Pirmadienis, 2022 m. rugsėjo 26 d.

Kas yra UV gelinis nagų lakas?

Manikiūras yra neatsiejama daugelio žmonių kasdienės ir kassavaitinės grožio rutinos dalis. Tačiau per dažnas manikiūras gali pažeisti nagų sluoksnį, todėl natūralūs nagai tampa silpni, trapūs ir praranda spalvą.

 Reguliarus manikiūras taip pat gali kainuoti šimtus, jei jį darote kas savaitę ar net kas dvi savaites. Tačiau atsirado naujovių, įskaitant UV gelinį nagų lakavimą, kuris suteikia galimybę atlikti manikiūrą už dvigubai mažesnę kainą ir perpus mažiau žalos nei tradiciniai akriliniai nagai.

Svarbu, kad prieš atlikdami UV gelinį nagų lakavimą pirmiausia suprastumėte, kas iš tikrųjų yra UV gelinis nagų lakas. Pirmas dalykas, kurį turite žinoti, yra tai, kad paprastai atliekant gelinį manikiūrą nenaudojami jokie nagų priauginimo ar ilginimo priemonės, kaip tai daroma atliekant tradicinį akrilinį manikiūrą.

Gelinis nagų lakas iš esmės yra labai tvirtas nagų lakas, kuris veikia stiprindamas jūsų pačių nagus, o ne kurdamas dirbtinius nagus. Šio tipo manikiūras yra daug pigesnis už tradicinį manikiūrą dėl kelių priežasčių: pirma, jis užtrunka truputį trumpiau nei tradicinis manikiūras. Gelinis manikiūras arba šelako manikiūras trunka apie pusvalandį ar valandą, kai įprastas manikiūras gali užtrukti iki pusantros valandos, jei atliekamas tinkamai.

Dar viena priežastis, kodėl šis būdas yra pigesnis, yra ta, kad jam atlikti nenaudojama tiek daug medžiagų ir jis yra ilgesnis nei kitos nagų procedūros. Gelinis manikiūras gali išsilaikyti iki trijų savaičių be matomų nusidėvėjimo požymių, priešingai nei įprastas manikiūras, kuris pradeda atrodyti ataugęs maždaug po dviejų savaičių. Papildymo procesas taip pat šiek tiek paprastesnis nei naudojant akrilą.

Nereikia formuoti nago dugno, kad jis atitiktų gelinio manikiūro aukštį, todėl užpildymas geliniu manikiūru užtrunka perpus trumpiau. Be minėtų privalumų, su geliniu manikiūru taip pat turite kur kas daugiau galimybių rinktis spalvą ir apdailą.

Skirtingai nei akriliniai, nagų lako valiklis nepažeidžia gelinio nago struktūros ar vientisumo; norint juos pašalinti, reikia specialaus acetono valiklio, skirto geliniams nagams šalinti. Dėl šios priežasties gelinį manikiūrą galite lakuoti laisvai, o laką šalinti ir keisti taip dažnai, kaip norite. Be to, gelinis manikiūras yra daug lengvesnis jūsų nagams ir mažiau kenkia tiek šalinant, tiek lakuojant. Geliui kietėti naudojama UV šviesa, o ne chemikalai ar kitos šiurkščios medžiagos, padedančios kietėti akrilui.

Šelako manikiūras

Gelinis manikiūras taip pat gali būti vadinamas šelako manikiūru, nes gelinis lakas, o ne akrilinis, naudojamas tik nagams sutvirtinti ir sustiprinti. „Shellac“ manikiūras arba gelinis manikiūras yra puikus pasirinkimas, jei manikiūrą darotės pirmą kartą ir norite išbandyti ką nors, kas tik šiek tiek kenkia ir yra daug pigiau nei kiti variantai. Dauguma salonų dabar siūlo šelako manikiūrą, o jei manote, kad galite patys pasidaryti tokio tipo manikiūrą, galite net įsigyti rinkinių namams.

Komentarai
Kiti straipsniai