Penktadienis, 2024 m. liepos 19 d.

KADA GALIMA ATLIKTI AKIŲ KOREKCIJĄ IR KOKIĄ NAUDĄ JI DUODA?

Akių korekcija lazeriu yra naudinga tiems, kuriuos vargina toliaregystė, trumparegystė ir astigmatizmas. Šiems pacientams tokia procedūra yra labai naudinga, nes ji išvaduoja nuo akinių arba kontaktinių lęšių nešiojimo. Lazerinės korekcijos metu tausojama akių ragena, todėl ramiai gali jaustis ir tie pacientai, kurie yra labai jautrūs prisilietimams prie akių.

Kokie veiksmai atliekami prieš regos korekcijos procedūrą ir jos metu?

Prieš pradedant regos korekciją į koreguojamas akis lašinami antibiotikai ir dezinfekuojantys lašai. Tiems pacientams, kurie itin jautrūs, siūlomi raminamieji vaistai. Regos korekcijos metu lazeriu pakeičiama ragenos forma, bei laužiamoji galia, tokiu būdu pašalinamas esamas regėjimo trūkumas.

Po procedūros uždedamas kontaktinis lęšis tam, kad lengviau ir greičiau vyktų gijimas. Svarbiausia yra tai, kad, atliekant regos korekciją naujausia šiuolaikine lazerine technika, labai sumažėja fizinis kontaktas su pacientu, o tai tiesiogiai prisideda prie tikimybės visiškai išvengti galimos infekcijos.

Kiek laiko trunka regos korekcijos procedūra ir kas jos metu garantuojama?

Lazerinė akių korekcija trinka tik iki dvidešimties minučių. Naujoviška korekcijos įranga yra apginkluota ypatinga 7D sekimo technologija, kuri atidžiai stebi tai kas vyksta ir konstatuoja, kurioje vietoje po sekundės bus atsidūrusi akis. Tai pacientui garantuoja, jog jeigu jo akis bent truputį kryptelėtų į šoną, lazeris akimoju nustotų koreguoti regą.

Kaip vyksta gijimas po regos lazerinės korekcijos?

Įprastai pirmąsias tris dienas po lazerinės korekcijos, kai gyja akies paviršius, jaučiasi nedidelis nepatogumas, kurį sukelia ašarojančios ir šviesai gana jautrios akys. Tad geriau tuo laikotarpiu nesiimti darbų, kur reikalingas akių įtempimas. Ypač verta susilaikyti nuo darbo kompiuteriu.

Per akies gijimo dienas susiformuoja visavertis akies paviršiaus sluoksnis. Jeigu tuo metu akis vargina išsausėjimas, patariama vartoti drėkinamuosius akių lašus. Kai baigiasi akių gijimo procesas, akių sausumas išnyksta.

Be to, jeigu akis dar prieš operaciją vargina sausumas, patariama procedūros atsisakyti, nes tokiu atveju galimas šio negalavimo paūmėjimas pooperaciniu laikotarpiu. Jeigu susidomėjote lazerine regos korekcija, daugiau informacijos apie ją rasite interneto svetainėje: regoscentras.lt.

 

Nuotrauka iš https://unsplash.com/photos/person-showing-green-and-black-eyelid-closeup-photography-7H41oiADqqg

Komentarai
Kiti straipsniai