Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių laikraštis » Rubrikos » Verslas, turizmas, ūkis, ekonomika

Verslas, turizmas, ūkis, ekonomika

Lietuviško kapitalo įmonė „Rudagys“ nuo šiol rūpinsis dezinfekcija bei kenkėjų naikinimu ir Plungėje

Šilalėje įsikūrusi uždaroji akcinė bendrovė „Rudagys“ nuo 2001 metų atlieka dezinfekcijos, dezinsekcijos, deratizacijos darbus visoms įmonėms, įstaigoms, organizacijoms ir kitoms institucijoms, kuriose Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka turi būti atliekama kenkėjų kontrolė, bei fiziniams asmenims, kuriems reikalinga profesionalų pagalba jų nuosavuose būstuose, buitinėse, gamybinėse, ūkinės paskirties patalpose ir kt. Pasitikėjimą įmone kelia ne tik aukštas įvertinimas šalies mastu, bet ir klientų atsiliepimai. Siekiant išsilaikyti rinkoje ir konkuruoti su užsienio kompanijomis įdedama daug darbo ir pastangų.

Plungiškėms – sveikatingumo ir grožio studija Vytauto gatvėje

„Plungėje daug gražių moterų, manau, kad joms patiks masažo procedūros, padedančios numesti svorio, sumažinti apimtis, celiulitą, išvalyti iš organizmo toksinus“, – kalbėjo uždarosios akcinės bendrovės „Grožio salos“ savininkė Aušra Misiūrienė naujos studijos atidarymo Plungėje, Vytauto g. 5A, proga.

„Plungės lagūna“ – tarp sėkmingai dirbančių įmonių

Gruodžio pabaigoje vykusiame iškilmingame Lietuvos pramonininkų konfederacijos Kalėdų renginyje, kuriame dalyvavo verslo visuomenė, politikai, konfederacijos socialiniai partneriai, Vyriausybės kabineto nariai, Seimo nariai, buvo įteiktos nominacijos sėkmingai dirbančioms įmonėms. Tarp didžiųjų įmonių, gavusių šį apdovanojimą, – ir uždaroji akcinė bendrovė „Plungės lagūna“.

Grožio namai „Mona“ – Jums ir dėl Jūsų!

Artėjant gražiausioms metų šventėms, grožio namų „Mona“ kolektyvas kviečia pasimėgauti maloniomis procedūromis. Atgaivinti ir puoselėti kūną, odą bei plaukus Jums padės profesionalai, savo srities žinovai.

Už drąsias investicijas plungiškiai apdovanoti Ūkio ministerijoje

Devintus metus iš eilės Ūkio ministerija Verslo dienos proga organizuoja šventę geriausiems šalies verslininkams pagerbti. Renginys „Už nuopelnus verslui“ verslo atstovams skiriamas kaip padėka už jų sėkmingai įgyvendintus projektus, pasiektus rezultatus, indėlį kuriant šalies ekonomiką. Šiemet tarp apdovanotųjų – ir uždaroji akcinė bendrovė „Mirosta“, Kaušėnų kaime, Plungės rajone, veikianti įmonė, pelniusi nominaciją „Drąsios investicijos“.

Ar išgelbės verslininkus nuo didesnės rinkliavos?

Telšių verslininkai moka, Mažeikių – moka, ir net Rietavo verslininkai be jokių pretenzijų moka Telšių regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) dalininkių sprendimu nuo antrojo šių metų pusmečio padidintą rinkliavą už atliekų surinkimą ir tvarkymą. Tik Plungės rajono savivaldybėje mokėti delsiama ir per vietos politikus inicijuojama, kad mokestis administracinės, prekybos, paslaugų, maitinimo, transporto, gamybos, sandėliavimo, kultūros, gydymo, poilsio, socialinės, sporto, religinės ir kitų paskirčių pastatų turėtojams būtų perskaičiuotas.

Laiptai per parą? Įmanoma

Pateiki užsakymą ryte, o kitą dieną jau džiaugiesi naujais laiptais. Atrodo neįmanoma? „Klystate“, – sako plungiškiams gerai žinomos LHM įmonių grupės vadovai, kurie tokį gamybos terminą klientams ruošiasi pristatyti jau nuo 2014 metų sausio mėnesio. Tai, ką siūlo ši bendrovė, – naujovė stalystės pasaulyje. Pasirodo, laiptams pagaminti nereikia ilgų savaičių. Tai galima atlikti ir per parą.

Prūsalių ambulatorijoje – terapeuto konsultacijos ir tyrimai

Gera žinia Prūsalių ambulatorijos pacientams. Iki šiol sunegalavusiems ar vaistų išsirašyti norintiems gyventojams nebuvo pasirinkimo – tekdavo važiuoti pas gydytoją į Plungę, nes čia terapeutas nedirbo. Dabar padėtis pasikeitė iš esmės – ne tik šeimos gydytojas į kaimą atvyksta, bet ir būtiniausi tyrimai čia pat atliekami.

E. Samulionis: „Smulkieji verslininkai turi būti vieningi“

Plungės smulkiojo ir vidutinio verslo asociacijoje – permainos. Prieš porą mėnesių prie jos vairo stojo jaunas, energingas plungiškis verslininkas Edmundas Samulionis. Prieš daugiau nei dešimtmetį pats ėmęsis verslo vyras šiandieną gali pasidžiaugti turimos įmonės sėkme, o įgyta patirtis pravers ir einant naujas pareigas. E. Samulionis viliasi, kad pavyks atgaivinti asociacijos veiklą ir suvienyti smulkiuosius Plungės krašto verslininkus.

Pramonininkai susirūpinę regionų likimu

Pasitarimu-seminaru „Transporto infrastruktūros plėtra ir renovacija – svarbi regiono ekonominio augimo sąlyga“ Plungės pramonininkų sąjunga pradėjo renginių ciklą apie regionų svarbą valstybei. Rugsėjo 20 dieną Žemaitijos kolegijoje Rietavo, Skuodo, Plungės pramonininkai, šių savivaldybių valdžios atstovai, valstybės įmonių „Telšių regiono keliai“ ir „Klaipėdos regiono keliai“ vadovai klausėsi pranešimų apie susisiekimo infrastruktūros vystymo tendencijas, kelių priežiūros modernizavimo ir plėtros finansavimo galimybes regione bei Klaipėdos jūrų uosto modernizavimo svarbą regiono ir visos Lietuvos ekonomikai.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama