Sekmadienis, 2024 m. gegužės 26 d.

„Nelabai ką aš supratau, nežinau, kaip kiti“ –

lapkričio 23-iąją Sporto taryboje pristačius klausimą dėl „Geriausių Plungės rajono metų sportininkų ir sportinių žaidimų komandų rinkimų tvarkos aptarimo“ tarė jos pirmininkas Julius Nekrašas, pažymėjęs, jog „pažiūrėjo tą aprašą, bet tvarkos taip ir nesuprato…“. Kadangi kai kurie Tarybos nariai irgi nesuprato, ką reikėtų ir ar reikia keisti išvis, klausimo svarstymas pasibaigė paprastai: palikti viską taip, kaip buvo!

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistė Julija Čiuželienė Sporto tarybos nariams aiškino, kad kiekvienų metų pabaigoje, renkant geriausių sportininkų dešimtuką ir komandų trejetuką, vadovaujamasi 2008-aisiais patvirtinta tvarka.

„Kiekvienais metais iškyla klausimų, abejonių, ar čia viskas gerai, todėl praėjusiais metais kalbėta, kad prieš pradedant rinkti šitą dešimtuką, reikėtų aptarti šią tvarką ir gal sudaryti darbo grupę, kuri teiks siūlymus, kaip ją reikėtų koreguoti“, – sakė J. Čiuželienė.

Jai antrinęs Plungės sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas minėjo, kad tvarka yra senstelėjusi ir kiekvienų metų pabaigoje, renkant geriausius sportininkus, kyla tam „tikrų niuansų“.

„Laikas keičiasi. Tik, manau, tuos pakeitimus reikėjo daryti metų pradžioje, o dabar… Trejus metus niekas nesikeičia. Dabar, manau, kaitalioti nereikėtų – būtų nekorektiška prieš sportininkus…“, – abejodamas tvarkos pakeitimo nauda dabar, kalbėjo direktorius ir pasiūlė klubams, organizacijoms duoti 5 ar 10 dienų, kad šios pateiktų pasiūlymus. Taip pat kvietė sausio mėnesį sėsti ir bandyti koreguoti tvarką.

Tarybos narys Algirdas Pečiulis tarstelėjo, kad jei tvarka tinkama ir nėra ko koreguoti, vadinasi, lieka tas variantas, kuris yra…

Jam antrinęs Sporto tarybos pirmininkas taip pat siūlė nieko nedaryti šiais metais.

„Jau 12 metų (nuo 2008-ųjų) yra ta tvarka, tai ilgas laiko tarpas. Jei būtų buvę kokių norų koreguoti, tai būtų padariusi jau ankstesnė Sporto taryba. Pagaliau galim sudaryti kokią darbo grupę ir bandyti keisti, jei kažką pakeis…“, – baigdamas klausimo aptarimą tarė J. Nekrašas ir pasiūlė palikti šį klausimą šiais metais tokį, koks yra.

 

Petras ŽILIUS

 

Nuotraukoje: J. Nekrašas

Komentarai
Kiti straipsniai