Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

ŠVENTINĖ DOVANA

Gruodžio 30 d. 19 val.
KLAIPĖDOS „ŠVYTURIO“ ARENA
Ne kartą stebėdami televizijos ekranuose transliuojamą šventinį koncertą iš Austrijos, pagalvojame: kad taip pas mus...
Bet juk tam reikia didžiulio, tikro – ne butaforinio – orkestro. O kaip atskirti tikrą orkestrą nuo butaforinio. O gi tikrasis būtinai turi „arfą“!

Mielieji, būtent toks ir yra visoje Lietuvoje išgarsėjęs KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKERSTRAS (Vadovas Algimantas Treikauskas)! O atlikti gražiuosius Štrauso valsus be arfos tiesiog neįmanoma. Tačiau koncerto ŠVENTINĖ DOVANA metu girdėsite ne tik Štrauso valsus. Pačias gražiausias dainas iš savo repertuaro, be abejo, akomponuojant orkestrui, atliks solistai LIUDAS MIKALAUSKAS ir mūsų mylimas ir gerbiamas VIRGILIJUS NOREIKA. Kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru pasirodys ir garsusis smuiko virtuozas ZBIGNEVAS LEVICKIS. Na, ir žinoma pirmoji koncerto dalis bus baigta su garsiuoju Radeckio maršu. ....visai kaip Vienoje.
Beje, antroji koncerto dalis nė kiek nenusileis pirmąjai, nes joje karaliaus šiais metais gausiausias žiūrovų arenas rinkę ir vienareikšmiškai nusipelnę populiariųjų metų atlikėjų titulo – INGA VALINSKIENĖ ir OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS.
Mes nesigirsime kiek tonų garso aparatūros ar apšvietimo atsivešime. Mes tik paklausime Jūsų, o gal Jūs iš tikrųjų šventiniu laikotarpiu norėtumėte apsilankyti ŠVENTINIAME KONCERTE? O gal norėtumėte pasveikinti savo artimuosius švenčių proga? Jūs galite tai puikiai padaryti, įteikdami bilietus į koncertą, pavadinimu ŠVENTINĖ DOVANA.
Garantuojame – neapsiriksite!

« Atgal

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama