Sekmadienis, 2024 m. gegužės 26 d.

Sąskaitų išrašymas: kaip pagreitinti ir palengvinti procesą

Dauguma įmonių vargsta su sąskaitų išrašymu, kadangi tokiam procesui reikia skirti daug laiko bei atidumo. Skaitmenizuotos apskaitos tvarkymo sistemos leidžia pagreitinti ir palengvinti darbo procesą. Naudodami šias sistemas, turėsite daugiau laiko kitiems darbams atlikti bei kurti verslo plėtrą.

Greitas sąskaitų išrašymas

Sąskaitų išrašymas – varginantis ir ilgai užtrunkantis darbo procesas, kurį kiekvienas norime kiek įmanoma pagreitinti bei palengvinti. Skaitmenizuotos apskaitos tvarkymo platformos turi šablonus, kurie padeda paspartinti sąskaitų išrašymą ir sutaupo laiko ieškant tinkamai paruoštų dokumento pavyzdžių. Pasikeitus Lietuvos Respublikos įstatymams visas gautas sąskaitas užtenka archyvuoti el. formoje.  Naudodami skaitmenizuotą sąskaitų tvarkymo platformą, visas išrašytas ir gautas sąskaitas galėsite archyvuoti debesyje. Archyvuodami sąskaitas vienoje vietoje galėsite atlikti paprastą ir greitą sąskaitų paiešką bet kuriuo metu. Automatinis sąskaitų archyvavimas suteikia galimybę nebeieškoti pasimetusių sąskaitų aplankuose ar kompiuteryje.

Dokumentus kelkite tiesiai iš mobiliojo telefono

Skaitmenizuotos apskaitos tvarkymo platformos, kurios turi integruotas mobiliąsias programėles, suteikia galimybę pirkimo kvitus, sąskaitas ar kitus reikalingus dokumentus įkelti tiesiai iš mobiliojo telefono. Ši funkcija atpažįsta pagrindinius dokumento laukus, todėl jums nebereikės vargti perrašant duomenis rankiniu būdu ir taip išvengsite klaidų. Naudodami skaitmenizuotą sąskaitų tvarkymo platformą, jūs būsite užtikrinti tiksliu bei sklandžiu finansinių duomenų perdavimu.

Patogus sąskaitų apmokėjimas ir stebėjimas

Skaitmenizuotose sąskaitų tvarkymo platformose galėsite susieti visas savo banko sąskaitas ir matyti jų likučius bei išrašus. Į sąskaitą įdiegdami „apmokėti“ mygtuką, suteiksite klientui galimybę vos kelių mygtukų paspaudimais apmokėti sąskaitą. Tokio pobūdžio platformos suteikia galimybę stebėti apmokėjimo būseną realiu laiku bei sekti sąskaitas, kurių apmokėjimo laikas artėja.

Skaitmenizuota buhalterinės apskaitos programa ne tik įneš daugiau tvarkos į jūsų darbo procesus, bet ir padės sutaupyti daug laiko. Naudodamiesi šia sistema, jūs galėsite lengvai ir greitai išrašyti sąskaitas, stebėti mokėjimo būsenas bei įkelti reikalingus dokumentus tiesiai iš mobiliojo telefono. Naudodami buhalterinės apskaitos tvarkymo platformas, galėsite daugiau laiko skirti verslo plėtrai, darbui su komanda ar klientais.

Komentarai
Kiti straipsniai