Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Susipažinkim!

Londonas rietaviškei tapo namais

Prieš vienuolika metų Ramunė Jurkšaitė visai atsitiktinai nusprendė laimės ieškoti svetimoje šalyje. Londono gatvės rietaviškei jau tapo pamėgtos ir savos. Didžiosios Britanijos sostinėje ji patyrė įvairių nutikimų, atrado save, savo pomėgius, įkūrė savą verslą – atidarė saldumynų parduotuvę. 35 metų moteris mielai sutiko „Rietavo žemės“ laikraščio skaitytojams papasakoti apie savo gyvenimą užsienyje.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas: „Būti žemaičiu – didelė garbė!“

Iš Platelių kilęs ir vidurinę mokyklą čia baigęs Algirdas Stončaitis (gim. 1962 m.) dabar yra antras žmogus po policijos generalinio komisaro. Nors pareigūnas eina aukštas pareigas ir yra be galo užimtas, jis sutiko duoti mūsų laikraščiui išskirtinį interviu.

„Kiekviena diena vis kitokia“, –

beveik vienu balsu, kuo juos patraukė darbas Kriminalinės policijos skyriuje, atsakė Plungės policijos komisariato pareigūnai Arūnas Staponkus ir Antanas Balčiūnas, nors vieno stažas tiriant nusikaltimus – šešiolika, kito – dveji metai.

„Man malonu būti gamtoje ir stebėti žvėris“

Lapkričio 3-iąją nuo senų laikų Lietuvoje prasidėdavo medžioklės sezonas. Ši diena sutampa su Šv. Huberto varduvėmis, jis laikomas medžiotojų globėju. Sauslaukiškis Aleksas Rimeikis medžioja jau penkiasdešimt metų. „Medžiokle žavėjausi nuo vaikystės. Medžiodamas visada patiriu gerų įspūdžių ir į namus grįžtu su gera nuotaika“, – tvirtino vyriškis.

Labiausiai laiškininko laukia senukai

Spalio 9-oji – Pasaulinė pašto diena, kuri minima jau daug metų. Laiškininkas nuo senų laikų vadinamas žinių nešėju. Jo darbas sunkus ir alinantis, retai kada įvertinamas. „Darbas nelengvas, reikalaujantis fizinės jėgos. Dažnai per darbą nukenčia sveikata. Tačiau man patinka bendrauti su žmonėmis, jie manęs laukia su naujienomis, laiškais, pensijomis. Jaučiuosi reikalinga Tverų seniūnijos gyventojams“, – kalbėjo Tverų pašte dirbanti laiškininkė Gražina Tamošauskienė.

Pauliaus svajonė – namas iš molio

Vaikinas, kurio galva „pramušta" įvairiausiomis idėjomis. Toks įspūdis susidarė pabendravus su kuliškiu Pauliumi Stonkumi. Greitai 25-ąjį gimtadienį švęsiantis Paulius miestelyje žinomas kaip nagingas medžio meistras, kurio rankose gimsta ne tik praktiški dalykai, bet ir įspūdį paliekantys medžio raižiniai. O kur dar dešimtys nutapytų paveikslų! Paulius - savamokslis menininkas. Tačiau jį apibūdinti vien šiuo žodžiu būtų neteisinga. „Man patinka viskas, kas nestandartiška, ekologiška", - sako vaikinas, kurio vis dar nepaleidžia mintis pabaigti statyti malūną, kuriuo bus gaminama elektra, o kur dar namo iš molio statybos!

Žlibiniškių darbai nukeliavo į Varšuvą

Žemaitijos merginos garsina savo kraštą! Šitaip drąsiai gali kalbėti žlibiniškiai, didžiuodamiesi, kad šalia jų gyvena ne tik jaunos ir gražios, bet ir kūrybingos menininkės. Dar visą savaitę, iki rugsėjo 17-osios, Lietuvos kultūros centre prie Lietuvos ambasados Varšuvoje veiks žlibiniškių Tomos ir Vilmos Šlimaičių bei iš gretimo kaimo - Purvaičių - kilusios Agnės Kupšytės darbų paroda.

Gražiausia sodyba vaikų akimis

Kaip ir kasmet, Stalgėnų bendruomenė vieną vasaros savaitgalį skyrė pabūti kartu - sportavo, šoko ir dainavo, klausėsi kviestinių atlikėjų, vaišinosi ir vaišino savo svečius. Per kaimo šventes tapo įprasta pagerbti darbščiausius, gražiausiai sodybas tvarkančius žmones. Šiemet Stalgėnuose garbė rinkti gražiausią sodybą buvo patikėta ir vaikams!

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama