Penktadienis, 2024 m. liepos 19 d.

Pavasariški „Tele2“ pasiūlymai: nuolaidos paspirtukams, telefonams ir išmaniems daiktams

Prasidėjus šiltajam sezonui, „Tele2“ paruošė išskirtinių pasiūlymų elektriniams paspirtukams, išmaniems daiktams, telefonams ir išmaniajai televizijai. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Elektriniai paspirtukai vos nuo 5,80 Eur/mėn.

Paspirtukų sezonas jau prasidėjo. Jei ir jūs svajojate įsigyti šią ekologišką dviratę transporto priemonę, dabar tinkamas laikas tai padaryti. Šiuo metu, užsisakius bet kurį „Tele2 Laisvo interneto“ planą su 24 mėn. sutartimi, paspirtukų mėnesinė įmoka prasideda vos nuo 5,80 Eur/mėn. Pradinė įmoka skiriasi priklausomai nuo paspirtuko modelio. Kaina galioja mokant už įrangą dalimis per 36 mėn. Interneto modemo kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn.

Tuo tarpu patogų ir kompaktišką elektrinį paspirtuką „Segway Ninebot E22E“ dabar galite įsigyti vos už 149 Eur mokant visą sumą iškart, arba nuo 4,11 Eur/mėn., užsakant su „Tele2 Laisvo interneto“ planu „Neriboti GB“ (17,90 Eur/mėn.). Pradinė įmoka – tik 1 Eur.

Naujausi telefonai vos nuo 6,20 Eur/mėn.

Puikios naujienos, ieškantiems naujo telefono. Dabar gera proga atsinaujinti ir populiarius išmaniuosius įsigyti pigiau. Mėnesinės įmokos už telefoną prasideda vos nuo 6,20 Eur/mėn. Pradinė įmoka skiriasi priklausomai nuo telefono modelio. Telefonus galite įsigyti mokant nurodytomis įmokomis su bet kuriuo www.tele2.lt nurodytu planu nuo 15,90 Eur/mėn. ir 24 mėn. sutartimi.

Pavyzdžiui, šiomis sąlygomis galite įsigyti ryškų ir galingą „Samsung Galaxy A32“ (128 GB) telefono modelį. Jis turi 64 MP pagrindinę kamerą, ypač detalią 20 MP asmenukių kamerą,  6,4 colių įsitrižainės „Super AMOLED“ ekraną ir net 5000 mAh talpos bateriją. Užsakant telefoną su planu nuo 15,90 Eur/mėn. ir 24 mėn. sutartimi, telefono mėnesinė įmoka bus 6,20 Eur/mėn. Pradinė įmoka už įrenginį – tik 26 Eur. Telefono kaina be sutarties ir mokant visą sumą iškart – 279 Eur.

Išmaniosios televizijos „Go3“ paketas „Televizija + Filmai“ tik 5,99 Eur/mėn.

Išmanioji televizija „Go3“ – puikus pasirinkimas visiems, mėgstantiems kokybišką vaizdo turinį. Įsigiję šios televizijos paketą, pamėgtas laidas, filmus ar sporto transliacijas galėsite žiūrėti tiesiog savo telefone ar bet kuriame kitame pasirinktame įrenginyje.

Dabar, užsisakius bet kurį „Tele2“ balso planą su daugiau nei 1 GB duomenų ir 18 arba 24 mėn. sutartimi, išmaniosios televizijos „Go3“ paketas „Televizija + Filmai“ kainuos tik 5,99 Eur/mėn. Šiame pakete rasite 35 tiesioginės televizijos kanalus su 7 dienų turinio archyvu ir daugiau nei 7 400 valandų turinio biblioteką kino mėgėjams.

Daugybė išmanių daiktų be pabrangimo

Jei dairotės naujo kompiuterio, ieškote planšetės savo vaikui, svarstote įsigyti robotą dulkių siurblį ar apsaugos kamerą, dabar šiuos ir dar daugiau įvairių išmanių daiktų galite įsigyti be jokio pabrangimo.

Pasiūlymai išmaniems daiktams galioja su bet kuriuo „Tele2 Laisvo interneto“ www.tele2.lt skelbiamu planu, sudarant 24 mėn. sutartį ir perkant nurodytą įrangą, mokant visą sumą iš karto arba dalimis per 36 ar 24 mėn. Skirtingiems įrenginiams taikomos skirtingos pradinės įmokos. Modemo kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn.

Pavyzdžiui, tokiomis sąlygomis galite įsigyti siurbiantį ir plaunantį robotą dulkių siurblį „Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential“. Jis padės pasirūpinti namų švara, o siurblį galėsite valdyti naudodami specialią aplikaciją savo telefone. Su šiuo pasiūlymu siurblio mėnesinė įmoka tik 4,38 Eur/mėn. Pradinė įmoka – 1 Eur.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Komentarai
Kiti straipsniai