Sekmadienis, 2024 m. birželio 23 d.

4 priežastys, kodėl verta atlikti veido pakėlimo operaciją

4 priežastys, kodėl verta atlikti veido pakėlimo operaciją

 

Odos elastingumo mažėjimas, raukšlių atsiradimas – natūralus senėjimo procesas. Dėl organizme vykstančių pokyčių, oda ima dehidratuoti, mažėja kolageno gamyba ir lėtėja ląstelių atsinaujinimas. Senstanti veido oda gali sumažinti pasitikėjimą savimi. Tad vienas efektyviausių būdų, leidžiančių susigrąžinti ne tik lygią odą, bet ir pasitikėjimą savimi – veido patempimas. Šiame straipsnyje pateiksime 4 priežastis, kodėl verta pasiryžti šiai operacijai.

 

1. Sumažinami senėjimo požymiai

 

Veido pakėlimo operacija gerokai sumažina senėjimo požymius. Procedūros metu patempiama ne tik veido oda, bet ir gilesni sluoksniai, pavyzdžiui, paodė, raiščiai ir raumenys. Įprastai patempiami skruostai, koreguojama pažandės linija ir kaklo raukšlės. Tokiu būdu sugrąžinama jaunatviška išvaizda, nes pašalinamas odos perteklius ir sumažinamos raukšlės.

 

2. Ilgalaikiai rezultatai

 

Veido patempimo operacijos rezultatai – ilgalaikiai ir vidutiniškai trunka nuo 7 iki 12 metų. Žinoma, tam įtakos turi ir paciento įpročiai bei genetika. Patariama laikytis sveikos subalansuotos mitybos ir reguliaraus fizinio aktyvumo. Taip pat svarbu gerti pakankamą kiekį skysčių. Praėjus gijimo laikotarpiui patariama ir toliau rūpintis veido oda, naudoti patikimas kosmetikos ir higienos priemones.

 

3. Galima kombinuoti su kitomis procedūromis

 

Kiekvienam žmogui senėjimo požymiai vystosi individualiai. Vieniems sukrenta kakta, skruostai, užkrenta akių vokai, o kitiems pasmunka apatinė veido dalis ir kaklas. Norintiems jaunatviškos išvaizdos viršutinėje dalyje, patariama rinktis kombinuotas procedūras, pavyzdžiui, akių vokų pakėlimą.

 

Pasirinkus kelias operacijas, rezultatai bus stulbinantys. Žinoma, pooperacinis laikotarpis gali trukti ilgiau, tačiau rezultatai to verti. Norint užtikrinti kuo efektyvesni rezultatą, patariama laikytis gydytojo nurodytų rekomendacijų, kurios užtikrins sklandų pooperacinį laikotarpį.

 

4. Sugrąžinamas pasitikėjimas savimi

 

Galiausiai, praėjus gijimo laikotarpiui, rezultatus galima išvysti per pusę metų. Veido patempimas suteikia švytėjimo, akys tampa išraiškingesnės, o lūpų kampučiai pakyla. Dėl šių priežasčių gali padidėti ar netgi sugrįžti pasitikėjimas savimi. Be to, svarbu paminėti, kad operaciją galima atlikti tiek moterims, tiek vyrams. Kadangi operacijos pjūviai atliekami plaukų linijoje, pooperaciniai randai išlieka vos pastebimi.

 

Taigi, tai vienos iš pagrindinių priežasčių, kodėl verta rinktis veido pakėlimo procedūrą. Po šios operacijos veidas atrodo žvalesnis, o žvilgsnis išraiškingesnis. Siekiant sklandaus gijimo laikotarpio, patariama laikytis gydytojo chirurgo nurodytų rekomendacijų. Tad jeigu jau kuris jaučiate diskomfortą, nedelskite ir kreipkitės į savo srities profesionalus. Specialistai, įvertinę individualų atvejį, kokybiškai atliks procedūrą ir pagerins gyvenimo kokybę.

Komentarai
Kiti straipsniai