Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Teismai

Brolių nesantaikos atomazga

Kai artimiausi šeimos nariai įsivelia į nesutarimus dėl turto, viena ar kita pusė ima ir nebeišlaiko - tada prasideda ne tik teismai, bet ir kiaulystės. Aštuntą dešimtį skaičiuojantis Petras Piktuižis, konfliktavęs su broliu Kazimieru dėl tėvų sodybos Žemaičių Kalvarijos seniūnijos Dargaičių kaime, nieko nepešė net apskundęs teismo nutartį aukštesnei instancijai. Už turto sugadinimą ir neteisėtą asmens būsto neliečiamumo pažeidimą jis buvo pripažintas kaltu ir nubaustas per kišenę.

Eismo įvykio tikrąsias aplinkybes nuslėpusio pa­rei­gū­no teis­mas nepasigailėjo

Po „Plungės žinių“ publikacijos už pareigūno vardo pažeminimą iš darbo Rietavo policijos komisariate (PK) buvo atleisti trys eismo įvykio tikrąsias aplinkybes nuslėpę pareigūnai: Arūnas Sadauskis, Marius Piekus ir Virginijus Kiudelis, ketvirtam - Stepui Petkevičiui - paskirtas griežtas papeikimas.
Vyresnysis patrulis V. Kiudelis, siekdamas grįžti į tarnybą, apskundė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininko Alfonso Motuzo sprendimą atleisti jį iš darbo kaip nepagrįstą.
Šiaulių apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs buvusio Rietavo PK pareigūno skundą, konstatavo, kad iš darbo V. Kiudelis atleistas pagrįstai. Teisėjai netenkino vyresniojo patrulio siekio grįžti į tarnybą ir prašymo priteisti atlyginimą už priverstinę pravaikštą.

Ūkininkai atsiprašyti nė neketina

Kooperatinių bendrovių sąjungos „Plungė-Loiret" nariai pastaruoju metu nuolat mina teismo slenksčius, siekdami įrodyti savo tiesą. Rugsėjo 6-ąją vyko dar vienas parengiamasis posėdis: šįsyk šios sąjungos pirmininkė Marina Niedvaraitė, palaikoma teisininkės dukros Margaritos Niedvaraitės, nutarė civiline tvarka bylinėtis su trimis ūkininkais dėl garbės ir orumo įžeidimo bei dėl neturtinės žalos atlyginimo. Tačiau priešingoje barikadų pusėje esantis Adolfas Gedmantas iš Purvaičių, Romas Grauslys iš Jodėnų ir Stanislovas Antanas Jurkus iš Lėgų kaimo (Rietavo sav.) atsiprašyti nė neketina - tikina nieko neįžeidę, o tik pasakę gryną teisybę!

Nuo nu­de­gi­mų mi­ręs jau­nuo­lis „Medegoje“ dir­bo pir­mą die­ną?..

Jei žmogaus nebėra, tai apie jį galima kalbėti, ką tik nori. Panašu, kad būtent šitokia logika nutarė vadovautis Povilas Pocius (gim. 1973 m.), tikinantis, kad nuo nudegimų vėliau miręs septyniolikmetis medingėniškis Mindaugas Varpiotas pas jį nedirbo. Įmonės „Medega" direktorius, neužtikrinęs savo darbuotojams saugių darbo sąlygų, dėl ko iš viso apdegė keturi žmonės, o vienam jų - minėtam nepilnamečiui - leidęs dirbti ir nelegaliai, pradėjo aiškintis teisme. Rugsėjo 3-iąją įvyko pirmasis administracinio teisės pažeidimo (ATP) bylos, kurioje P. Pocius kaltinamas šiam jaunuoliui leidęs apie dešimt mėnesių dirbti be jokios darbo sutarties, posėdis.

Už tris pavogtus ir apgadintus automobilius – treji metai nelaisvės

Praėjusį trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teismo teisėjas Albinas Bazilius išnagrinėjo plungiškio Mindaugo Puidoko baudžiamąją bylą ir paskelbė nuosprendį. Devyniolikmetis jaunuolis kaltintas tuo, jog per vieną gegužės naktį Tauragės rajone pavogė ir apgadino tris automobilius. Dar blogiau, kad vaikinas dėl vagystės šiemet jau buvo nubaustas Plungės rajono apylinkės teisme. Kitaip tariant, kino filmą primenantys veiksmai Tauragėje, įstatymo vertinami kaip vagystė, buvo traktuojami kaip tęstiniai.

Šoko į traktorių ir spruko tolyn nuo fabrikėlio...

Dar praėjusių metų žiemą Žlibinų seniūnijos Vilkaičių kaime buvo rastas naminukės fabrikėlis ir užklupti čia besisukinėjantys broliai iš Kantaučių A. ir D. Gelvinauskai. Jau rašant protokolą, vienas jų šoko į traktorių ir puolė bėgti. Toks sumanymas kainavo labai brangiai - kelių tūkstančių litų bauda ir teisės vairuoti atėmimu.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama