Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Skaitytojai rašo

„Bendruomeniškumo diena“

Plungės „Saulės“ gimnazijoje vyko renginys „Bendruomeniškumo diena“, skirtas prisiminti paskutinės rudens šventės – Šv. Martyno arba Baltojo oželio dienos – papročius ir jungiantis bendrą pirmų klasių mokinių, jų tėvų ir mokytojų veiklą. Renginyje atsispindėjo dviejų programų – etninės kultūros ir sveikos gyvensenos – integravimas į visus mokomuosius dalykus.

Jaunųjų žemaičių talentų konkursas Luokėje

Baigiasi 2013-ieji – Tarmių metai. Turime kuo pasidžiaugti ir mes, Plungės ,,Ryto“ pagrindinės mokyklos pradinukai, dalyvavę IX regioniniame jaunųjų žemaičių talentų konkurse Luokėje.

Įspūdžiai iš tarptautinio programos „eTwinning“ profesinės raidos seminaro Danijoje

Lapkričio 20–23 dienomis Danijos mieste Bilunde 120 mokytojų iš 27 Europos šalių susirinko į Europos Komisijos organizuotą tarptautinį programos „eTwinning“ profesinės raidos seminarą gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojams, dirbantiems su 4–15 metų vaikais.

Nacionalinė karjeros savaitė Senamiesčio mokykloje

Šalyje įgyvendinamas profesinės savanorystės projektas „Kam to reikia?!“, globojamas Prezidentės Dalios Grybauskaitės. Ta proga lapkričio 11–15 dienomis Lietuvos mokyklose surengta Nacionalinė karjeros savaitė. Plungės Senamiesčio mokykloje vyko du šiai savaitei skirti renginiai.

Praktika aklųjų ir silpnaregių filiale

Spalio mėnesį Žemaitijos kolegijos Telšių fakulteto socialinio darbo studijų programos ketvirtakursės Daiva Jackytė ir Neringa Kniukštaitė Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Plungės rajono filiale atliko praktiką.

KTU bendradarbiaus su Alsėdžių vidurine

Plungės rajono Alsėdžių vidurinė mokykla, laimėjusi finansavimą, vykdo mokslo populiarinimo renginių ciklą „Mokausi, kad sužinočiau“.

Konferencija Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinėje mokykloje

Pagrindinis sveikatos priežiūros mokykloje tikslas – padėti mokiniams saugoti ir stiprinti sveikatą, ugdyti jų sveikos gyvensenos ir socialinius gebėjimus, ligų ir traumų profilaktiką. Didžiulis darbas šia tema nuveikiamas jau ikimokyklinėse įstaigose. Siekiant tęstinumo ir gilesnio darželio ir mokyklos bendradarbiavimo sveikatos ugdymo srityje, lapkričio 5 dieną Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinėje mokykloje įvyko konferencija „Priešmokyklinukų ir pradinukų sveikatingumo ugdymo galimybės“.

Stanelių mokytojai suderina darbą ir laisvalaikį

Paskutinioji spalio savaitė mokyklose – rudens atostogos. Aišku, mokiniams. Mokytojams veiklos nesumažėja, tik ji kitokia.

Alsėdžių moksleivių pažintis su žydų kultūra

Alsėdžių vidurinė mokykla, laimėjusi Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuotą Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo konkurso „Būkime kartu“ projektą „Kultūrų atradimai“, susipažįsta su žydų kultūra.

„Ryto“ mokyklos mokiniai Vilniuje pristatė kūrybos darbus

Spalio 18 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis atidarė renginį – projektą „Vilnius fashion and textile avenue 2013“. Tai Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos LATIA, Švietimo ir mokslo ministerijos ir VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamas renginys, skirtas mokinių profesiniam orientavimui. Jame dalyvavo ir Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama