Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Teismai

Teismas nutraukė P. Pociui iškeltą bylą dėl nelegalaus darbo

Dėl nudegimų rugpjūčio 21-ąją miręs septyniolikmetis medingėniškis Mindaugas Varpiotas įmonėje „Medega“ anksčiau nedirbo. Tik atėjo liepos 7-ąją įsidarbinti ir iškart pataikė į sprogimo bangą... Skamba kiek absurdiškai, tačiau pagal teismo nutarimą taip išeina, nes įmonės direktoriui Povilui Pociui administracinio teisės pažeidimo byla dėl nelegalaus darbo lapkričio 22-ąją buvo nutraukta nesurinkus pakankamai įrodymų, nesant įvykio ir sudėties.

Nužudymu kaltinamos alsėdiškės byla vėl atidėta

Baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai sutuoktinio nužudymu pateikti garbaus amžiaus Alsėdžių miestelio gyventojai Zitai Dimienei (gim. 1935 m.), toliau stringa. Lapkričio 24-osios rytą Klaipėdos apygardos teismas jos negalėjo imtis dėl sunegalavusio kaltinamosios advokato.

„Parabolė“ pralaimėjo teisminę kovą prieš „Kompiuterinį langą“

Uždarosios akcinės bendrovės „Parabolė“ bandymas pasiekti, kad konkurentei individualiai Lino Prušinsko įmonei „Kompiuterinis langas“ būtų panaikintas statybos leidimas, baigėsi šnipštu. Lapkričio 15-ąją Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) paskelbė galutinę ir neskundžiamą nutartį, kad „Parabolės“ apeliacinis skundas atmetamas.

Į autoserviso direktorių ginklą nukreipė dėl „per brangių“ paslaugų

Praėjusių metų gruodžio 19-ąją nutarę „paauklėti“ uždarosios akcinės bendrovės „Toregas“ direktorių, šios savaitės pirmadienį abu smarkuoliai – Kęstutis Janukaitis (gim. 1988 m.) ir Dainius Petreikis (gim. 1986 m.) – sėdo į teisiamųjų suolą. Pastarasis dar buvo kaltinamas viešosios tvarkos pažeidimu.

Šateikių seniūnas – nekaltas

Viskas būtų praėję tyliai, jei ne anoniminis skambutis į Plungės policijos komisariatą. Kažkas pranešė, kad rugsėjo 27-osios vakarą galbūt neblaivus Šateikių seniūnas Gražvydas Paulius netoli Burbaičių kaimo nulėkė nuo kelio ir aplamdė seniūnijai priklausantį automobilį „Škoda Roomster“, o pats esą pasišalino ir apgadintą mašiną paslėpė. Kai policija patikrino faktus, seniūnas atsidūrė teisme, tačiau lapkričio 12-ąją išgirdo džiuginantį nutarimą: byla jam nutraukiama.

Naktinio klubo savininką piktino triukšmas iš pokylių salės

Vieną 2009-ųjų vasaros vakarą Plungės miesto Gandingos gatvės gyventojas, naktinio klubo „Galera“ savininkas Jonas Muralis paskambino į policiją ir pranešė, kad neapsikenčia triukšmo, sklindančio iš kaimynystėje esančios Boleslovo Batavičiaus pokylių salės. Deja, nei policija, nei Klaipėdos apygardos administracinis teismas, nei galop Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas J. Muralio skundų neišgirdo.

Rankines grobė dėl to, kad spaudė skolos..

Vienas iš plėšikėlių, kuris pasekdavo moteris, griebdavo jų rankines ir dėdavo į kojas, į teismą buvo atvesdintas lapkričio 11-ąją. Paaiškėjo, kad tai nepilnametis rietaviškis M. Ž. (gim. 1993 m.). Prokuroras Mindaugas Vilnius prašė teismo jam skirti kardomąją priemonę – suėmimą dviem mėnesiams.

Nuteistas prievartautojas

Skuodiškis Arūnas Viršilas (gim. 1987 m.), nuo kurio nukentėjo mergina iš Plungės rajono, nuosprendį dėl neteisėto laisvės atėmimo ir nepilnamečio asmens išžaginimo išgirdo praėjusios savaitės ketvirtadienį.

Kai tragiška jaunuolio mirtis tampa nebeverta pagarbos...

Per paskutinį teismo posėdį norėjosi užsikimšti ausis. Buvo nemalonu klausytis ir sunku patikėti, kad nuo nudegimų mirusio medingėniškio Mindaugo Varpioto artimiausi žmonės – mama ir brolis – staiga pamiršo, kur iki nelaimės dirbo jų artimas žmogus. Iki tol visą laiką tvirtinusiems, kad Mindaugas apie dešimt mėnesių važinėjosi į Povilo Pociaus įmonę „Medega“, Medingėnų kaimo gyventojams nežinia kodėl staiga sutriko atmintis.

Šmeižtu kaltinami užpeliškiai pyko ir ant žiniasklaidos

Tverų seniūnijos Užpelių kaimo gyventoja Vanda Makarienė (gim. 1958 m.) ir jos dvynys brolis Vidmantas Steponavičius, kurie yra patraukti baudžiamojon atsakomybėn dėl kaimynės apšmeižimo ir įžeidimo, toliau mina teismo slenksčius. Lapkričio 10-ąją vykusio posėdžio metu kaltinamieji vėl turėjo visokių prašymų, tarp kurių buvo ir pageidavimas, kad „Plungės žinių“ žurnalistė būtų pašalinta iš teismo salės...

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama