Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Susipažinkim!

Į Telšių smaragdinį chorą patekusi žlibiniškė tiki pergale

Didelio populiarumo sulaukęs projektas „Chorų karai“ TV3 eterį vėl drebins nuo vasario 13 dienos. Šiuo metu visi projekto chorai intensyviai repetuoja, jiems talkina chorų generolai, vadovai, choreografai, režisieriai ir stilistai. Iš viso savo chorus subūrė septynios Lietuvos įžymybės, tarp kurių yra ir atlikėjo Deivydo Zvonkaus sustyguotas smaragdinis, arba žaliasis, Telšių choras. Džiugu, jog žemaičių dainininkų būryje galėsime pamatyti ir du savo kraštiečius – plateliškį Liną Senkų ir žlibiniškę Lolitą Norgėlaitę. Šįsyk kalbiname merginą.

Berniukas iš kalendoriaus: „Fontane ieškojau centų!“

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, visi mūsų laikraščio skaitytojai pirmą naujų metų penktadienį dovanų gavo 2011-ųjų kalendorių. Kalendoriaus nuotrauka, kurioje „pagautas“ į miesto fontaną su batais įšokęs berniukas, daugumai atrodė ir įdomi, ir graži. Sužinoję, kad šis guvus vaikas gyvena Prūsalių kaime, nutarėme jį aplankyti ir pakalbinti.

Lengvaatletės Gintarės tikslas – įveikti 2 metrų aukštį

„Peršokusi“ save. Taip būtų galima pasakyti apie 181 centimetro ūgio, neseniai penkiolikos metų sulaukusią plungiškę Gintarę Nesteckytę, kuri 2010-ųjų vasarą Lietuvos jaunučių žaidynių šuolio į aukštį rungtyje įveikė būtent 181 cm aukštyje pakeltą kartelę ir pasiekė Lietuvos keturiolikmečių rekordą. Puikių rezultatų pasiekusi lengvaatletė vienintelė iš sportuojančių merginų pernai pateko tiek į Plungės sporto mokyklos, tiek į viso rajono geriausių sportininkų dešimtuką.

„Gyvenimas pragyventas ne veltui“

Plungiškiams Daliai ir Jakovui Bunkoms šiųmetinis gruodis neeilinis: prieš šešiasdešimt metų gruodžio 28-ąją jie sumainė aukso žiedus. „Kuklios buvo vestuvės“, – mena dabar senoliai. Tai, kad netrukus jie švęs deimantines vestuves, Dalia ir Jakovas, rodos, nesureikšmina. „Davė Dievas ilgą amžių, tai ir sulaukėme tokios sukakties“, – sako D. Bunkienė. „Svarbiausia, kad išauginome padoriai savo vaikus“, – antrina jai vyras.

„Esu laiminga būdama tuo, kas esu...“

Operos solistė Vilija Mikštaitė sako neturinti daug laiko poilsiui: baigtos studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje atvedė į Nacionalinį operos ir baleto teatrą, kur tenka kurti vaidmenis, o kur dar koncertai, įvairūs projektai, tarp kurių – ir dalyvavimas Lietuvos radijo ir televizijos projekte „Triumfo arka“. Pastaruoju metu darbas darbą veja. Respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatei įtemptas darbo grafikas – ne našta. „Svarbiausia kiekvienoje profesijoje – mėgti savo darbą“, – mano iš Kantaučių kilusi solistė.

Alsėdžių ambulatorijos pacientai nebebijo dantų gręžimo

Turbūt ne vienas sutiks, kad dantų taisymas toli gražu nėra maloni, nors ir būtina, procedūra, tačiau daug kas priklauso nuo to, koks specialistas dirba stomatologijos kabinete. Alsėdiškiai labai giria nuo šio rudens ambulatorijoje pradėjusią dirbti jauną specialistę – bendrosios praktikos odontologijos gydytoją Moniką Slušnytę. Susipažinkime!

Londonas rietaviškei tapo namais

Prieš vienuolika metų Ramunė Jurkšaitė visai atsitiktinai nusprendė laimės ieškoti svetimoje šalyje. Londono gatvės rietaviškei jau tapo pamėgtos ir savos. Didžiosios Britanijos sostinėje ji patyrė įvairių nutikimų, atrado save, savo pomėgius, įkūrė savą verslą – atidarė saldumynų parduotuvę. 35 metų moteris mielai sutiko „Rietavo žemės“ laikraščio skaitytojams papasakoti apie savo gyvenimą užsienyje.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas: „Būti žemaičiu – didelė garbė!“

Iš Platelių kilęs ir vidurinę mokyklą čia baigęs Algirdas Stončaitis (gim. 1962 m.) dabar yra antras žmogus po policijos generalinio komisaro. Nors pareigūnas eina aukštas pareigas ir yra be galo užimtas, jis sutiko duoti mūsų laikraščiui išskirtinį interviu.

„Kiekviena diena vis kitokia“, –

beveik vienu balsu, kuo juos patraukė darbas Kriminalinės policijos skyriuje, atsakė Plungės policijos komisariato pareigūnai Arūnas Staponkus ir Antanas Balčiūnas, nors vieno stažas tiriant nusikaltimus – šešiolika, kito – dveji metai.

„Man malonu būti gamtoje ir stebėti žvėris“

Lapkričio 3-iąją nuo senų laikų Lietuvoje prasidėdavo medžioklės sezonas. Ši diena sutampa su Šv. Huberto varduvėmis, jis laikomas medžiotojų globėju. Sauslaukiškis Aleksas Rimeikis medžioja jau penkiasdešimt metų. „Medžiokle žavėjausi nuo vaikystės. Medžiodamas visada patiriu gerų įspūdžių ir į namus grįžtu su gera nuotaika“, – tvirtino vyriškis.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama