Trečiadienis, 2021 m. balandžio 14 d.

Maksimalus komfortas namuose: kokie baldai jį gali užtikrinti?

Namų aplinka daugeliui siejasi su atpalaiduojančiu poilsiu ir ramybe – būtent čia galime pailsėti po varginančios dienos ir vėl atgauti jėgas. Visgi, norint, kad leidžiant laiką namuose nuolat lydėtų maksimalus komforto jausmas, reikia pasirūpinti patogumą užtikrinančiais baldais. Jų sąrašas iš tiesų pakankamai ilgas, tačiau atrinkome Jums pačius populiariausius – jei bent keletą iš jų turėsite savo namuose, čia tikrai pavyks visapusiškai atsipalaiduoti.

Foteliai – reglaineriai

Galima sakyti, kad šie baldai yra šiokia tokia naujovė – kol kas nedaugelis juos turi savo namuose. Specialūs mechanizmai leidžia atlenkti tokio fotelio atlošą, o kojų atramas pakelti į viršų, taigi galime išsirinkti patogiausią sėdėjimo poziciją. Teigiama, kad šie reglaineriai turi naudos ir mūsų sveikatai, ir bendrai savijautai, o dėl didesnio komforto klausimų tikrai nekyla. Jei po sunkios dienos mėgstate įsitaisyti prie televizoriaus, dabar tai galite padaryti daug patogiau nei įprastai.

Supami krėslai

Tiems, kurie labiau nei naujoves mėgsta laiko patikrintus sprendimus, patiks supami krėslai. Nors toks baldas kojoms nesuteiks pakylos, švelniai siūbuodami taip pat galėsite patogiai įsitaisyti ir numalšinti visas per dieną susikaupusias mintis. Be to, toks supamas krėslas galės tapti ir patalpos puošmena – tarp jų rasite daugybę skirtingų modelių, kuriuos galėsite pritaikyti prie skirtingų interjero sprendimų. Juk norisi, kad namų aplinka būtų ne tik patogi, bet ir stilinga.

Ergonominės kėdės

Toks baldas ypač pravers tiems, kurie daug laiko praleidžia sėdėdami prie stalo. Nesvarbu, ar esate įsirengę namų ofisą, ar tiesiog daug laiko praleidžiate žaisdami kompiuterinius žaidimus, turėti kokybišką kėdę – tiesiog būtina. Toks baldas leis išlaikyti taisyklingą laikyseną ir garantuos maksimalų komfortą nepriklausomai nuo to, kiek laiko praleisite sėdėdami. Visa tai neabejotinai turės teigiamos įtakos Jūsų produktyvumui ar žaidimų rezultatams.

Sėdmaišiai

Šie baldai pirmiausia dėmesį atkreipia dėl savo originalios išvaizdos, tačiau jie taip pat gali užtikrinti ir maksimalų Jūsų komfortą. Sėdmaišiai užtikrina deramą atramą nugarai ir tuo pačiu leidžia įsitaisyti taip, kaip Jums patogu, taigi galėsite atrasti pačias patogiausias sėdėjimo pozicijas. Šiais baldais labiausiai susižavės tie, kurie puoselėja modernią, šiuolaikišką namų aplinką – tokios ryškios detalės interjere praktiškai neįmanoma nepastebėti.

Minkšti kampai

Praktiškai visuose namuose yra arba sofa, ar minkštas kampas, tačiau jei pirmenybę teikiate maksimaliam komfortui, pirmiausia siūlome apžiūrėti antrąjį variantą. Visi žinome, jog minkšti kampai talpina didesnį žmonių kiekį, tačiau net ir leidžiant laiką vieniems, išnaudojant papildomus šių baldų kraštus, galima ištiesti kojas ir labai patogiai įsitaisyti. Tiesa, toks komfortas tikrai nėra vertas visos Jūsų kambario erdvės, tad rinkdamiesi daugiau dėmesio skirkite išmatavimams. Spauskite čia, jei norite apžiūrėti minkštų kampų asortimentą.

Čiužiniai

Niekas neabejoja, jog patogi lova ženkliai prisideda prie kokybiško mūsų poilsio, tačiau reikėtų pradėti nuo to, jog šio baldo komfortą labiausiai nulemia čiužiniai. Būtent nuo šio gaminio priklauso, ar girdėsite, kaip vartosi Jūsų lovos kaimynas, ar galėsite išvengti alerginių reakcijų, nugaros skausmų ir tiesiog kiekvieną naktį geriau išsimiegoti. Kokybiškai pailsėję, daug labiau įvertinsite visus privalumus, kuriuos suteikia aukščiau įvardinti baldai. Gausų čiužinių asortimentą siūlo Pigu.lt el. parduotuvė – juos apžiūrėti galite čia: https://pigu.lt/lt/ciuziniai.

Pritaikę šiuos baldus savo namuose, kiekvieną dieną galėsite mėgautis išskirtiniu komfortu, tačiau panašių variantų surasite ir daugiau. Svarbiausia, kad naujieji gaminiai būtų patogūs tiek Jums, tiek ir namiškiams – tuomet jie tikrai neliks nepanaudoti.

Komentarai
Kiti straipsniai