Penktadienis, 2024 m. liepos 19 d.

Lietuviai – vis daugiau dėmesio skiria namų inovatyvumui

Inovatyvūs namai – ne tik patogūs namai. Inovatyvumas pirmiausia turėtų būti siejamas su saugumu. O šiais laikais, kai daugeliui žmonių namai yra pati svarbiausia vieta žemėje, kurioje galima pasislėpti nuo viso pasaulio ir kurioje kiekvienas daiktas yra perkamas labai atsakingai, žinoma, kad norisi daugiau saugumo ir stabilumo.

Išmanūs namai, svarbiausia, kad šiuo metu daugeliui pasiekiama galimybė. Kadangi įvairios įrangos kainos krenta – kiekvienas gali jas diegti savo namuose. Gal ne viską vienu kartu, tačiau žingsnis po žingsnio galiausiai namai gali būti išmanūs.

Elektroninis durų užraktas

Elektroninis durų užraktas veikia Bluetooth sistema. Tai yra inovatyvi galimybė padedanti konkrečiam būstui arba patalpoms suteikti daugiau saugumo ir tuo pačiu kur kas atviresnes žmonių patekimo į patalpas galimybes. Kinta sistemos funkcionalumas, tad renkantis būtina kuo daugiau dėmesio skirti inovatyvumui, kuris gali plačiau išnaudoti šios įrangos galimybes. Nuo laikinų PIN kodų iki automatinio užsirakinimo funkcijos, daugelio kitų galimybių.

Svarbiausia įvertinti tai, kad elektroninis durų užraktas gali būti perkamas specializuotose prekybos vietose, kur gaunama įranga yra sertifikuota, arba galite atsisiųsti iš trečiųjų šalių, tačiau mažesnė kaina labai dažnai reiškia ir kur kas blogesnę kokybę. Kadangi tokie užraktai yra svarbi saugumo dalis, žinoma, kad taupyti neverta. Tik sertifikuota įranga garantuoja našumą ir galimybes, patikimumą.

Išmanusis vaizdo skambutis prie durų

Dar vienas daugiau saugumo suteikiantis „įrankis“, kuris pasirenkamas vis dažniau, yra išmanusis vaizdo skambutis. Jis dažniausiai komponuojamas prie namo durų, taigi, asmenys gali patekti į Jūsų kiemą. Tai yra labai geras sprendimas tuomet, kai kieme nėra vartų.

Renkantis žiūrėkite – kokia bus vaizdo raiškos kokybė. Nors gali atrodyti, kad jokio skirtumo, kokia yra vaizdo raiška, tačiau dažniausiai vėliau tikrai norisi geresnės. Dėl to kur kas labiau verta iš karto pirkti tokius modelius, kurie yra geresnės kokybės. Tokiu atveju jie geriau patenkinti jūsų poreikius. O tai galiausiai leis jums ir daugiau sutaupyti.

Domofonas

Tobulas sprendimas tiems, kurie rakina kiemo vartus bei naudoja automatinius vartus, kuriuos iš lauko pusės atverti bandant rankomis yra praktiškai neįmanoma – domofonai. Praktiškai, labai įvairūs, tad rinktis siūlome pagal savo poreikius. Galite rasti tokius, kurie suteikia galimybę bendrauti tik žodžiu, taigi, veikia tarsi telefonas, tačiau galima rasti ir inovatyvesnių, kurie turi kameras. Nuo to kinta kaina ir tuo pačiu praktiškumo lygis. Galima net įrašyti vaizdą, vėliau jį peržiūrėti. Taigi, itin patogu patikrinti – kas lankėsi greta Jūsų kiemo, kol nebuvote namuose.

Išmani durų rankena

Galiausiai, dėmesio verta yra ir išmani durų rankena. Valdoma nuotoliniu būdu, per specialią programėlę. Tai yra labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi kur kas paprasčiau pasirūpinti žmonių patekimo į patalpas/namus pas jus. Ypač tokiu atveju, kai esate kažkur toli. Vis daugiau žmonių renkasi tokias įrangas, kurios leidžia kur kas inovatyviau pasižiūrėti į tokį paprastą dalyką kaip namų spyna. O kai daugiau išmanumo reiškia ir didesnį saugumą – kodėl gi ne?

Pakelti savo būsto vertę šiuo metu galima įdiegus išmanias sistemas. Jeigu norite daugiau apie jas sužinoti – verta tartis su UAB Tego Durys specialistais, kurie jomis prekiauja. Žinios padės rasti tobulą sprendimą, kuris geriausiai tinka ne tik Jums asmeniškai, tačiau ir jūsų namams.

Komentarai
Kiti straipsniai