Trečiadienis, 2022 m. sausio 19 d.

Paskola namų remontui – būsto atnaujinimui, baldams ir buitinei technikai įsigyti

Siekiant atnaujinti gyvenamąjį būstą, jame atlikti kosmetinio remonto darbus, nusidėvėjusius baldus pakeisti naujais ar įsigyti trūkstamus buitinės technikos prietaisus, gali tekti plačiai atverti piniginę. Tačiau esant būtinybei namus paversti funkcionaliais, komfortiškais ir jaukiais, didesnių pirkinių įsigijimas tampa neatsiejama būtinybe. Jeigu turimų santaupų brangesniems pirkiniams bei planams įgyvendinti nepakanka, sprendimu gali tapti paskola. Vartojimo paskola gali finansuoti ne tik jau minėtų prekių, paslaugų įsigijimą, bet ir nuosavos transporto priemonės taisymą, tyrimų, gydymų išlaidas ar net išsvajotą kelialapį atostogoms užsienio šalyje. Tačiau kiekvienam, siekiančiam banko finansavimo, yra būtina prisiminti, jog paskola – tai finansinis įsipareigojimas, kurį reikės grąžinti laiku su numatyto dydžio palūkanomis. Svarbu įsidėmėti, jog bet kokio dydžio finansavimas šeimai negali tapti našta ar galvos skausmu, todėl dar prieš priimant skolinimosi sprendimą yra būtina tinkamai įvertinti asmenines skolinimosi galimybes. Bankai, kreditų unijos ar bet kokios kitos finansavimą teikiančios bendrovės paskolas yra suskirsčiusios į atskirus jų tipus. Tai gali būti vartojimo paskola, medicinos ir sveikatinimo išlaidoms padengti, automobilio, būsto įsigijimui ir pan. Atsižvelgiant į siekiamo gauti finansavimo dydį, informacija apie paskolos įmokas, jų trukmę, klientams yra pateikiama individualiai.

Jeigu finansavimas reikalingas jau minėtiems būsto remonto darbams, teigiamu paraiškos atveju, galima įsigyti įrankius, medžiagas, sumokėti darbuotojams už profesionaliai atliekamas paslaugas, konsultuotis su interjero dizaineriais, kurie pateiks geriausius sprendimus funkcionaliam būstui užtikrinti. Jeigu reikalingi pilno būsto įrengimo, o ne atnaujinimo darbai, specialistai pataria pasirinkti, kokio stiliaus interjeras namuose bus kuriamas. Vieni populiariausių pasirinkimų – klasikinio, modernaus arba klasikinio, persipynusio su šiuolaikiniu stiliumi, interjero elementai. Konkretaus stiliaus įvardijimas sumažina baldų ar kitų interjero elementų pasirinkimą, todėl tampa kur kas paprasčiau įsigyti, pavyzdžiui, lovą, iš ypač didelio jų asortimento, pateikiamo tiek fizinėse, tiek elektroninėse parduotuvėse. Taip pat interjero dizaineriai rekomenduoja nevengti ryškių detalių, kurios gali tapti kiekvieno būsto kambario akcentu.

Dar vienas svarbus būsto atnaujinimo elementas – ne tik tinkamo stiliaus baldų parinkimas, bet ir jų išdėstymas erdvėje. Atsižvelgiant į kambarį, būtina atkreipti dėmesį, kiek vietos reikės palikti praėjimams, ar norima sukurti vizualiai erdvesnį kambario įspūdį bei kokius baldus tam pasirinkti. Pavyzdžiui, jeigu nedideliame kambaryje norima statyti spintą, tačiau siekiama kuo įmanoma daugiau sutaupyti vietos, patariama rinktis stumdomų, o ne varstomų durų spintą. Tokio tipo spinta tampa ypač funkcionaliu sprendimu, kadangi gali būti gaminama pagal individualius išmatavimus, taip pat ant jos gali būti montuojamas veidrodis, kuris taip pat sutaupo papildomos būsto erdvės, nes veidrodžio nebereikia įsigyti atskirai. Buitinės technikos prietaisų išstatymas virtuvės kambaryje – dar vienas svarbus gyvenamojo būsto elementas. Kadangi virtuvėje praleidžiama nemažai laiko ne tik gaminant, bet ir vakarieniaujant, bendraujant kartu su šeimos nariais ar artimaisiais, kiekvienas prietaisas ir baldas turi atrasti jam geriausiai tinkančią poziciją.

Taigi, esant palankiai asmeninei finansinei situacijai, siekiant pasiskolinti būsto atnaujinimo, remonto darbų išlaidoms padengti, baldų, interjero dekoravimo elementų, buitinės technikos prietaisų kaip skalbimo mašinos, šaldytuvo, orkaitės, televizoriaus įsigijimui, paskola gali įgyvendinti funkcionalių ir praktiškų namų idėją. Kiekvienai šeimai, gyvenančiai jaukiuose namuose, juose malonu ne tik ilsėtis, gaminti, bet ir sutikti svečius – draugus bei artimuosius.

Komentarai
Kiti straipsniai