Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Nelaimės

Lenkėsi pasiimti telefoną...

Spalio 20 dieną kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, netoli posūkio į Daugėdų kaimą, prie elnyno, įvyko avarija. Nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė krovininis automobilis.

Avarijoje sužeisti 7 užsieniečiai

Spalio 16 dieną Rietavo savivaldybėje, automagistralėje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, įvyko baisi avarija. Latvijos pilietis A. G., važiuodamas link Kauno, nepasirinko saugaus greičio, esant slidžiai kelio dangai nesuvaldė vairuojamo mikroautobuso „Mercedes-Benz Sprinter 211“, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Sužaloti septyni mašinos keleiviai.

Kelte sudegė ir penki „Saukupos“ vilkikai

Ekspertai aiškinasi, dėl ko praėjusį savaitgalį kilo gaisras iš Vokietijos į Lietuvą plaukiančiame kelte „Lisco Gloria“, o draudikai jau skaičiuoja klientų patirtus nuostolius. Tarp padegėlių – ir uždaroji akcinė bendrovė „Saukupa“ iš Plungės.

Rugsėjis keliuose: berniukas žuvęs, mergaitė partrenkta perėjoje

Nors pirmas rudens mėnuo buvo paskelbtas saugaus eismo mėnesiu ir policija dažnai patruliavo prie mokyklų ir organizavo nemažai akcijų, tačiau skaudžių eismo nelaimių išvengti nepavyko: policininkas pėsčiųjų perėjoje Plungėje partrenkė keturiolikmetę, o Uogučių kaimo žvyrkelyje automobilio nesuvaldęs tėvas užmušė savo 11 metų sūnų.

Ant kelio – kraujo klane gulintis vyras

Trečiadienio, rugsėjo 29-osios, rytą Plungėje, Vytauto gatvėje, netoli bažnyčios, gulėjo žmogus. Ant važiuojamosios kelio dalies nugriuvęs jaunas vyras šiurpino praeivius kruvinu veidu, po jo galva plėtėsi raudona bala. Kas šiam žmogui nutiko?

Avarija Uogučių kaime: keturi žmonės sužeisti, vienas vaikas žuvo

Sekmadienio vakarą Žemaičių Kalvarijos seniūnijoje, Uogučių kaime, vertėsi automobilis „VW Sharan“, vairuojamas plungiškio R. K. (gim. 1966 m.). Žuvo vienuolikametis vairuotojo sūnus, kiti keleiviai patyrė įvairių sužalojimų.

Pėsčiųjų perėjoje pareigūnas partrenkė keturiolikmetę

Tarytum koks paradoksas: nors Lietuvos policijos departamentas rugsėjį paskelbė saugaus eismo mėnesiu ir per įvairias akcijas pareigūnai vairuotojams nuolat primena apie drausmę ir atsakingumą keliuose, tačiau akivaizdu, kad drausmės trūksta patiems policininkams. Rugsėjo 20-osios vidurdienį su drauge per pėsčiųjų perėją ėjusi keturiolikmetė mergaitė buvo partrenkta automobilio „Audi 100“, kurį, kaip paaiškėjo, vairavo Prūsalių kaimo gyventojas A. G. (gim. 1989 m.), dirbantis patruliu Palangos policijos komisariate.

Sankryžoje pabiro rąstai

Tik dėl laimingo atsitiktinumo rugsėjo 9 dieną, apie 16.15 val., Plungėje, Birutės ir Stoties gatvių sankryžoje, iš miškavežio priekabos pabirus rąstams, niekas nenukentėjo.

Numirė per bulviakasį

Paprašiusi kaimynystėje gyvenančio Juliaus Antanaičio pagelbėti kasant bulves, Platelių seniūnijos Stirbaičių kaimo gyventoja Janina Jokubaitienė, ko gero, net nepagalvojo, kad šiam vyrui tai bus paskutinis bulviakasis. 58 metų kaimynas antradienio popietę numirė šalia dirvos tiesiog moters akyse.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama