Antradienis, 2020 m. sausio 28 d.

Tarp geriausių Klaipėdos apskrities policijos pareigūnų komandų – ir rietaviškiai

Klaipėdos apskr. vyriausiajame policijos komisariate vyko geriausios pareigūnų komandos rinkimai. Policininkai iš apskrities miestų ir rajonų bei Patrulių rinktinės, Kelių policijos ir Viešosios tvarkos tarnybų rungėsi šešiose rungtyse, kurias atlikus, buvo išsiaiškinti bei pagerbti šių metų lyderiai.

Konkurso rungtys buvo sudarytos iš situacijų ir užduočių, susijusių su tiesioginiu policijos pareigūnų darbu. Dešimties komandų pareigūnams teko įrodyti savo profesionalumą žiniomis, fiziniu pasirengimu, psichologijos išmanymu.
Jie atliko policijos taktikos ir pirmosios medicinos pagalbos, šaudymo, reagavimo į smurtą artimoje aplinkoje, orientavimosi, vairavimo ir žinių patikrinimo rungtis.
Trečiąją vietą renkant geriausią apskrities pareigūnų komandą užėmė Rietavo policijos komisariato pareigūnai – Marius Vaičikauskas, Ernestas Norvaišas, Gabrielė Žymančiūtė-Kairė ir Vytautas Jonauskas. Antri šiemet liko Viešosios tvarkos tarnybos komandos pareigūnai. Konkurso pirmąja vieta džiaugėsi Patrulių rinktinės pareigūnų komanda.
Lyderiai apdovanoti vardinėmis dovanomis ir atminimo suvenyrais iš stiklo. Jiems suteiktos trijų dienų papildomos mokamos atostogos.

Andromeda Grauslienė
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja

Komentarai
Kiti straipsniai