Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Teismai

Kodėl dūrė kaimynui peiliu į šoną, nė pats nežino...

Šateikių seniūnijos Sėlenių kaimo gyventojas Stasys Lučinskas (gim. 1982 m.) vieną praėjusių metų vasaros dieną maždaug dešimt metų jaunesniam kaimynui Tomui Kripui suvarė peilį į šoną. Už nesunkų sveikatos sutrikdymą teisme atsidūręs vyras negalėjo paaiškinti, kodėl šitaip pasielgė. Sutapimas ar ne, tačiau beveik lygiai prieš dešimt metų, 2001-ųjų pavasarį, jis taip pat stovėjo prieš teismą ir klausėsi nuosprendžio už nepilnamečių išžaginimą.

Už plėšikavimą gali tekti sėsti trejiems metams

Paskutinis iš telšiškių grupės, kuri 2005-ųjų pavasarį apiplėšinėjo mūsų savivaldybės gyventojus, prieš Plungės teismą stojo Aurimas Mušinskis (gim. 1986 m.). Vasario 10 dieną jaunas vyras išgirdo prokurorės siūlymą pasodinti jį trejiems metams.

Ūkininkė, nežiūrėjusi savo gyvulių, išvengė teismo

Praėjusių metų spalio viduryje Plungės rajoną sukrėtė žinia apie kraupų radinį Žlibinų seniūnijos Kepurėnų kaime: ūkininkės Ritos Žebrauskienės (gim. 1961 m.) fermos pašonėje buvo aptikti keturi nugaišę veršeliai, pririšti prie grandinių. Įtarus, kad gyvuliai krito dėl nepriežiūros, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dėl narkotikų laikymo ir platinimo nuteisti plungiškiai

Sausio 25 dieną Klaipėdos apygardos teisme buvo paskelbtas nuosprendis penkiolikai asmenų, kaltinamų didelio kiekio narkotinių ir psichotropinių medžiagų įgijimu, laikymu ir platinimu. Didžioji dalis nusikaltėlių – anksčiau ne kartą teisti plungiškiai.

Mušama kentėjo, nes mylėjo...

Teiginys, kad nuo meilės iki neapykantos vienas žingsnis, šiuo atveju visiškai tinka. Sugyventinio Stasio Bielskio (gim. 1957 m.) sumušta plungiškė Irena Viržintaitė teisme pasakojo, kad net iš ligoninės grįžo pas tą patį vyrą, nes jį mylėjo. Antrą kartą sumušta moteris nutarė nebedovanoti ir už moralinę skriaudą paprašė 50 tūkst. litų.

Vyrą nudūrusi pensininkė iš Alsėdžių pateko į ligoninę

Toliau stringa baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai sutuoktinio nužudymu pateikti garbaus amžiaus Alsėdžių miestelio gyventojai Zitai Dimienei (gim. 1935 m.).

Už chuliganišką elgesį kliuvo ir per kišenę, ir bausmė

Vienas iš trijulės smarkuolių – Tomas Savickas (gim. 1987 m.), kuris užpernai rudenį su Mariumi Andriejausku (gim. 1982 m.) ir Andriumi Šaltupiu (gim. 1985 m.) „prisidirbo“ Plungės naktiniame klube „Galera“, tikėjosi aukštesnės teismo instancijos malonės, tačiau uostamiesčio teisėjai jo nepasigailėjo – teks ir pinigus mokėti, ir lygtinę bausmę atlikti.

Duris apspjaudžiusį kaimyną nukentėjusysis prašė areštuoti

Spjaudyti ant kaimyno buto durų – negražu ir negarbinga, tačiau plungiškiui Andriui Kaveckui tai buvo nė motais. Taip elgėsi tol, kol dėl savo veiksmų pateko į policijos pareigūnų akiratį ir atsidūrė teisme.

Kyšį įdėjo į policijos automobilio bagažinę

Į nemalonią padėtį pateko septintą dešimtį skaičiuojantis Platelių seniūnijos Medsėdžių kaimo gyventojas Vincas Kaniava. Vieną pavasario dieną pakliuvęs policijos pareigūnams neblaivus, vyras sugalvojo pasiūlyti jiems kyšį, o už tai šios savaitės antradienį teko sėsti į teisiamųjų suolą.

Žmonos žudikas iš Papievių kaimo kalės 15 metų

Mama – kapuose, trys sūnūs – vaikų globos namuose, tėvas – kalėjime. Šitaip sugriuvo Šateikių seniūnijos Papievių kaimo daugiavaikės šeimos gyvenimas. Prieš metus, lapkričio 29-ąją, žiauriai nužudęs savo žmoną Kristiną Kryževičienę (gim. 1980 m.), šių metų gruodžio 3-iąją 39 metų Almantas Kryževičius Klaipėdos apygardos teisme išgirdo nuosprendį.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama