Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Skaitytojai rašo

Stanelių bibliotekoje – lankstinių iš popieriaus paroda

Kiekvienas turime daugiau ar mažiau įvairių laisvalaikio pomėgių: vieni tiesiog skaito spaudą, knygas, kiti žiūri televizorių, mezga, o kiti randa įdomesnės neįprastos veiklos.

„Kūrybinių partnerysčių“ projektas – iššūkis Plungės TVM mokiniams ir mokytojams

Šiais mokslo metais Plungės technologijų ir verslo mokykla (TVM), vienintelė iš profesinių mokyklų, įsijungė į jau trečius metus šalyje vykstantį „Kūrybinių partnerysčių“ projektą ir įgyvendina „Tyrinėjančių mokyklų“ programą.

„Bendruomeniškumo diena“

Plungės „Saulės“ gimnazijoje vyko renginys „Bendruomeniškumo diena“, skirtas prisiminti paskutinės rudens šventės – Šv. Martyno arba Baltojo oželio dienos – papročius ir jungiantis bendrą pirmų klasių mokinių, jų tėvų ir mokytojų veiklą. Renginyje atsispindėjo dviejų programų – etninės kultūros ir sveikos gyvensenos – integravimas į visus mokomuosius dalykus.

Jaunųjų žemaičių talentų konkursas Luokėje

Baigiasi 2013-ieji – Tarmių metai. Turime kuo pasidžiaugti ir mes, Plungės ,,Ryto“ pagrindinės mokyklos pradinukai, dalyvavę IX regioniniame jaunųjų žemaičių talentų konkurse Luokėje.

Įspūdžiai iš tarptautinio programos „eTwinning“ profesinės raidos seminaro Danijoje

Lapkričio 20–23 dienomis Danijos mieste Bilunde 120 mokytojų iš 27 Europos šalių susirinko į Europos Komisijos organizuotą tarptautinį programos „eTwinning“ profesinės raidos seminarą gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojams, dirbantiems su 4–15 metų vaikais.

Nacionalinė karjeros savaitė Senamiesčio mokykloje

Šalyje įgyvendinamas profesinės savanorystės projektas „Kam to reikia?!“, globojamas Prezidentės Dalios Grybauskaitės. Ta proga lapkričio 11–15 dienomis Lietuvos mokyklose surengta Nacionalinė karjeros savaitė. Plungės Senamiesčio mokykloje vyko du šiai savaitei skirti renginiai.

Praktika aklųjų ir silpnaregių filiale

Spalio mėnesį Žemaitijos kolegijos Telšių fakulteto socialinio darbo studijų programos ketvirtakursės Daiva Jackytė ir Neringa Kniukštaitė Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Plungės rajono filiale atliko praktiką.

KTU bendradarbiaus su Alsėdžių vidurine

Plungės rajono Alsėdžių vidurinė mokykla, laimėjusi finansavimą, vykdo mokslo populiarinimo renginių ciklą „Mokausi, kad sužinočiau“.

Konferencija Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinėje mokykloje

Pagrindinis sveikatos priežiūros mokykloje tikslas – padėti mokiniams saugoti ir stiprinti sveikatą, ugdyti jų sveikos gyvensenos ir socialinius gebėjimus, ligų ir traumų profilaktiką. Didžiulis darbas šia tema nuveikiamas jau ikimokyklinėse įstaigose. Siekiant tęstinumo ir gilesnio darželio ir mokyklos bendradarbiavimo sveikatos ugdymo srityje, lapkričio 5 dieną Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinėje mokykloje įvyko konferencija „Priešmokyklinukų ir pradinukų sveikatingumo ugdymo galimybės“.

Stanelių mokytojai suderina darbą ir laisvalaikį

Paskutinioji spalio savaitė mokyklose – rudens atostogos. Aišku, mokiniams. Mokytojams veiklos nesumažėja, tik ji kitokia.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama