Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Nelaimės

Žlibinuose prieš pat tiltą prasmego kelias

„Žmonės man pradėjo skambinti pirmadienį po pietų, apie 15 valandą. Kai čia atvažiavau, vanduo jau veržėsi siūlėmis. Kelias tiesiog akyse ėmė smukti, viskas pradėjo smegti – vos spėjome atsitraukti“, – apie tai, kas tądien dėjosi prie Sausdravo upelio užtvankos, pasakojo Žlibinų seniūnė Sigutė Žeimaitienė. Antradienį į Purvaičius vedantis kelias prieš pat tiltą atrodė kaip 4–5 metrų pločio praraja – pakilusio vandens stipri srovė buvo visiškai išplovusi pylimą.

Sausį vairuotojams po ratais krito laukiniai gyvūnai

Pirmasis metų mėnuo mūsų savivaldybės keliuose praėjo be žuvusiųjų aukų, tačiau keletas žmonių sužalojimų neišvengė – sužeisti šeši. Plungės policijos komisariato kelių policijos poskyrio viršininko Algirdo Puidoko pateiktais duomenimis, sausį užregistruotas 21 eismo įvykis, iš kurių trys buvo įskaitiniai. Į avarijas pateko ir nemažai gyvūnų – keturios stirnos ir vienas elnias.

Latvio sukeltoje avarijoje sužeista rietaviškė ir trys plungiškiai

Sausio 30 dieną, tuoj po 15 valandos, ugniagesiai-gelbėtojai, medikai ir policija sulaukė iškvietimo į Babrungo seniūnijos Užupių kaimą – 48-ajame kelio Mažeikiai–Tauragė kilometre buvo įvykusi eismo nelaimė.

Kaune studijavęs plungiškis rastas pasikoręs

Sausio 24-osios vidurdienį Kaune, miškelyje prie automagistralės Klaipėda–Vilnius, rastas pasikoręs plungiškis Tomas M. (gim. 1989 m.). Ant mirusiojo kojų buvo paviršinių pjautinių žaizdų.

Kas pagelbės sugriuvus pastatams?

Ši žiema Plungės rajono gyventojams skiria daug išbandymų. Pastatų stogus užklojęs storas sniego sluoksnis dar labiau pasunkėjo, kai savaitgalį ėmė lyti. Glaudžiuose neišlaikė Zitos ir Stasio Juškų tvartai.

Stogas nebeišlaikė sniego

Naujųjų metų išvakarės ir sutiktuvės Plungės rajono kaimuose buvo paženklintos pastatų griūtimis. Laimei, aukų išvengta.

Ties Alksnėnais – žinomo muzikanto žūtis

Antrąją Kalėdų dieną skaudi eismo nelaimė įvyko Plungės rajono savivaldybėje, kelyje Šiauliai–Palanga: žuvo žinomas šiaulietis muzikantas Kęstutis Gascevičius.

Babrungo kaime namas užsidegė naktį

Gruodžio 21-osios naktį, praėjus pusvalandžiui po vidurnakčio, Plungės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba sulaukė iškvietimo į Babrungo kaimą – Laukų gatvėje degė 13-uoju numeriu pažymėtas medinis gyvenamasis namas.

Keturakių kaime ugnyje žuvo moteris ir vyras

Girtavimas ir rūkymas lovoje savaitgalį į kapus nusinešė dviejų žmonių gyvybes: naktį iš sekmadienio į pirmadienį Žlibinų seniūnijos Keturakių kaime liepsnose žuvo Kristina Legačinskytė (gim. 1969 m.) ir Steponas Ubartas (gim. 1964 m.).

Vidury kelio – sužalotas Beržoro kaimo gyventojas

Policija aiškinasi, kas nutiko Beržoro kaimo gyventojui S. R. (gim. 1951 m.), kuris lapkričio 22-osios vakarą buvo aptiktas sužalotas kelyje Pauošniai–Plateliai.

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama