Penktadienis, 2023 m. birželio 02 d.

Maxima naujas leidinys: ar esate pasirengę geriausių pasiūlymų pliūpsniui?

Mažesnių kainų paieška yra aktuali daugeliui pirkėjų: šiandien prekybos centrai mus nuolatos lepina ypatingais pasiūlymais, tad visada yra galimybė atrasti tokius, kurie būtų patys palankiausi. Maxima naujas leidinys pirkėjus informuoja apie įvairias tam tikrą laikotarpį galiojančias akcijas: visai nesvarbu, kokių prekių planuojate įsigyti, didelė tikimybė, kad naudingos informacijos rasite būtent šiame specialiame kataloge. „Maxima“ prekybos tinklas rūpinasi, kad pirkėjams būtų paruošta kiek įmanoma daugiau aktualių pasiūlymų, todėl pasirinkus šio prekybos tinklo parduotuves visada galima sutaupyti.

Atrenkamos aktualiausios akcijos

Ruošiant geriausius pasiūlymus visuomet atsižvelgiama į jų aktualumą: pavyzdžiui, prieš tam tikras šventes visada galima rasti įvairių gurmaniškų maisto gaminių, prekių, kurios paruoštos dovanoti, ir t.t. Taip pat rūpinamasi, kad visais metų laikais būtų galima įsigyti sezoniškumą atitinkančių prekių: pavasarį „Maxima“ prekybos vietose tikrai rasite sodininkystei skirtų prekių, vasarą čia visada siūloma įsigyti įvairios aktyviam laisvalaikiui pritaikytos produkcijos, ir t.t. Jei norite dar iš anksto sužinoti apie įvairius galiojančius ypatingus pasiūlymus, Maxima naujas leidinys yra viena tų priemonių, kurios padeda paprasčiau planuoti apsipirkimą. Taip pat naudinga pasvarstyti ir apie šio prekybos tinklo naujienų prenumeratą: naujienlaiškį užsiprenumeruosite vos per kelias akimirkas, o ateityje periodiškai gausite informacijos apie aktualiausius prekybos centro pasiūlymus.

Pinigų taupymas dar niekada nebuvo toks paprastas

Šiandien turime visas galimybes dar prieš vykdami į parduotuvę pasidomėti tam tikrais ypatingais pasiūlymais, todėl tai padeda sutaupyti ne tik pinigų, bet taip pat ir laiko (nuvykus į parduotuvę nebereikės ieškoti ypatingų pasiūlymų, svarstyti, kokių prekių įsigyti, ir t.t.) Maxima naujas leidinys pateikia informaciją apie tam tikrų grupių prekėms galiojančias nuolaidas bei apie tam konkretiems produktams taikomas nuolaidas, todėl galima iš anksto numatyti pirkinių sąrašą ir nustatyti biudžetą. Jei apsipirkimas yra sąmoningai planuojamas, gana dažnais atvejais tai padeda išvengti pernelyg impulsyvių pirkinių, taigi, įsigyjama tik tokių produktų, kurie yra iš tiesų reikalingi.

Nepamirškite lojalumo kortelės

Svarbu žinoti, kad dalis „Maxima“ prekybos tinklo nuolaidų yra taikomos išimtinai tik lojalumo kortelės savininkams. Maxima naujas leidinys įprastai pateikia ganėtinai išsamią informaciją apie akcijų sąlygas, todėl tai gali padėti išvengti galimų nesusipratimų. Vykdami į prekybos centrą nepamirškite pasiimti „Ačiū“ kortelės, o tuomet, jei jos dar neturite, vertėtų pagalvoti apie jos įsigijimą. Šią lojalumo kortelę galima įsigyti „Maxima“ prekybos vietų kasose: jei pateiksite jau užpildytą anketą, tokiu atveju teliks sumokėti simbolinį mokestį, ir iš karto galėsite mėgautis svarbiausiais šios lojalumo kortelės privalumais.

Galite būti užtikrinti: šio prekybos tinklo parduotuvėse visada galite rasti pačių aktualiausių ypatingų pasiūlymų, tad prieš vykdami apsipirkti nepamirškite pasidomėti šiuo metu galiojančiais pasiūlymais, kuriuos „Maxima“ atnaujina kartą per savaitę.

Komentarai
Kiti straipsniai