Antradienis, 2024 m. vasario 27 d.

Kaip išsirinkti geriausią spausdintuvą internetu?

Nesvarbu ar esate biuro administratoriai, pradedate verslą, ar ieškote gero printerio savo namams, esate ten, kur reikia. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kaip išsirinkti geriausią variantą internetu. Tenka pripažinti, kad variantų el. parduotuvėse yra daug, o palyginimas gali užimti daug laiko bei reikalauti nemažai pastangų. Svarbiausia, prieš renkantis suprasti, į ką atkreipti dėmesį, kokiais filtrais naudotis bei kaip rasti geriausią pasiūlymą. Tad, jeigu esate pasiruošę pasinaudoti kainų palyginimo platforma, kad rastumėte geriausią spausdintuvą su akcija arba pigiau nei įprastai, štai patarimai, kaip išsirinkti tinkamą modelį.

Viskas prasideda nuo poreikių įvertinimo

Spausdintuvų kainoms nemažą įtaką daro jų našumas (pajėgumas). Atsižvelkite į apimtis, kuriomis ketinate spausdinti. Jei tai – didelis kiekis (dešimtys, šimtai puslapių kasdien), ieškokite modelių, kuriuose talpa didesnės rašalo ar tonerio kasetės ir, kurie gali per minutę atspausdinti daugiau lapų.

Taip pat nustatykite, ką spausdinsite. Jei daugiausia spausdinami dokumentai, gali pakakti nespalvoto, biudžetinio lazerinio spausdintuvo. Nuotraukoms ir spalvotiems dokumentams spausdinti labiau tiktų lazerinis įrenginys, o biurui arba kuo universalesniam naudojimui patariame įsigyti MFP spausdintuvą.

Spausdintuvų tipai

Rašaliniai spausdintuvai

  •   Geriausiai tinka spalvotiems dokumentams.
  •   Spausdina lėčiau už lazerinius, o vieno puslapio kaina didesnė nei lazerinių spausdintuvų.

Lazeriniai spausdintuvai

  •   Geriausiai tinka sparčiam spausdinimui ir didelės apimties tekstiniams, nespalvotiems dokumentams.
  •   Spalvoti lazeriniai spausdintuvai gali būti brangūs, tačiau nespalvoti paprastai džiugina ir patrauklia kaina, ir dideliu našumu.

Spausdintuvai „viskas viename“ (MFP)

  •   Geriausiai tinka ten, kur reikia ne tik spausdinimo, bet ir skenavimo, kopijavimo ir momentinio dokumentų skaitmeninimo galimybių.
  •   Toks įrenginys užima daugiau vietos ir gali turėti funkcijų, kurių jums nereikia (o už jas vis tiek reikės mokėti didesnę pradinę kainą).

Kiti svarbūs techniniai parametrai

Jeigu jau galvojate dėti spausdintuvą į savo prekių krepšelį, turite žinoti, kokia raiška (DPI) jis gali spausdinti. Tekstiniams dokumentams pilnai pakanka 600 x 600 DPI, ką siūlo dauguma lazerinių spausdintuvų. Na, o fotografijoms ar grafikams spausdinti reikėtų gerokai aukštesnių galimybių, pavyzdžiui, 4800 x 1200 DPI.

Jeigu renkatės modernų spausdintuvą, prioritetą teikite modeliams su bevielio ryšio (Wi-Fi ir Bluetooth) funkcijomis bei sąsaja su Google Cloud Print arba Apple AirPrint dėl dar patogesnio naudojimo.

Įvertinkite rašalo ar tonerio kasečių keitimo išlaidas ir tai, kaip dažnai tai reikės daryti. Tam tikri spausdintuvų gamintojai iš to labai daug uždirba.

 

 

Nuotrauka iš https://unsplash.com/photos/white-and-gray-hp-all-in-one-printer-5AoOejjRUrA

 

Komentarai
Kiti straipsniai