Trečiadienis, 2020 m. vasario 26 d.

Vasarą pratęsti – paprasta

Kad ir kaip to nesinorėtų, jau visai netrukus paskutinis vasaros mėnuo persiris į antrą pusę, o tai reiškia, kad ir ruduo netruks ateiti. Tačiau, ar dėl turėtume nuliūsti? Tai priklauso tik nuo mūsų pačių, ir, jei tik norime, vasarą galime pratęsti. O tai padaryti – tikrai nesunku. Na, o, jei pritrūkote idėjų, kaip tai padaryti, atkreipkite dėmesį į šias – liksite sužavėti, norėsite išbandyti.
Jei jau taip nutiko, kad šią vasarą turėjote daug darbo, o ruduo žada būti ne ką mažiau įtemptas ir apie keliones į tolimas šalis galite tik svajoti, tai raskite bent keletą laisvų dienų ir aplankykite vieną ar kitą Lietuvos vietą. Na, o jų, vertų jūsų dėmesio, tikrai netrūksta ir tik nepradėkite istorijos apie tai, kaip neturite laiko ar galimybių. Bent kelioms dienoms ištrūkti tikrai galite, o jokiems kitiems pasiteisinimams nelieka vietos, nes bet kokiu atveju galima rasti sprendimą. Nežinote, kur vykti? Aplankykite informacines internetines svetaines, skirtas turistams – jose nuolat pateikiama naujausia informacija apie dėmesio vertas, lankytinas vietas. Neturite, kuo nuvykti? Šią problemą išspręsti taip pat nesunku – autonuoma puikus pasirinkimas, kai reikia saugaus, komfortiško automobilio artimoms bei tolimoms kelionėms.
Na, o jei turite šiek tiek daugiau laiko ir norisi atsigriebti už dienas, kurias vietoje to, kad būtumėte paplūdimyje, praleidote ofise, taip pat nereikia galvoti, kad nieko negalite padaryti – net ir laiką galite atsukti: susigrąžinti karštą vasaros saulę. Žinoma, tik jau ne mūsų lietuviškame pajūryje – čiupkite kompiuterį ir rezervuokite poilsį bent savaitei Graikijoje, Ispanijoje, Italijoje ar bet kur kitur, kur dar galima pasilepinti kaitrios saulės spinduliais. Na, o, kad kelionė būtų dar smagesnė, prisiminkite, jog jums padėti gali autonuoma – nieko nėra geriau nei galimybė pažinti svetimus kraštus ir pamatyti, ką nors naujo.
Havajų vakarėlis – dar viena puiki idėja tiems, kurie nori bent trumpam sugrįžti į vasarą, tačiau dėl kokių nors priežasčių negali toli išvykti. Sukvieskite artimiausius draugus, suraskite vasariškos muzikos, spalvingų dekoracijų, pasiruoškite gardžių užkandžių ir tiesiog smagiai praleskite laiką.
Vieniems vasara asocijuojasi su spalvingais kokteiliais, kitiems – su šviežiomis uogomis, dar kitiems – su spalvingais drabužiais. Visa nesvarbu, kas tai – svarbiausia, kad užduotis būtų įvykdyta, kad bent trumpam prisimintumėte vasaros džiaugsmus. Tad, vos tik nuotaika subjurs ir norėsite grįžti į vasarą, taip ir padarykite – prisiminkite, kokie akcentai jus grąžina į šį puikų metų laiką ir būtinai jais pasinaudokite.
Nors atsukti laiko negalima, tikrai dar kartą galima patirti tas akimirkas ir tas emocijas, kurios mus taip džiugino šiltuoju metų laiku. Kuo daugiau vasariško džiugesio, tuo geriau, tad pats metas bent trumpam į ją sugrįžti.

Komentarai
Kiti straipsniai