Sekmadienis, 2023 m. spalio 01 d.

Kokių niuansų nepraleisti perkant frontalinius krautuvus?

Pradėjote domėtis krautuvais ir matote, kad jų pasirinkimas iš tiesų yra nemenkas? Renkantis tokią techniką, svarbu atsižvelgti į jos specifikaciją. Vieni krautuvai yra skirti vieniems, o kiti – kitiems darbams. Dėl to reikėtų atkreipti dėmesį į visas detales, kurias pateikia pardavėjai. Jeigu jus domina frontaliniai krautuvai, tuomet atkreipkite dėmesį į tai, kaip jie yra parduodami ir kam apskritai jie naudojami.

Frontalinio krautuvo įsigijimo ypatumai

Šio tipo krautuvai įprastai yra montuojami traktoriaus priekyje. Teisingai supratote – tai nėra krautuvas, kuris parduodamas su visa važiuojamąja dalimi. Tokie krautuvai yra montuojami ant jau turimos technikos. Dažniausiai tai būna traktoriai bei mini traktoriai.

Taip pat svarbu suprasti, kad pats krautuvas yra įranga, kuri atitinka tam tikras specifikacijas. Tad, pagal jas ir turite rinktis šią įrangą. Pavyzdžiui, jeigu jums reikia šios technikos birių krovinių perkėlimui, tuomet reikėtų atsižvelgti į keliamąją galią bei pakėlimo aukštį. Kuo mažesnė keliamoji galia, tuo pigesnis krautuvas.

Perkant frontalinį krautuvą reikia atsižvelgti ir į tai ar jis parduodamas su priedais ar be. Pavyzdžiui, jeigu jums krautuvas reikalingas minėtų birių krovinių krovos darbams atlikti, tuomet turėkite galvoje, kad kaušą teks pirkti atskirai. Dažniausiai krautuvai parduodami be priedų. Tad, jeigu jums bus reikalingas kaušas, tuomet vėlgi – jį teks pirkti atskirai ir kruopščiai analizuojant specifikaciją (matmenis, gylį).

Iš ko pirkti šią įrangą?

Dažniausiai pirkėjai skuba pirkti krautuvus prieš tai neįsigilinę į pardavimo sąlygas. Turite suprasti, kad kai kurie krautuvai yra gaminami pagal kliento turimą techniką. Pardavėjai dažniausiai nurodo kokios markės traktoriams bei mini traktoriams yra skirta jų parduodami krautuvai. Tad, gerai įsiskaitykite į nurodytas sąlygas.

Taip pat svarbu žinoti, kad pardavimo sąlygose dažnai net nenurodoma, kad pats krautuvas nebus sumontuotas ar pirkėjo technikos. Tai reiškia, kad galbūt už montavimo darbus jums teks mokėti papildomai.

Geriausią būtų rinktis tokią įrangą, kurią patiems nebūtų sudėtinga sumontuoti ar išmontuoti. Juk traktoriai gali būti naudojami ne tik krovos, bet ir visai kitiems darbams atlikti.

Komentarai
Kiti straipsniai