Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Nelaimės

Degė naktinis klubas „Galera“

Aikštelėje prie Plungės geležinkelio stoties besirenkantys jauni žmonės pirmadienio vakarą buvo pirmieji, kurie išvydo, kad pleška naktinio klubo „Galera“ stogas. Būtent po jų skambučio į įvykio vietą išskubėjo gaisrininkų mašinos.

Neblaivų plungiškį iš degančios lovos ištempė ugniagesiai

Laimingai pasibaigusi nelaimė. Šitaip ugniagesiai pavadino kovo 16-osios įvykį, kai jiems teko skubėti į Parko alėjos 6-ąjį namą ir užsidegusioje lovoje žadinti girtą plungiškį V. Ž. (gim. 1975 m.).

Užsidegusį žmogų išgelbėjo garažo kaimynai

Šeštadienio, vasario 26-osios, vakarą, prieš 18 valandą, Plungės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba sulaukė pranešimo, kad garažų bendrijoje „Pasaga“, esančioje Kalniškių gatvėje, kilo gaisras. Kaip paaiškėjo, besišildydamas prie elektrinės viryklės užsidegė užmigęs garažo savininkas, o nuo liepsnojančių jo drabužių ėmė lydytis ir automobilio priekis.

Prisirūkė...

Vasario 18-osios pavakare, prieš pusę penkių, Plungės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo pranešimą, jog ugniagesių pagalba reikalinga Šateikių seniūnijos Papievių kaime. Kaip vėliau paaiškėjo, gaisrą sukėlė ir pats apdegė lovoje rūkęs vyras.

Žlibinuose prieš pat tiltą prasmego kelias

„Žmonės man pradėjo skambinti pirmadienį po pietų, apie 15 valandą. Kai čia atvažiavau, vanduo jau veržėsi siūlėmis. Kelias tiesiog akyse ėmė smukti, viskas pradėjo smegti – vos spėjome atsitraukti“, – apie tai, kas tądien dėjosi prie Sausdravo upelio užtvankos, pasakojo Žlibinų seniūnė Sigutė Žeimaitienė. Antradienį į Purvaičius vedantis kelias prieš pat tiltą atrodė kaip 4–5 metrų pločio praraja – pakilusio vandens stipri srovė buvo visiškai išplovusi pylimą.

Sausį vairuotojams po ratais krito laukiniai gyvūnai

Pirmasis metų mėnuo mūsų savivaldybės keliuose praėjo be žuvusiųjų aukų, tačiau keletas žmonių sužalojimų neišvengė – sužeisti šeši. Plungės policijos komisariato kelių policijos poskyrio viršininko Algirdo Puidoko pateiktais duomenimis, sausį užregistruotas 21 eismo įvykis, iš kurių trys buvo įskaitiniai. Į avarijas pateko ir nemažai gyvūnų – keturios stirnos ir vienas elnias.

Latvio sukeltoje avarijoje sužeista rietaviškė ir trys plungiškiai

Sausio 30 dieną, tuoj po 15 valandos, ugniagesiai-gelbėtojai, medikai ir policija sulaukė iškvietimo į Babrungo seniūnijos Užupių kaimą – 48-ajame kelio Mažeikiai–Tauragė kilometre buvo įvykusi eismo nelaimė.

Kaune studijavęs plungiškis rastas pasikoręs

Sausio 24-osios vidurdienį Kaune, miškelyje prie automagistralės Klaipėda–Vilnius, rastas pasikoręs plungiškis Tomas M. (gim. 1989 m.). Ant mirusiojo kojų buvo paviršinių pjautinių žaizdų.

Kas pagelbės sugriuvus pastatams?

Ši žiema Plungės rajono gyventojams skiria daug išbandymų. Pastatų stogus užklojęs storas sniego sluoksnis dar labiau pasunkėjo, kai savaitgalį ėmė lyti. Glaudžiuose neišlaikė Zitos ir Stasio Juškų tvartai.

Stogas nebeišlaikė sniego

Naujųjų metų išvakarės ir sutiktuvės Plungės rajono kaimuose buvo paženklintos pastatų griūtimis. Laimei, aukų išvengta.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama