryti galite bet kuriuo paros metu ir bet kurioje vietoje. Taigi, jeigu ieškote patogesnių sprendimų, kurie suteiktų Jums didesnę laisvę, rekomenduojama atsižvelgti į paštomatus, siūlančius tokį variantą.

Kaip išsirinkti tinkamą paštomato siuntos dydį?

Paštomato siuntų dydžiai gali būti ganėtinai įvairūs. Taigi – kaip pasirinkti labiausiai Jums tinkamą variantą? Pirmiausia, siuntą saugiai supakuokite, jog žinotumėte galutinį jos dydį. Tuomet išmatuokite šios aukštį, ilgį ir gylį. Pasirinkę norimą paštomatą, atsižvelkite į jų siūlomus siuntų dydžius. Dažniausiai šie būna XS, S, M bei L, kai kuriais atvejais taip pat ir XL. Nepamirškite, kad ganėtinai dažnai ribojamas pats siuntų svoris. Pavyzdžiui, Omnivoje jis gali siekti iki 25 kilogramų, DPD – 31,5, LP express – 30 kilogramų. Taigi, renkantis pravartu atsižvelgti ir į šį aspektą.

Komentarai
Kiti straipsniai