Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Teismai

Apvogę invalidą, suklastojo dokumentus ir „prasisuko“ parduotuvėje

Plungiškis Darius Šimkus (gim. 1974 m.), ko gero, galėtų pretenduoti į rekordininkus. Tiesa, ne kaip sporto aukštumų pasiekęs, bet kaip daugiausia kartų teistas mūsų miesto gyventojas. Paklaustas, kelintą sykį yra teisiamas, nesuskaičiavo nė pats – sakė, jog berods dvidešimtą... Kartu su juo gegužės 18 dieną į teisiamųjų suolą sėdo buvusi jo žmona Renata Grigaitytė (gim. 1988 m., buvusi Šimkienė) ir dar vienas plungiškis – anksčiau neteistas Marius Šneideris (gim. 1974 m.). Ketvirtas kaltinamasis – Gediminas Galdikas – (gim. 1967 m.) teismo nesulaukė – mirė.

Žmogžudystės byla įpusėjo

Baudžiamoji byla, kurioje alsėdiškė Zita Dimienė (gim. 1945 m.) kaltinama vyro nužudymu, pamažu juda. Gegužės 23 dieną Klaipėdos apygardos teismo teisėjas Eduardas Maškevičius apklausė du liudytojus ir nukentėjusiąją.

Už šmeižtą ir įžeidimą užpeliškiai sulaukė bausmės

Tverų seniūnijos Užpelių kaimo gyventojai Vanda Makarienė ir jos dvynys brolis Vidmantas Steponavičius gegužės 16 dieną teisme turėjo išklausyti nuosprendį dėl kaimynės apšmeižimo ir įžeidimo. Nors kaltinamieji ir atvyko į teismą, tačiau vos tik prasidėjus nuosprendžio skaitymui trenkė durimis...

Kačiuką užmušė vaikų akivaizdoje

Alkoholiu „užsipylęs“ akis Liudas Daugintis (gim. 1969 m.) Žemaičių Kalvarijos seniūnijos Degučių kaime siautėjo vieną 2010-ųjų rudens dieną. Dėl žiauraus elgesio su gyvūnais ir dėl fizinio skausmo sukėlimo jis turėjo būti teisiamas gegužės 13-ąją, tačiau tądien vyras teisme nepasirodė.

Plungės teisme – penki narkotikų platintojai

Gegužės 5 dieną už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti teisiamųjų suole sėdėjo penkiese: trys plungiškiai, alsėdiškis ir telšiškis. Narkotines medžiagas įvairiose vietose šie jaunuoliai platino 2009–2010 metais.

Į mišką eglutės ėjo su šautuvu, kilpomis ir peiliais...

Dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu gegužės 4 dieną teisme teko aiškintis Stanelių kaimo gyventojui Robertui Saudargui (gim. 1980 m.). Penkis kartus teistas vyras šiuo metu dienas leidžia Pravieniškėse, tad jį atlydėjo policijos pareigūnai.

Savivaldybė pralaimėjo „Profilenai“ ir Apygardos teisme

Balandžio 21 dieną Klaipėdos apygardos teismas paskelbė nutartį, kad atmeta Plungės rajono savivaldybės administracijos apeliacinį skundą dėl uždarosios akcinės bendrovės „Profilena“ ieškinio apmokėti už suteiktas nuotekų ir gruntinių vandenų šalinimo paslaugas. Savivaldybė bendrovei turės sumokėti daugiau kaip 70 tūkst. Lt.

Pareigūnams davė kyšį gelbėdamas sūnų

Bandymas papirkti policininkus kartais gali baigtis ir teisiamųjų suolu. Būtent šitaip atsitiko Alsėdžių miestelio gyventojui Dariui Kaktavičiui (gim. 1972 m.), kuris nuo atsakomybės už kelių eismo taisyklių pažeidimus norėjo išsukti savo sūnų, važinėjusį motociklu be jokių dokumentų.

Savavaldžiavimu kaltinamas asmuo paspruko per pertraukėlę

Dėl to, kad praėjusių metų sausį Plungės rajone, Kaspariškių kaime, vieną naktį užpuolė vietos gyventoją, jį sumušė, apvogė ir reikalavo iš jo pinigų, balandžio 20-ąją į teisiamųjų suolą sėdo Skuodo rajono Didžiųjų Rūšupių kaimo gyventojas Nerijus Kubilius (gim. 1992 m.). Deja, ši byla nebuvo išnagrinėta – jaunuolis tiesiog pasinaudojo pertrauka ir dėjo į kojas.

Buvusiam bendrijos pirmininkui teismas sumažino žalos dydį

Plungės daugiabučių namų savininkų bendrijai (DNSB) „Rūtelė“ prieš trejus metus vadovavo Andrius Kaveckas. Dėl to, kad netinkamai tvarkė bendrijos buhalterinę apskaitą, mokėjo neoficialius atlyginimus, nemokėjo gyventojų pajamų mokesčio ir valstybinio socialinio draudimo įmokų, buvęs pirmininkas įsipainiojo į teisminius nemalonumus.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama