Penktadienis, 2024 m. liepos 19 d.

Ką turėtumėte žinoti apie telefono taisymą?

Tikriausiai visi žino, kiek problemų gali sukelti sugedęs arba sudužęs telefonas. Kaip rodo įvairūs šaltiniai, dažniausi telefono remonto darbai yra ekrano arba baterijos keitimas, kiek rečiau – drėgmės šalinimas. Žinoma, kai sugenda telefonas, visuomet kyla klausimas, ar verta jį taisyti? Atsakymas priklauso nuo įvairių veiksnių. Šiame straipsnyje pateikiame naudingos informacijos apie telefono taisymą, kurią turėtų žinoti visi.

 

Veiksniai, kuriuos turėtumėte apsvarstyti prieš taisant telefoną

 

Sprendimą, ar telefoną verta taisyti, gali paveikti daug veiksnių. Galima išskirti kelis pagrindinius:

 

  • Telefono amžius. Jeigu telefonas senas, galbūt jo taisyti neverta?;
  • Gedimo sunkumas ir galimybė pataisyti. Deja, bet kai kurių gedimų pataisyti neįmanoma;
  • Taisymo laikas. Kiek laiko teks būti be telefono? Ar taisykla suteikia pakaitinį telefoną?;
  • Remonto kaina lyginant su nauju telefonu. Kartais remonto kaina viršija naujo įrenginio kainą, todėl labiau apsimoka įsigyti naują;
  • Ar žalą padengia garantija arba draudimas. Visada telefonus taisyti naudingiau, jei turite garantiją arba draudimą.

 

Pagrindiniai telefono taisymo privalumai yra tai, kad paprastai telefono remontas kainuoja pigiau nei naujas įrenginys, nereikia papildomo laiko ieškant naujo telefono ir mokantis juo naudotis bei tai, kad tam tikra žala yra padengiama garantijos arba draudimo. Apsvarstėte taisyti telefoną ir ieškote kur? Telefonų taisykloje Phonefix siūlomas profesionalus telefonų remontas Kaune ir kituose miestuose gera kaina.

Telefono taisymas patiems

 

Telefono taisymas tikrai nėra lengvas darbas, tačiau tais atvejais, kai neturite telefono garantijos ar draudimo, o žala yra nedidelė, galima pabandyti atlikti taisymo darbus patiems. Pavyzdžiui, jei reikia pakeisti ekraną, o jūs esate kruopštus ir manote, kad tai jums pavyks. Tiesa, tam reikia specialių įrankių. Būtinai prieš tai pasižiūrėkite vaizdo medžiagą.

 

Tačiau daugeliu atvejų taisymo darbus patariama palikti specialistams. Taisant patiems visada kyla rizika, kad netyčia sugadinsite telefoną. Be to, reikia apsvarstyti tai, kad jums tai gali užimti labai daug laiko ir daug kainuoti (jeigu reikia įsigyti įrankius).

 

Telefono keitimas

 

Kai kuriais atvejais sugadintą išmanųjį telefoną pakeisti gali būti geriau nei jį pataisyti. Pavyzdžiui, galite galvoti apie telefono keitimą, jei:

 

  • Naujas telefonas kainuotų mažiau nei remontas. Iš tiesų, dabar galima rasti įvairiausių telefonų, kurių kainos stipriai skiriasi;
  • Jūsų dabartinis telefonas yra pasenęs ir norite atsinaujinti į naujesnį modelį. Priklausomai nuo to, kokį modelį išsirinksite, naujo telefono išlaidos gali būti irgi gana didelės. Ypač jeigu renkatės populiarius prekės ženklus, pavyzdžiui, iPhone.
  • Telefonas yra senas ir turi ne vieną problemą, pavyzdžiui, įskilęs ekranas, sugedęs garsiakalbis ir greitai išsikraunanti baterija. Seną telefoną taisyti greičiausiai nebus verta, nes jis, netgi jei taisymo metu neturi kitų problemų, pradės ateityje gesti dėl senos operacinės sistemos ir panašiai.
Komentarai
Kiti straipsniai