Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Teismai

Šateikių seniūnas – nekaltas

Viskas būtų praėję tyliai, jei ne anoniminis skambutis į Plungės policijos komisariatą. Kažkas pranešė, kad rugsėjo 27-osios vakarą galbūt neblaivus Šateikių seniūnas Gražvydas Paulius netoli Burbaičių kaimo nulėkė nuo kelio ir aplamdė seniūnijai priklausantį automobilį „Škoda Roomster“, o pats esą pasišalino ir apgadintą mašiną paslėpė. Kai policija patikrino faktus, seniūnas atsidūrė teisme, tačiau lapkričio 12-ąją išgirdo džiuginantį nutarimą: byla jam nutraukiama.

Naktinio klubo savininką piktino triukšmas iš pokylių salės

Vieną 2009-ųjų vasaros vakarą Plungės miesto Gandingos gatvės gyventojas, naktinio klubo „Galera“ savininkas Jonas Muralis paskambino į policiją ir pranešė, kad neapsikenčia triukšmo, sklindančio iš kaimynystėje esančios Boleslovo Batavičiaus pokylių salės. Deja, nei policija, nei Klaipėdos apygardos administracinis teismas, nei galop Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas J. Muralio skundų neišgirdo.

Rankines grobė dėl to, kad spaudė skolos..

Vienas iš plėšikėlių, kuris pasekdavo moteris, griebdavo jų rankines ir dėdavo į kojas, į teismą buvo atvesdintas lapkričio 11-ąją. Paaiškėjo, kad tai nepilnametis rietaviškis M. Ž. (gim. 1993 m.). Prokuroras Mindaugas Vilnius prašė teismo jam skirti kardomąją priemonę – suėmimą dviem mėnesiams.

Nuteistas prievartautojas

Skuodiškis Arūnas Viršilas (gim. 1987 m.), nuo kurio nukentėjo mergina iš Plungės rajono, nuosprendį dėl neteisėto laisvės atėmimo ir nepilnamečio asmens išžaginimo išgirdo praėjusios savaitės ketvirtadienį.

Kai tragiška jaunuolio mirtis tampa nebeverta pagarbos...

Per paskutinį teismo posėdį norėjosi užsikimšti ausis. Buvo nemalonu klausytis ir sunku patikėti, kad nuo nudegimų mirusio medingėniškio Mindaugo Varpioto artimiausi žmonės – mama ir brolis – staiga pamiršo, kur iki nelaimės dirbo jų artimas žmogus. Iki tol visą laiką tvirtinusiems, kad Mindaugas apie dešimt mėnesių važinėjosi į Povilo Pociaus įmonę „Medega“, Medingėnų kaimo gyventojams nežinia kodėl staiga sutriko atmintis.

Šmeižtu kaltinami užpeliškiai pyko ir ant žiniasklaidos

Tverų seniūnijos Užpelių kaimo gyventoja Vanda Makarienė (gim. 1958 m.) ir jos dvynys brolis Vidmantas Steponavičius, kurie yra patraukti baudžiamojon atsakomybėn dėl kaimynės apšmeižimo ir įžeidimo, toliau mina teismo slenksčius. Lapkričio 10-ąją vykusio posėdžio metu kaltinamieji vėl turėjo visokių prašymų, tarp kurių buvo ir pageidavimas, kad „Plungės žinių“ žurnalistė būtų pašalinta iš teismo salės...

Jaunųjų šaulių stovyklos vadai buvo kalti dėl nelaimės

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas spalio 19-ąją paskelbė nutartį, kad atmeta nuteistųjų Jono Žvirblio (gim. 1961 m.) ir Jurgos Metrikienės (gim. 1976 m.) kasacinius skundus. Jaunųjų šaulių stovyklai vadovavę asmenys kratėsi atsakomybės dėl nuskendusių dviejų merginų ir tikėjosi išteisinimo.

Neįveikęs slaptažodžio, bibliotekos kompiuterį paskandino Babrunge

Viešosios bibliotekos langai dužo 2009-ųjų liepos 24-ąją, ankstyvą rytą. Griebęs nešiojamąjį kompiuterį, tada dar devyniolikmetis plungiškis Darius Kniukšta spruko lauk. Deja, kompiuterio slaptažodis jaunuoliui buvo neįveikiamas, tad daugiau kaip trijų tūkstančių litų vertės daiktas jau kitą dieną nugarmėjo į Babrungo upės dugną.

Verslininko nužudymo byloje prieš teismą stojo ir plungiškis M. Adomavičius

Plungės medikų sūnus Mantas Adomavičius tapo baisesniu nusikaltėliu nei prieš dešimt metų jį pagrobę reketininkai. Plungiškis kartu su sėbrais teisiamas už sostinės verslininko Dariaus Vaisėtos nužudymą. Vilniaus apygardos teismas šią baudžiamąją bylą iš esmės pradėjo nagrinėti spalio 27-ąją.

Ginklais turguje prekiavęs plungiškis bus teisiamas kitąmet

Už neteisėtą disponavimą nešaunamaisiais ginklais į teisiamųjų suolą spalio 19-ąją sėdęs plungiškis Kęstutis Išganaitis (gim. 1956 m.) taip ir neišgirdo kaltinimo. Antrą kartą bylos nagrinėjimas atidėtas dėl to, kad vyras laiku nepasirūpino advokatu.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama