Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių laikraštis » Rubrikos » Verslas, turizmas, ūkis, ekonomika

Verslas, turizmas, ūkis, ekonomika

Pigūs telefonai: geriausi išmanieji telefonai už prieinamą kainą

Norite įsigyti išmanųjį telefoną tačiau neketinate tam skirti tūkstančių litų ar sudarinėti nenaudingų sutarčių su mobiliojo ryšio operatoriais? Tokiu atveju jums greičiausiai nepavyks įsigyti iPhone 5s ar Galaxy S4, tačiau rinkoje yra kitų, galbūt mažiau žinomų tačiau gerų išmaniųjų telefonų.

Plungėje – naujas salonas „Gėlės visoms progoms“

Plungėje, A. Jucio g. 3, balandžio 25-ąją atidaryta nauja parduotuvė „Gėlės visoms progoms“. Savininkai Aurelija ir Petras Beinorai perkirpo simbolinę juostelę ir, kunigui pašventinus patalpas, pakvietė susirinkusiuosius į gėlių saloną, kuris dirbs kiekvieną dieną nuo 8 iki 20 valandos.

Parduotuvėje „Miegas“ – viskas, ko reikia rojui miegamajame sukurti

„Stengiuosi, kad atidarytoje naujoje parduotuvėje Vytauto gatvėje Plungėje būtų geresnės kokybės prekės“, – pasakoja Lina Gelžinienė, uždarosios akcinės bendrovės „Miegas“ vadovė.

Plungėje – naujas Langų ir durų centras

Balandžio 4-ąją Plungės Sinagogų gatvėje, laimingu 7-uoju numeriu pažymėtame pastate, atidarytas Langų ir durų centras. Tai vainikavo sėkmingą Juozo Gečo vadovaujamos uždarosios akcinės bendrovės „Juorega“ dvidešimt dvejų metų veiklą. Įmonės pagrindinė buveinė įsikūrusi Plungėje, Stoties g. 17, o filialas – Rietave.

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje – racionalus ir perspektyvus pasirinkimas

„Nanotechnologijos, mokslo slėniai, lyderystė, verslumas ir inovacijos, grožio terapija, žinių visuomenė, studentų miestelis, karjeros valdymas, ERASMUS mainai, ECTS kreditai...“ – tai tik keli pokyčiai, kurie, tikėtina, gana greitai virs studentiška realybe! Lietuvių išmintis sako, kad „pradžia galvą laužo“, todėl nenuostabu, kad daugelis abiturientų šiuo metu susimąsto, kokią studijų sritį pasirinkti, kad po studijų baigimo darbo rinkoje išliktum paklausus ir perspektyvus specialistas. Šiaulių valstybinės kolegijos studijų programos – ne tik laiko patikrintos, bet kai kurios „išauginusios“ net keturias kartas, pvz., automobilių specialistai ar medicinos seserys – ne tik tradicinės specialybės Šiauliuose, bet ir Šiaulių krašto pasididžiavimas, pelnytas šių profesijų atstovų nuoširdžiu ir profesionaliu darbu. Tai ir šeimos tradicija, ir svajonių išsipildymas.

Atrask savo naują pavasario stilių „Gustės“ grožio studijoje

Moterys visą gyvenimą ištikimos turėtų būti savo vyrui, bet nebūtinai – kirpėjai... Štai kodėl kyla pagunda apsilankyti „Gustės“ grožio salone, kuriame nuo balandžio mėnesio dirbti pradeda kirpimo meistrė Aušra Narvilienė iš Vilniaus. Gali būti, kad ne viena moteris džiaugsis atradusi naują stilių pasikeitus šukuosenai, kurią sukūrė patyrusios kirpėjos rankos.

Lietuviško kapitalo įmonė „Rudagys“ nuo šiol rūpinsis dezinfekcija bei kenkėjų naikinimu ir Plungėje

Šilalėje įsikūrusi uždaroji akcinė bendrovė „Rudagys“ nuo 2001 metų atlieka dezinfekcijos, dezinsekcijos, deratizacijos darbus visoms įmonėms, įstaigoms, organizacijoms ir kitoms institucijoms, kuriose Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka turi būti atliekama kenkėjų kontrolė, bei fiziniams asmenims, kuriems reikalinga profesionalų pagalba jų nuosavuose būstuose, buitinėse, gamybinėse, ūkinės paskirties patalpose ir kt. Pasitikėjimą įmone kelia ne tik aukštas įvertinimas šalies mastu, bet ir klientų atsiliepimai. Siekiant išsilaikyti rinkoje ir konkuruoti su užsienio kompanijomis įdedama daug darbo ir pastangų.

Plungiškėms – sveikatingumo ir grožio studija Vytauto gatvėje

„Plungėje daug gražių moterų, manau, kad joms patiks masažo procedūros, padedančios numesti svorio, sumažinti apimtis, celiulitą, išvalyti iš organizmo toksinus“, – kalbėjo uždarosios akcinės bendrovės „Grožio salos“ savininkė Aušra Misiūrienė naujos studijos atidarymo Plungėje, Vytauto g. 5A, proga.

„Plungės lagūna“ – tarp sėkmingai dirbančių įmonių

Gruodžio pabaigoje vykusiame iškilmingame Lietuvos pramonininkų konfederacijos Kalėdų renginyje, kuriame dalyvavo verslo visuomenė, politikai, konfederacijos socialiniai partneriai, Vyriausybės kabineto nariai, Seimo nariai, buvo įteiktos nominacijos sėkmingai dirbančioms įmonėms. Tarp didžiųjų įmonių, gavusių šį apdovanojimą, – ir uždaroji akcinė bendrovė „Plungės lagūna“.

Grožio namai „Mona“ – Jums ir dėl Jūsų!

Artėjant gražiausioms metų šventėms, grožio namų „Mona“ kolektyvas kviečia pasimėgauti maloniomis procedūromis. Atgaivinti ir puoselėti kūną, odą bei plaukus Jums padės profesionalai, savo srities žinovai.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama