Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Nelaimės

Ilgąjį savaitgalį – du lavonai

Du pusamžiai vyrai, kuriuos plungiškiai neretai galėdavo pamatyti šlitiniuojančius gatvėmis, praėjusį savaitgalį vienas po kito buvo rasti negyvi.

Gelbėdamas kastuvą, žuvo darbininkas

Uždarosios akcinės bendrovės „Plungės Jonis“ darbininko Mindaugo Berenio (gim. 1987 m.) gyvybė užgeso spalio 28-osios vakarą ligoninės reanimacijos skyriuje. Pamiršęs atsargumą, jaunas vyras tądien šoko į ką tik iškastą tranšėją paimti įkritusio kastuvo.

Gaisras „Pasakos“ darželyje vaikus paliko be pietų

Persigandusios ikimokyklinės įstaigos auklėtojos ir jų padėjėjos, sunerimę paskubomis į lauką išvesti darželinukai, šoko ištikta direktorė Irena Petreikienė ir dūmų pilna virtuvė... Trečiadienio rytą į Plungėje, V. Mačernio gatvėje, esantį lopšelį-darželį „Pasaka“ atlėkė ne vien ugniagesiai, bet ir policija, greitoji medicinos pagalba.

Aukų neišvengta

Trečiadienį Rietavo savivaldybės keliuose įvyko dvi eismo nelaimės. Per vieną jų sužaloti trys žmonės.

Lenkėsi pasiimti telefoną...

Spalio 20 dieną kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, netoli posūkio į Daugėdų kaimą, prie elnyno, įvyko avarija. Nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė krovininis automobilis.

Avarijoje sužeisti 7 užsieniečiai

Spalio 16 dieną Rietavo savivaldybėje, automagistralėje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, įvyko baisi avarija. Latvijos pilietis A. G., važiuodamas link Kauno, nepasirinko saugaus greičio, esant slidžiai kelio dangai nesuvaldė vairuojamo mikroautobuso „Mercedes-Benz Sprinter 211“, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Sužaloti septyni mašinos keleiviai.

Kelte sudegė ir penki „Saukupos“ vilkikai

Ekspertai aiškinasi, dėl ko praėjusį savaitgalį kilo gaisras iš Vokietijos į Lietuvą plaukiančiame kelte „Lisco Gloria“, o draudikai jau skaičiuoja klientų patirtus nuostolius. Tarp padegėlių – ir uždaroji akcinė bendrovė „Saukupa“ iš Plungės.

Rugsėjis keliuose: berniukas žuvęs, mergaitė partrenkta perėjoje

Nors pirmas rudens mėnuo buvo paskelbtas saugaus eismo mėnesiu ir policija dažnai patruliavo prie mokyklų ir organizavo nemažai akcijų, tačiau skaudžių eismo nelaimių išvengti nepavyko: policininkas pėsčiųjų perėjoje Plungėje partrenkė keturiolikmetę, o Uogučių kaimo žvyrkelyje automobilio nesuvaldęs tėvas užmušė savo 11 metų sūnų.

Ant kelio – kraujo klane gulintis vyras

Trečiadienio, rugsėjo 29-osios, rytą Plungėje, Vytauto gatvėje, netoli bažnyčios, gulėjo žmogus. Ant važiuojamosios kelio dalies nugriuvęs jaunas vyras šiurpino praeivius kruvinu veidu, po jo galva plėtėsi raudona bala. Kas šiam žmogui nutiko?

Avarija Uogučių kaime: keturi žmonės sužeisti, vienas vaikas žuvo

Sekmadienio vakarą Žemaičių Kalvarijos seniūnijoje, Uogučių kaime, vertėsi automobilis „VW Sharan“, vairuojamas plungiškio R. K. (gim. 1966 m.). Žuvo vienuolikametis vairuotojo sūnus, kiti keleiviai patyrė įvairių sužalojimų.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama