Ketvirtadienis, 2024 m. balandžio 18 d.

Idealus televizorius filmams ir pramogoms

LG televizoriai visada buvo įvairių dizainų, dydžių, specifikacijų ir kainų. Tačiau technologijos nestovi vietoje, ir kiekvienais metais įmonė pristato naujus modelius.

LG 8K OLED televizoriai yra geriausia šiuo metu prieinama ekrano technologija. Itin didelis ekranas ir pažangiausias procesorius. Šie LG televizoriai yra OLED televizorių viršūnė, kuri negali likti nepastebėta. Tačiau ne visi gali sau leisti tokius LG televizorius. Pats gamintojas tarp visų savo modelių išskiria LG 4K OLED evo televizorius. Tai įrenginiai, kurie leis sukurti nuostabią meno galerijos atmosferą jūsų namuose. LG 4K OLED evo televizoriai, pasižymintys puikia vaizdo kokybe ir tvirtinimo prie sienos galimybėmis bei puikiu kainos ir kokybės santykiu, yra neabejotinai geriausias pasirinkimas rinkoje.

Dabar LG televizoriai garsėja savo kalbos atpažinimo technologija. Ši technologija palengvina prieigą prie turinio ir paslaugų – paieška balsu yra daug greitesnė ir paprastesnė. LG televizoriai išgirs jūsų prašymą ir apgalvos atsakymą dirbtinio intelekto dėka. Tereikia paprašyti, o LG televizoriai net žiūrint televizorių nuves į kino salę.

Be dirbtinio intelekto, LG televizoriai aprūpinti Smart TV funkcija. Už tai atsakinga webOS operacinė sistema su intuityvia sąsaja. Todėl net ir nuo šiuolaikinių informacinių technologijų nutolę žiūrovai galės išsiaiškinti Smart TV nustatymus.

Ir, žinoma, garsas! Nesvarbu, kiek garsiakalbių turi jūsų garso sistema, LG televizoriai sukurti taip, kad garso procesorius naudotų juos visus, realiuoju laiku nustatydamas, kuris garsiakalbis ir kokiu garsu turi skambėti konkretus objektas. Štai kodėl LG televizoriai jau daugelį metų yra pirmaujantys rinkoje – kad ir kokį įrenginį pasirinktumėte, LG televizoriai yra tikroviškos vaizdo kokybės ir puikaus 3D garso garantija.

Komentarai
Kiti straipsniai