Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Renginiai

Lopšelio-darželio „Pasaka“ neįgaliųjų grupėms – jau 15 metų!

Į nuotaikingą renginį būrelį svečių pirmąją žiemos dieną pakvietė Plungės lopšelis-darželis „Pasaka“. Šioje ikimokyklinėje įstaigoje veikiančios dvi neįgalių vaikų grupės paminėjo savo 15 metų gyvavimo sukaktį.

Žemaičių dailės muziejuje – jaunųjų „Žemaitijos perlų“ paroda

Plungės Žemaičių dailės muziejus prieš porą mėnesių buvo paskelbęs moksleivių darbų konkursą „Žemaitija – saule šviečiančių paminklų žemė“, skirtą paminėti ir įprasminti lietuvių liaudies kryždirbystės tradicijas ir Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybą. Penktadienį muziejuje suorganizuotas baigiamasis renginys, kurio metu ne tik pagerbti geriausi jaunieji menininkai, bet ir vyko konferencija, kurioje pranešimus skaitė konkurse dalyvavusių mokyklų pedagogai, muziejaus darbuotojai.

Vietinei televizijai – 10 metų!

Lapkričio 21-oji minima kaip Pasaulinė televizijos diena, o likus iki jos devynioms dienoms, lapkričio 12-ąją, vietinė televizija paminėjo 10 metų sukaktį, kai pirmą kartą pasirodė eteryje. Tuo metu ji vadinosi Plungės kabeline ir buvo rodoma UAB „Parabolė“ tinklais.

Savanoriai įgūdžius tobulino lauko taktikos pratybose

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės Plungės 303-iosios pėstininkų kuopos kariai savo įgūdžius tobulino lauko taktikos pratybose užpraėjusį savaitgalį.

Skambėjo sakralinė muzika

Lapkričio 7 dieną Plungėje vyko sakralinės muzikos šventė. Šis tradicinis renginys plungiškius ir miesto svečius džiugino jau penktą kartą. Į jubiliejinės šventės koncertą žmonės buvo pakviesti po šv. Mišių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje.

Pažintis su akordeono virtuozu

Spalio 21-osios pavakare Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje vyko šios mokyklos auklėtinių, jų tėvų ir mokytojų susitikimas su akordeono virtuozu Genadijumi Savkovu. Svečias surengė muzikinę pamokėlę „Akordeonas įvairaus stiliaus muzikoje“.

Žlibinų kultūros centro 35-asis ruduo

Praėjusį penktadienį Žlibinuose vyko didelė šventė: kultūros centras minėjo 35-erių metų gyvavimo sukaktį. Nešildomos patalpos, nuo drėgmės pradėjusios pelyti ir trupančios sienos nesutrukdė organizatoriams surengti iškilmingo šventinio vakaro. Susirinkusieji savo puikia nuotaika, skambiomis dainomis, smagiais šokiais ir širdžiai brangiais prisiminimais sušildė šį renovacijos laukiantį centro pastatą.

Mokytojams – nuoširdžiausi žodžiai ir gražiausios gėlės

Spalio 5-ąją, Tarptautinę mokytojų dieną, mūsų savivaldybės pedagogai buvo pakviesti į Plungės kultūros centrą. Tądien jiems buvo skirti patys gražiausi linkėjimai, koncertavo valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“.

J. Razmos dovana mokytojams – boulingo turnyras

Spalio 2 dieną „Porto“ pramogų centre vyko Seimo nario Jurgio Razmos boulingo turnyras mokytojams. Dalyvavo septyniolika komandų iš Plungės ir Rietavo savivaldybių mokyklų.

Alsėdžių socialinei darbuotojai – naujas dviratis

Rugsėjo 27-oji minima kaip Socialinių darbuotojų diena. Ta proga Plungės liberalcentristai Alsėdžių socialinio darbuotojo padėjėjai Jovitai Burbaitei padovanojo naują dviratį su gana talpiu bagažinės krepšiu.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama