Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Pasikalbėkim!

„Didžiausios investicijos turėtų būti į žmogų“

Klysta tie, kurie mano, kad jaunimui rūpi tik materialūs dalykai. Taip pat nereikėtų jaunų žmonių kaltinti, kad jie kartais neturi kur išlieti savo energijos. Juk, pasak UAB „Plungės baldai“ savininko, Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų Plungės skyriaus Jaunimo bendruomenės (JB) vadovo Kęstučio Buivido, kas padaryta, kad jaunimas turėtų kuo užsiimti? Kiek per pastaruosius dešimt metų Plungėje buvo įrengta sporto aikštynų, įkurta dramos ir kitokių būrelių, jaunimo klubų, laisvalaikio užimtumo centrų?
Ne tik apie tai – „Plungės žinių“ interviu su aktyviu verslininku ir jaunuoju politiku.

„Rodos, ir vargo nebuvo...“

Robertas Endrikas savo vadovavimo Plungės miesto seniūnijai laikotarpį prisimena su ilgesiu. Ir kaipgi kitaip prisiminsi, jei tuomet, prieš keliolika metų, seniūnas teturėjo tik stalą, kėdę ir antspaudą. Bet jaunam ir entuziazmo nestokojančiam vyrui pavyko daug ką padaryti. Su džiaugsmu R. Endrikas atmena ir Plungės vėliavos pašventinimą, ir pirmąją Miesto šventę, ir pirmuosius fejerverkus...
„Plungės žinių“ skaitytojams tikrai bus įdomu sužinoti, kaip buvęs seniūnas vertina dabartinę padėtį rajone.

Visos savivaldybės gyvenvietės turėtų būti vystomos tolygiai. Deja...

„Deja, deja, to kol kas nėra. Alsėdžių miestelio bendruomenė, savo iniciatyva ieškanti sprendimų, kaip tvarkyti centrinę aikštę ir apleistus pastatus, nesulaukia reikiamos paramos, primiršti Stalgėnai, nesulaukia tinkamo dėmesio dėl gatvių asfaltavimo ir Babrungo gyvenvietė“, – „Plungės žinioms“ sakė Liberalų ir centro sąjungos Plungės skyriaus pirmininkas Algirdas Pečiulis.
O kaip buvęs meras vertina dabartinės Savivaldybės vadovės darbą? Sporto padėtį rajone? Apie tai tęsiame pokalbį su juo.

Ar išties rajoną valdo statybininkai?

Plungės rajono savivaldybės tarybos valdančioji dauguma, anot Liberalų ir centro sąjungos Plungės skyriaus pirmininko Algirdo Pečiulio, visus ketverius kadencijos metus dirbo nekonstruktyviai. Tai esą liudija ir merės Elvyros Valerijos Lapukienės prisipažinimas mūsų laikraštyje, kad nesisekė rasti bendros kalbos su Savivaldybės administracijos direktoriumi.
O ar žinote, kokias penkias didžiausias rajono problemas įvardija liberalcentristai? Ar ir Jūs, skaitytojai, taip manote? Ir ar teisingas pasakymas, kad rajoną valdo statybininkai?
Apie tai ir ne tik „Politikų tribūnoje“ – interviu su liberalcentristų Plungės skyriaus lyderiu, Savivaldybės tarybos nariu, buvusiu meru A. Pečiuliu.

„Sunkmetis mums priminė, kad gyventi taupiai reikia ne tik krizės metais“

Daugelis mūsų antradienį ir penktadienį darbo dieną pradeda nuo vietinių laikraščių apžvalgos. Ko gero, nenustebsite sužinoję, kad Plungės rajono savivaldybės merė irgi ne išimtis.
Įdomu, kaip rajono lyderė vertina žiniasklaidą, kuri dažnai nepalanki politikams? Kokiomis savybėmis turi pasižymėti moteris Savivaldybės vadovė? Apie tai pokalbis „Politikų tribūnoje“ – su mere, Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų Plungės skyriaus pirmininke Elvyra Valerija Lapukiene.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama