Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Renginiai

Jaunimas, vertas pakylos

Šiemet Plungės kultūros centras už iniciatyvumą, geras idėjas, besiskleidžiančius meninius talentus ryžosi pagerbti aktyvųjį Plungės jaunimą, kviesdamas į renginį „Jaunosios kultūros ir meno žvaigždės“, kurio metu buvo įteiktos net aštuonios nominacijos. Nors žvaigždės šviečia tik danguje, o Plungę garsina čia gyvenantys žmonės, išties yra daug puikaus jaunimo, verto pakylos.

Ledo skulptūrų paroda Plateliuose: menininkai kūrė, lietus – naikino...

„Dabar ledas šlapias kaip kempinė. Iki rytojaus gal kas nors ir išliks, bet esant tokiam orui ilgai netvers. Ką padarysi, oro nepasirinksi...“ – likus dienai iki parodos „Ledas – Plateliai Europoje“ atidarymo, užkimusiu balsu pasakojo Lietuvos ir Latvijos skulptorius subūręs menininkas Donatas Mockus. Gaila, bet jau tradiciniu renginiu tampanti unikali ledo skulptūrų paroda šiemet prieš pat atidarymą ėmė tižti. Visus skulptorių sumanymus negailestingai keitė ir naikino nepalankios oro sąlygos: pliusinė temperatūra, lietus, šlapdriba ir vėjas.

Varžytuvėse „Mokyklos garbė“ į finalą pateko gimnazistai

Plungės kultūros centre trečiadienio vakarą šurmuliavo jaunimas – čia vyko tarpmokyklinės varžytuvės „Mokyklos garbė“. Pirmame etape savo sumanumą, žinias, vikrumą, meną ir vaidybą demonstravo Senamiesčio vidurinės ir „Saulės“ gimnazijos moksleiviai.

Į klubą susibūrė melioracijos senjorai

Prieš Kalėdas Plungėje, bendrovės „Plungės Jonis“ valdybos pirmininko Jono Varkalio kabinete, įvyko steigiamasis klubo „Melioracijos senjorai“ susirinkimas.

Plungės garbės piliečio dovanos neįgaliems darželinukams

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, Plungės lopšelis-darželis „Pasaka“ sulaukė mūsų miesto garbės piliečio, koncerno „Achemos grupė“ prezidento Bronislovo Lubio dėmesio.

„Plungės Jonis“ apdovanojo Kalėdų atviruko kūrėjus

Artėjant gražiausioms metų šventėms, „Plungės Jonis“ pakvietė visus idėjų nestokojančius plungiškius ir rietaviškius prisidėti prie šventinio Kalėdų atviruko kūrimo.

Jubiliejiniame koncerte – neįgaliųjų darbai, dainos ir vaidyba

Gruodžio 4-ąją jau dešimtą kartą nuskambėjo koncertas pavadinimu „Mes esam vienodi – mes norime būti kartu“. Renginys, skirtas vaikams su negalia integruoti į bendrą su sveikais vaikais meninio ugdymo procesą, sukvietė gausų būrį svečių iš Telšių, Rietavo, Mažeikių ir Klaipėdos miestų.

Lopšelio-darželio „Pasaka“ neįgaliųjų grupėms – jau 15 metų!

Į nuotaikingą renginį būrelį svečių pirmąją žiemos dieną pakvietė Plungės lopšelis-darželis „Pasaka“. Šioje ikimokyklinėje įstaigoje veikiančios dvi neįgalių vaikų grupės paminėjo savo 15 metų gyvavimo sukaktį.

Žemaičių dailės muziejuje – jaunųjų „Žemaitijos perlų“ paroda

Plungės Žemaičių dailės muziejus prieš porą mėnesių buvo paskelbęs moksleivių darbų konkursą „Žemaitija – saule šviečiančių paminklų žemė“, skirtą paminėti ir įprasminti lietuvių liaudies kryždirbystės tradicijas ir Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybą. Penktadienį muziejuje suorganizuotas baigiamasis renginys, kurio metu ne tik pagerbti geriausi jaunieji menininkai, bet ir vyko konferencija, kurioje pranešimus skaitė konkurse dalyvavusių mokyklų pedagogai, muziejaus darbuotojai.

Vietinei televizijai – 10 metų!

Lapkričio 21-oji minima kaip Pasaulinė televizijos diena, o likus iki jos devynioms dienoms, lapkričio 12-ąją, vietinė televizija paminėjo 10 metų sukaktį, kai pirmą kartą pasirodė eteryje. Tuo metu ji vadinosi Plungės kabeline ir buvo rodoma UAB „Parabolė“ tinklais.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama