Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Renginiai

Pažintis su akordeono virtuozu

Spalio 21-osios pavakare Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje vyko šios mokyklos auklėtinių, jų tėvų ir mokytojų susitikimas su akordeono virtuozu Genadijumi Savkovu. Svečias surengė muzikinę pamokėlę „Akordeonas įvairaus stiliaus muzikoje“.

Žlibinų kultūros centro 35-asis ruduo

Praėjusį penktadienį Žlibinuose vyko didelė šventė: kultūros centras minėjo 35-erių metų gyvavimo sukaktį. Nešildomos patalpos, nuo drėgmės pradėjusios pelyti ir trupančios sienos nesutrukdė organizatoriams surengti iškilmingo šventinio vakaro. Susirinkusieji savo puikia nuotaika, skambiomis dainomis, smagiais šokiais ir širdžiai brangiais prisiminimais sušildė šį renovacijos laukiantį centro pastatą.

Mokytojams – nuoširdžiausi žodžiai ir gražiausios gėlės

Spalio 5-ąją, Tarptautinę mokytojų dieną, mūsų savivaldybės pedagogai buvo pakviesti į Plungės kultūros centrą. Tądien jiems buvo skirti patys gražiausi linkėjimai, koncertavo valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“.

J. Razmos dovana mokytojams – boulingo turnyras

Spalio 2 dieną „Porto“ pramogų centre vyko Seimo nario Jurgio Razmos boulingo turnyras mokytojams. Dalyvavo septyniolika komandų iš Plungės ir Rietavo savivaldybių mokyklų.

Alsėdžių socialinei darbuotojai – naujas dviratis

Rugsėjo 27-oji minima kaip Socialinių darbuotojų diena. Ta proga Plungės liberalcentristai Alsėdžių socialinio darbuotojo padėjėjai Jovitai Burbaitei padovanojo naują dviratį su gana talpiu bagažinės krepšiu.

Europos paveldo dienų minėjimas – ant Gandingos piliakalnio

Rugsėjo 17–26 dienomis Lietuvoje vyko kasmetiniai Europos paveldo dienų renginiai. Šių metų tema – „Šeima ir kultūros paveldas“. Pasak Europos paveldo dienų renginių organizatorių, taip siekta gyventojams priminti iki šiol visuomenėje nepakankamai atpažįstamą dar Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikais atsiradusių didikų giminių išlikusį kultūrinį palikimą, jo reikšmę Lietuvos kultūrai. Europos paveldo dienos prisimintos ir Plungėje. Jų minėjimas vyko Plungės kraštui istoriškai svarbioje vietoje – ant Gandingos piliakalnio.

Parodos atidarymas sutaps su gražia akcija

VšĮ Savanorių centras, kurio partneris yra Plungės kultūros centras, ne pirmus metus rengia keliaujančią parodą „Pažvelk – Afganistanas arti. Padėk – Tu gali“. Eksponuojami Afganistano Goro provincijos, vienos iš šalčiausių ir skurdžiausių, moterų rankdarbiai ir liaudies meno dirbiniai. Ten, kur jau tos kilnojamosios parodos vyko, lankytojai dalijasi įspūdžiais. Tai naudinga ne tik pažintine prasme. Tai ir Lietuvos vardo garsinimas tolimoje šalyje, ir tikra, nesavanaudiška parama blogiau gyvenančiam bei nuolatinį nepriteklių jaučiančiam. Skurdo problema nėra toli ir nuo mūsų. Ir, kaip tai keista būtų, gyvenimo patirtis rodo, kad pagalba, gauta ne nuo itin turtingo, o nuo kito vidutinioko, visuomet priimama su dvigubu dėkingumu. Nes ji visuomet nuoširdesnė.

Plungės vaikų globos namams – 30 metų

1980 metais Plungėje duris atvėrė Vaikų globos namai. Tada Plungės ikimokykliniais vaikų namais vadinta įstaiga dabar nebeprimena to niūraus vaizdo ir sąlygų, kuriomis teko gyventi mažiesiems įstaigos gyventojams. „Globos namai dabar tapo panašesni į tikrus namus", - apžvelgdama praėjusius metus, sako Plungės vaikų globos namų direktorė Genovaitė Ūsienė.
Penktadienį į šiuos namus rinkosi daug svečių, norinčių kartu su Vaikų globos namų gyventojais ir darbuotojais paminėti 30 metų sukaktį.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama