Sekmadienis, 2024 m. birželio 23 d.

Kaip greitai siųsti siuntas į užsienį?

Šiais laikais pasaulis yra kaip niekad susietas įvairiais ryšiais: prekybiniais, verslo, politikos, komunikacijos ir kitais, o žmonės gali laisvai keliauti iš vienos šalies į kitą. Todėl greito tarptautinio siuntų siuntimo poreikis dar niekada nebuvo toks svarbus kaip šiandien. Matydami šį augantį poreikį, specializuoti logistikos paslaugų teikėjai dabar siūlo pristatyti į šimtus tarptautinių vietų.

 

Galima skirti tris siuntų pristatymo būdus:

 

  • Oro transportu. Lėktuvais paprastai yra gabenami didelės vertės ar trapūs daiktai (pavyzdžiui, elektronika), sezoninės arba greitai gendančios prekės (pavyzdžiui, šventinės prekės, gėlės, maistas). Siuntimas oro transportu yra greitas, tačiau gali būti gana brangus būdas gabenti krovinius į kitas šalis. Jį renkasi tie, kam itin svarbus laikas;
  • Žemės transportu, pavyzdžiui, traukiniais. Nors dažnai manoma, kad tai pasenęs metodas, gabenimas traukiniais ar kitu žemės transportu vis dar yra perspektyvus ir ekonomiškas būdas gabenti krovinius. Tai ne toks greitas būdas kaip oro transportu, tačiau gali būti pigesnis;
  • Vandens transportu. Dideli jūriniai laivai gali gabenti įvairaus pobūdžio krovinius, dažniausiai dideliuose, metaliniuose, gofruotuose konteineriuose. Šis būdas dažniausiai pasirenkamas norint gabenti didelius krovinius, kuriems nereikia skubaus pristatymo (toks gabenimo būdas gali būti pigus, bet užima laiko). Tai gali užtrukti savaitę arba daugiau.

 

Pagrindinis skirtumas tarp šių gabenimo būdų – pristatymo terminai. Kai kuriose srityse jie nėra prioritetas, tačiau kitose tai itin svarbu, pavyzdžiui, versle. Dauguma klientų tikisi greito pristatymo kai užsisako prekes internetu, o, jeigu įmonė negali jo pasiūlyti, dažnai renkasi konkurentus. Įsivaizduokite situaciją: jūs galite įsigyti tą pačią prekę už tą pačią kainą iš skirtingų tiekėjų, tačiau pristatymo laikas skiriasi. Greičiausiai pasirinksite įmonę, kuri siūlo greičiausią pristatymą Taigi, greitas ir patikimas pristatymas padeda ir pritraukti, ir įgyti lojalių klientų, kurie įsigyja jūsų prekes ateityje.

 

Greitas pristatymas gali būti reikalingas ir privatiems klientams siunčiant asmenines siuntas į užsienį. Reikia greito pristatymo į užsienio šalis? Siūlome rinktis Express siuntų pristatymą. Šis pristatymas yra vykdomas lėktuvais, todėl terminai – itin tinkami gabenant pažeidžiamas, greitai gendančias ir skubias siuntas. Daugiau apie šį siuntimo būdą skaitykite paspaudę ant nuorodos https://www.siusk24.lt/terms_couriers_pages/express-siuntos.

 

Kiek užtrunka Express siuntų pristatymas?

 

Nėra abejonės, kad beveik prieš šimtą metų atsiradęs komercinių siuntų pristatymas oro transportu yra didelis žingsnis logistikoje. Jis padarė pasaulį dar labiau susietu nei anksčiau, nes siuntų pristatymo terminai tapo itin greiti.

 

Taigi, kiek trunka pristatymas lėktuvu? Express siuntų pristatymas paprastai trunka 1-2 darbo dienas. Tikslus terminas priklauso nuo gavėjo adreso. Pavyzdžiui, siuntos į Estiją ir kitas kaimynines šalis gali būti pristatomos per 1 darbo dieną. Kitose pasaulio šalyse siuntimas užtrunka 2-4 darbo dienas.

Komentarai
Kiti straipsniai