Sekmadienis, 2024 m. gegužės 26 d.

Diskiniai ir noraginiai skutikai, kurie jums padės ūkyje

Sėjimas yra viena iš svarbiausių užduočių augalininkystės ūkyje. Todėl jis privalo būti aukštos kokybės. Atkreipkite dėmesį, nes nuo to priklauso būsimas derlius, kadangi sėjimas yra viena iš pagrindinių ūkio darbų. Norėdami gauti aukščiausius rezultatus, turite rodyti ir didelės pastangas, būtina tinkamai paruošti dirvą sodinimui, įterpti sėklas į tą patį gylį. Tai padaryti gali atrodyti ne taip ir svarbu, tačiau tikrai kiekvienas žingsnis yra reikalingas, norint gero ir užtikrinto derliaus.

Sėjos technika nėra viena, jos keičiasi. Populiariausia yra tradicinė sėja

 

Visų pirma ,arkite dirvą, o tada grėbkite vieną ar kelis kartus pagal grumstą, o tada sėklos įterpiamos į paruoštą dirvą. Ši technika yra brangiausia laiko ir išlaidų požiūriu, todėl padidėja derliaus nuėmimo kaina. Todėl ūkininkai ieško sprendimų, kaip sumažinti išlaidas. Ir yra būdų, kaip sumažinti išlaidas, vienas – pakeisti tradicinę ūkininkavimo technologiją. Visos šios technologijos tam tikru mastu sumažina išlaidas, tačiau turi ir kitą medalio pusę: joms reikia brangių ūkininkavimo ir sėjos įrankių, o jų įsigijimui reikia daug pinigų.

 

Vietoj to galima naudoti kitą būdą ir sumažinti praėjimų per žemę skaičių. Tradiciniai gręžimo įrenginiai naudoja esamas movas su lauko kultivatoriais. Šis metodas reikalauja mažiau papildomų investicijų. Kombinuota sėjamoji leidžia sėti tiesiai į ariamą ar minimaliai įdirbtą dirvą, o tai leidžia sutaupyti. Kombinuotieji agregatai gali sutrumpinti: darbo laiką, techninį susidėvėjimą, išlaidas, užtikrinti tinkamą sėjos kokybę ir išlaikyti didesnį drėgmės kiekį dirvožemyje.

Diskiniai skutikai, kurie palengvins jūsų darbą ir padės sutaupyti

 

Diskiniai skutikai Qualidisc Farmer yra kultivatoriaus versija, skirta sekliems darbams su silpnesniais, iki 10 cm gylio traktoriais. Palyginti su senuoju „Qualidisc“, šis skustuvas yra apie 15% lengvesnis, o tai reiškia, kad traukimui ir kėlimui reikalinga galia sumažėja. „Kverneland Qualidisc Farmer“ diskinių akėčių darbinis plotis yra nuo 2 iki 6 m. Kūginis diskas užtikrina, kad diskas turėtų gerą įdubimą ir pastovų atakos kampą, net jei disko skersmuo yra sumažintas. Siekdama, kad šių diskų tarnavimo laikas būtų kuo ilgesnis, „Kverneland“ padidino šių diskų kietumą nuo 160 kg/mm2 iki 200 kg/mm2.

 

Individuali kiekvieno disko apsauga ir atrama užtikrina puikų dirvožemio dauginimąsi ir apsaugo nuo kliūčių dirvožemyje. Dirbimo diskas sumontuotas ant uždaros stebulės, o tai reiškia, kad diskas sumontuotas ir suteptas gamykloje ir jam nereikia jokios papildomos priežiūros. Lauko kultivatoriams, kurių darbinis plotis yra nuo 2,5 m iki 4,0 m, važiuoklę galima užsisakyti vežimui keliais, o tai ypač patogu gabenant dideliais atstumais arba naudojant mažos galios traktorius.

 

Noraginiai skutikai ir kodėl verta juos pasirinkti savo ūkyje?

 

Noraginiai skutikai yra mašinos, naudojamos dirvai įdirbti. Prietaisą galima naudoti visų tipų dirvožemiui. Pagrindinė užduotis – pasėti lauko ražienas po derliaus nuėmimo. Darbinis gylis gali siekti 15 cm (su šoniniais noragėliais) arba 30 cm (be šoninių noragėlių). Standartinė įranga: dvi noragėlių eilės su 35 × 35 mm spirale (APS) arba 60 × 25 mm (AP), keptuvės eilė Ø460, vamzdinis volas Ø550 ir mechaninis darbinio gylio reguliavimas.

 

Noraginiai ir diskiniai skutikai „Audrokesta“ e-kataloge yra geriausias pasirinkimas jums ir jūsų ūkiui, dėl to užsukite ir įsigykite.

Komentarai
Kiti straipsniai