Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Teismai

Temidės sprendimų labirintai...

Dalyvavimas eismo įvykyje ir jo tikrųjų aplinkybių nuslėpimas – teismui per menka priežastis, kad pareigūnas netektų darbo.

Kanapių prisirūkęs jaunuolis bijojo būti užkastas

„Buvau „apsirūkęs“ žolės, todėl man ėmė vaidentis, kad policininkai nuveš į mišką ir užkas...“ – teisme dėl narkotinių medžiagų įgijimo ir laikymo aiškinosi ne kartą teistas Dainius Šalomskas (gim. 1985 m.). Vieną šių metų pavasario dieną šis asmuo, turėdamas maišelį su kanapėmis, buvo sulaikytas prie Plungės Senamiesčio vidurinės mokyklos.

„Galiu padaryti nesąmonę – galiu bandyti pabėgti!“

Dvidešimt kartų į teisiamųjų suolą. Tai recidyvistu pripažinto, devynias klases baigusio plungiškio Dariaus Šimkaus (gim. 1974 m.) sukaupta „patirtis“. Iš kalėjimo nebeišeinantis vyras spalio 12-ąją vėl buvo atvesdintas į teismą, kur turėjo būti teisiamas už vagystę, dokumentų klastojimą ir jų panaudojimą, bendrininkavimą ir sukčiavimą. Kartu prieš teismą stojo buvusi jo žmona Renata Grigaitytė (gim. 1988 m., buvusi Šimkienė) ir plungiškis Gediminas Galdikas (gim. 1967 m.).

Nuteisti kyšius ėmę muitininkai

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) informuoja, jog dviem telšiškiams muitinės inspektoriams uždrausta dirbti valstybės tarnyboje.

Neskanios vogtos žąsys

Du pavasario vakarus niekur nedirbantis ketvertukas – Kristina Kazlauskaitė (gim. 1987 m.), Juozas Vaitkus (gim. 1990 m.), Petras Žerlauskis (gim. 1981 m.) ir Stasys Matevičius (gim. 1987 m.) – sėdėjo pastarojo namuose Pūčkorių kaime. Kai kompanija apgirto ir įgavo drąsos, susiruošė pas Gegrėnuose gyvenančią garbaus amžiaus kaimynę Virginiją Šimkienę. Pirmą vakarą į maišą buvo įkišti ir vėliau suvalgyti penki senutės naminiai paukščiai, taip pat pavogtas kanistras su benzinu, o antrą vakarą iš sodybos išvežtas kultivatorius su akėčiomis. Kodėl vogė, draugai šios savaitės pirmadienį aiškinosi teisme.

Pusė butelio alaus, avarija ir 3,6 promilės alkoholio...

Avarija Galvyčių kaime (prie Žemaičių Kalvarijos), kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, kurioje buvo sužaloti trys vyrai, įvyko 2007-ųjų kovo 4-osios vakarą. Kaltininkas Rolandas Bagdonas (gim. 1980 m.) praėjusios savaitės ketvirtadienį sėdo į teisiamųjų suolą.

Išplauto milijono kaina

Teisiamųjų suole atsidūręs plungiškis Marius Arys (41 m.) – jau antrasis bankrutuojančios bendrovės „Linromas“ vadovas, kuriam gresia paragauti kalėjimo duonos. Sukčiavimu įtariamas vyras klastodamas dokumentus siekė pasisavinti beveik 1 mln. litų.

„Pociau, ko tu meluoji?!“ –

uždarosios akcinės bendrovės „Medega“ direktoriui Povilui Pociui teismo koridoriuje į akis šaukė Audrius Varpiotas, praradęs brolį Mindaugą. Rugsėjo 20-ąją pakviestas liudyti administracinio teisės pažeidimo byloje dėl nelegalaus darbo šis medingėniškis negalėjo patikėti tuo, jog kai kurie žmonės pardavė savo sąžinę.

Užlipęs ant vandens bokšto, susirinko antenas

Vieną 2008-ųjų rugsėjo naktį nustojo veikti Platelių seniūnijos Dovainių kaime ant artezinio vandens bokšto sumontuota duomenų perdavimo įranga, priklausanti Lietuvos radijo ir televizijos centrui. Paaiškėjo, kad užlipęs ant bokšto pasidarbavo skuodiškis Arūnas Viršilas (gim. 1987 m.): jaunuolis pasisavino instaliuoto paskirstymo skydą, prieigos tiltą ir dvi antenas. Aišku, neliko įrangos, nebebuvo kam ir veikti...

Vairavo išgėręs – prarado brolio automobilį

Griežtos baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimus nemalonumų kartais gali pridaryti ne vien pažeidėjui, bet ir šeimos nariams. Būtent šitaip nutiko Jonui Martinkui, kuris išgėręs per Stalgo kaimą važiavo broliui priklausančiu automobiliu.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama