Ketvirtadienis, 2024 m. balandžio 18 d.

Korėjietiška kosmetika – tai, ko reikia jūsų odai

Azijos moterys puikiai žino, kad norėdamos ilgus metus džiaugtis gražia ir stangria oda, jos turi sąžiningai laikytis 10 taisyklių, kurios efektyviai stabdys raukšlių atsiradimo procesus. Sąžiningai, tai yra kiekvieną dieną ir stengiantis juos atlikti tinkama tvarka. Tačiau jei paakių kremu tepame prieš serumą, o kitais kartais atvirkščiai, rizikos tikrai nėra. Esmė yra kuo daugiau laikytis šių grožio ritualų.

Azijos moterys žino – tai sužinokime ir mes

Taigi, kas yra šis metodas? Korėjietiška priežiūra su Holika Holika kosmetika susideda iš 10 etapų, kuriems reikia naudoti atitinkamą kosmetiką.

Valymas: makiažo šalinimas, valymas, šveitimas

Korėjietišką priežiūros ritualą visada pradedame nuo makiažo šalinimo, ypač atsargiai nuo akių nuvalydami tušą ir lūpų dažus. Pirmiausia, priklausomai nuo odos tipo, nuplaukite veidą valomuoju aliejumi arba makiažo valikliu. Priklausomai nuo pageidavimų tepame pirštais tiesiai ant odos arba vatos diskeliu ir švelniais, sukamaisiais judesiais kruopščiai paskirstome, surinkdami visus nešvarumus. Tada nuplauname šiltu vandeniu.

Atėjo laikas antrajam privalomam etapui. Valymo aliejaus likučius pašalinkite vandens pagrindu pagaminta kosmetika. Tai gali būti valomosios putos ar kremas.

Kitas žingsnis – šveitimas. Šveitimo dažnis ir jo tipas pirmiausia priklauso nuo mūsų odos būklės ir tipo. Jei nėra kontraindikacijų, tai galima daryti net kiekvieną dieną. Šveitimo dėka pašaliname negyvas ląsteles, skatiname odą gaminti kolageną ir mažiname raukšlių matomumą.

Tonizavimas: tonikai, drėkikliai, emulsijos

Ketvirtasis ir vienas svarbiausių korėjietiškos priežiūros etapų neabejotinai yra odos tonizavimas. Naudojant toniką ne tik atkuriamas natūralus odos pH lygis, bet ir pagerėja kitose kosmetikos priemonėse esančių maistinių medžiagų įsisavinimas.

Maitinimas, drėkinimas, stanginimas – visi maloniausi priežiūros etapai

Atėjo laikas ampulėms, esencijoms, serumams ir kitai kosmetikai ypatingoms užduotims, tokioms kaip spuogai, raukšlės ar spalvos pakitimai.

Dabar, kai turite švarią ir gerai sudrėkintą veido odą, laikas pasirūpinti gležna oda aplink akis. Korėjos moterys tam skiria ypatingą dėmesį. Kasdien ryte ir vakare tepkite tinkamą kremą. Atminkite, kad tai puiki galimybė atlikti masažą, skirtą šioms veido sritims. Dėl to pašalinsite patinimą, tamsius ratilus ir maišelius bei sustabdysite raukšlių susidarymą.

Kai turime laiko, verta palepinti odą maitinamuoju atsipalaidavimu. Žinoma, mes kalbame apie lakštines kaukes. Išmanaus dizaino dėka šios kaukės leis odai efektyviau įsisavinti vertingus ingredientus nei naudojant įprastą kreminę kaukę.

Priešpaskutinis elementas – vakarinis drėkinančios kosmetikos tepimas. Kartais vietoj to galite naudoti naktinę kaukę. Įdomus faktas, kad korėjietės ypač mėgsta kosmetiką su sraigių mucinu.

Komentarai
Kiti straipsniai