Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Teismai

Šmeižtu kaltinami užpeliškiai pyko ir ant žiniasklaidos

Tverų seniūnijos Užpelių kaimo gyventoja Vanda Makarienė (gim. 1958 m.) ir jos dvynys brolis Vidmantas Steponavičius, kurie yra patraukti baudžiamojon atsakomybėn dėl kaimynės apšmeižimo ir įžeidimo, toliau mina teismo slenksčius. Lapkričio 10-ąją vykusio posėdžio metu kaltinamieji vėl turėjo visokių prašymų, tarp kurių buvo ir pageidavimas, kad „Plungės žinių“ žurnalistė būtų pašalinta iš teismo salės...

Jaunųjų šaulių stovyklos vadai buvo kalti dėl nelaimės

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas spalio 19-ąją paskelbė nutartį, kad atmeta nuteistųjų Jono Žvirblio (gim. 1961 m.) ir Jurgos Metrikienės (gim. 1976 m.) kasacinius skundus. Jaunųjų šaulių stovyklai vadovavę asmenys kratėsi atsakomybės dėl nuskendusių dviejų merginų ir tikėjosi išteisinimo.

Neįveikęs slaptažodžio, bibliotekos kompiuterį paskandino Babrunge

Viešosios bibliotekos langai dužo 2009-ųjų liepos 24-ąją, ankstyvą rytą. Griebęs nešiojamąjį kompiuterį, tada dar devyniolikmetis plungiškis Darius Kniukšta spruko lauk. Deja, kompiuterio slaptažodis jaunuoliui buvo neįveikiamas, tad daugiau kaip trijų tūkstančių litų vertės daiktas jau kitą dieną nugarmėjo į Babrungo upės dugną.

Verslininko nužudymo byloje prieš teismą stojo ir plungiškis M. Adomavičius

Plungės medikų sūnus Mantas Adomavičius tapo baisesniu nusikaltėliu nei prieš dešimt metų jį pagrobę reketininkai. Plungiškis kartu su sėbrais teisiamas už sostinės verslininko Dariaus Vaisėtos nužudymą. Vilniaus apygardos teismas šią baudžiamąją bylą iš esmės pradėjo nagrinėti spalio 27-ąją.

Ginklais turguje prekiavęs plungiškis bus teisiamas kitąmet

Už neteisėtą disponavimą nešaunamaisiais ginklais į teisiamųjų suolą spalio 19-ąją sėdęs plungiškis Kęstutis Išganaitis (gim. 1956 m.) taip ir neišgirdo kaltinimo. Antrą kartą bylos nagrinėjimas atidėtas dėl to, kad vyras laiku nepasirūpino advokatu.

Temidės sprendimų labirintai...

Dalyvavimas eismo įvykyje ir jo tikrųjų aplinkybių nuslėpimas – teismui per menka priežastis, kad pareigūnas netektų darbo.

Kanapių prisirūkęs jaunuolis bijojo būti užkastas

„Buvau „apsirūkęs“ žolės, todėl man ėmė vaidentis, kad policininkai nuveš į mišką ir užkas...“ – teisme dėl narkotinių medžiagų įgijimo ir laikymo aiškinosi ne kartą teistas Dainius Šalomskas (gim. 1985 m.). Vieną šių metų pavasario dieną šis asmuo, turėdamas maišelį su kanapėmis, buvo sulaikytas prie Plungės Senamiesčio vidurinės mokyklos.

„Galiu padaryti nesąmonę – galiu bandyti pabėgti!“

Dvidešimt kartų į teisiamųjų suolą. Tai recidyvistu pripažinto, devynias klases baigusio plungiškio Dariaus Šimkaus (gim. 1974 m.) sukaupta „patirtis“. Iš kalėjimo nebeišeinantis vyras spalio 12-ąją vėl buvo atvesdintas į teismą, kur turėjo būti teisiamas už vagystę, dokumentų klastojimą ir jų panaudojimą, bendrininkavimą ir sukčiavimą. Kartu prieš teismą stojo buvusi jo žmona Renata Grigaitytė (gim. 1988 m., buvusi Šimkienė) ir plungiškis Gediminas Galdikas (gim. 1967 m.).

Nuteisti kyšius ėmę muitininkai

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) informuoja, jog dviem telšiškiams muitinės inspektoriams uždrausta dirbti valstybės tarnyboje.

Neskanios vogtos žąsys

Du pavasario vakarus niekur nedirbantis ketvertukas – Kristina Kazlauskaitė (gim. 1987 m.), Juozas Vaitkus (gim. 1990 m.), Petras Žerlauskis (gim. 1981 m.) ir Stasys Matevičius (gim. 1987 m.) – sėdėjo pastarojo namuose Pūčkorių kaime. Kai kompanija apgirto ir įgavo drąsos, susiruošė pas Gegrėnuose gyvenančią garbaus amžiaus kaimynę Virginiją Šimkienę. Pirmą vakarą į maišą buvo įkišti ir vėliau suvalgyti penki senutės naminiai paukščiai, taip pat pavogtas kanistras su benzinu, o antrą vakarą iš sodybos išvežtas kultivatorius su akėčiomis. Kodėl vogė, draugai šios savaitės pirmadienį aiškinosi teisme.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama