Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Pasikalbėkim!

Ar išties rajoną valdo statybininkai?

Plungės rajono savivaldybės tarybos valdančioji dauguma, anot Liberalų ir centro sąjungos Plungės skyriaus pirmininko Algirdo Pečiulio, visus ketverius kadencijos metus dirbo nekonstruktyviai. Tai esą liudija ir merės Elvyros Valerijos Lapukienės prisipažinimas mūsų laikraštyje, kad nesisekė rasti bendros kalbos su Savivaldybės administracijos direktoriumi.
O ar žinote, kokias penkias didžiausias rajono problemas įvardija liberalcentristai? Ar ir Jūs, skaitytojai, taip manote? Ir ar teisingas pasakymas, kad rajoną valdo statybininkai?
Apie tai ir ne tik „Politikų tribūnoje“ – interviu su liberalcentristų Plungės skyriaus lyderiu, Savivaldybės tarybos nariu, buvusiu meru A. Pečiuliu.

„Sunkmetis mums priminė, kad gyventi taupiai reikia ne tik krizės metais“

Daugelis mūsų antradienį ir penktadienį darbo dieną pradeda nuo vietinių laikraščių apžvalgos. Ko gero, nenustebsite sužinoję, kad Plungės rajono savivaldybės merė irgi ne išimtis.
Įdomu, kaip rajono lyderė vertina žiniasklaidą, kuri dažnai nepalanki politikams? Kokiomis savybėmis turi pasižymėti moteris Savivaldybės vadovė? Apie tai pokalbis „Politikų tribūnoje“ – su mere, Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų Plungės skyriaus pirmininke Elvyra Valerija Lapukiene.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama