Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių laikraštis » Rubrikos » Verslas, turizmas, ūkis, ekonomika

Verslas, turizmas, ūkis, ekonomika

„Ker­tus“ rū­bai nuo šiol puoš ir Plun­gės mo­te­ris

Lie­pos 10-oji taps įsi­min­ti­na die­na ko­mer­ci­nės ir ga­my­bi­nės įmo­nės „Ker­tus“ veik­los is­to­ri­jo­je. Tą­dien ati­da­ry­tas dar vie­nas jos mo­te­riš­kų rū­bų par­duo­tu­vės fi­lia­las. Šį kar­tą – Plun­gė­je. Tai­gi nuo šiol Plun­gės kraš­to mo­te­rys tu­rės di­des­nį pa­si­rin­ki­mą, kur ieš­ko­ti puoš­nių dra­bu­žių.

Fo­to stu­di­ja „OK“ – kul­tū­rin­gam lais­va­lai­kiui

Lie­tin­gą bir­že­lio 13-osios penk­ta­die­nį du­ris at­vė­rė fo­to­me­ni­nin­kės Ok­sa­nos Šu­kie­nės fo­to stu­di­ja skam­biu pa­va­di­ni­mu – „OK“. Tarp iš­kil­min­gų kal­bų, gė­lių puokš­čių ir šam­pa­no tau­rių me­ni­nin­kė ne­sut­ri­ko ir fo­toa­pa­ra­tu fik­sa­vo lai­min­gas ati­da­ry­mo aki­mir­kas bei sa­vo sve­čių šyp­se­nas.

Grūdų augintojams – gera žinia

Plungės ir gretimų rajonų grūdų augintojai šiemet gali būti ramūs dėl būsimojo derliaus pardavimo – jie turės daugiau galimybių gauti didesnes pajamas, mat į šį regioną ateina dar vienas grūdų supirkėjas, konkuruosiantis su čia jau esančiais. „Kėdainių aruodai“, išsiskiriantys lanksčiu gebėjimu prisitaikyti prie ūkininkų poreikių, geromis kainomis ir garantuotu bei visuomet laiku sumokamu suderėtu atlygiu, iki šiol dirbo tik Kėdainių ir Panevėžio rajonuose, o jau šį sezoną grūdų derlių supirks ir Plungės krašte.

Aplinkos ministerija biokuro katilinę įvertino, vietos politikai – ne

Uždaroji akcinė bendrovė „Plungės kooperatinė prekyba“ tradiciniame Aplinkos ministerijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Inžinerinės ekologijos asociacijos ir Aplinkos vadybos ir audito instituto surengtame konkurse „Pasiekimai aplinkosaugoje“ buvo pastebėta ir tinkamai įvertinta – šiai „Vičiūnų“ grupės įmonei skirta pirmoji vieta ir nominacija „Palankiausias aplinkai procesas (gamyba)“.

Lapkritį planuojamos įkurtuvės, tačiau statyba dar net nepradėta

Mechaninio ir biologinio apdorojimo įrenginių statyba prie regioninio Jėrubaičių sąvartyno jau turėtų eiti į pabaigą, lapkritį pagal projektinę dokumentaciją yra numatytos tos gamyklos įkurtuvės, tačiau šventės kol kas nebus, nes statybos darbai nepradėti.

Pigūs telefonai: geriausi išmanieji telefonai už prieinamą kainą

Norite įsigyti išmanųjį telefoną tačiau neketinate tam skirti tūkstančių litų ar sudarinėti nenaudingų sutarčių su mobiliojo ryšio operatoriais? Tokiu atveju jums greičiausiai nepavyks įsigyti iPhone 5s ar Galaxy S4, tačiau rinkoje yra kitų, galbūt mažiau žinomų tačiau gerų išmaniųjų telefonų.

Plungėje – naujas salonas „Gėlės visoms progoms“

Plungėje, A. Jucio g. 3, balandžio 25-ąją atidaryta nauja parduotuvė „Gėlės visoms progoms“. Savininkai Aurelija ir Petras Beinorai perkirpo simbolinę juostelę ir, kunigui pašventinus patalpas, pakvietė susirinkusiuosius į gėlių saloną, kuris dirbs kiekvieną dieną nuo 8 iki 20 valandos.

Parduotuvėje „Miegas“ – viskas, ko reikia rojui miegamajame sukurti

„Stengiuosi, kad atidarytoje naujoje parduotuvėje Vytauto gatvėje Plungėje būtų geresnės kokybės prekės“, – pasakoja Lina Gelžinienė, uždarosios akcinės bendrovės „Miegas“ vadovė.

Plungėje – naujas Langų ir durų centras

Balandžio 4-ąją Plungės Sinagogų gatvėje, laimingu 7-uoju numeriu pažymėtame pastate, atidarytas Langų ir durų centras. Tai vainikavo sėkmingą Juozo Gečo vadovaujamos uždarosios akcinės bendrovės „Juorega“ dvidešimt dvejų metų veiklą. Įmonės pagrindinė buveinė įsikūrusi Plungėje, Stoties g. 17, o filialas – Rietave.

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje – racionalus ir perspektyvus pasirinkimas

„Nanotechnologijos, mokslo slėniai, lyderystė, verslumas ir inovacijos, grožio terapija, žinių visuomenė, studentų miestelis, karjeros valdymas, ERASMUS mainai, ECTS kreditai...“ – tai tik keli pokyčiai, kurie, tikėtina, gana greitai virs studentiška realybe! Lietuvių išmintis sako, kad „pradžia galvą laužo“, todėl nenuostabu, kad daugelis abiturientų šiuo metu susimąsto, kokią studijų sritį pasirinkti, kad po studijų baigimo darbo rinkoje išliktum paklausus ir perspektyvus specialistas. Šiaulių valstybinės kolegijos studijų programos – ne tik laiko patikrintos, bet kai kurios „išauginusios“ net keturias kartas, pvz., automobilių specialistai ar medicinos seserys – ne tik tradicinės specialybės Šiauliuose, bet ir Šiaulių krašto pasididžiavimas, pelnytas šių profesijų atstovų nuoširdžiu ir profesionaliu darbu. Tai ir šeimos tradicija, ir svajonių išsipildymas.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama