Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių laikraštis » Rubrikos » Mieste » Plungės daugiavaikės šeimos sulaukė norvegų vizito

Plungės daugiavaikės šeimos sulaukė norvegų vizito

Lapkričio 23-iosios darbo dienai besibaigiant, į Savivaldybės posėdžių salę su savo atžalomis rinkosi Plungės miesto daugiavaikių šeimų bendrijos nariai. Išdėlioję ant stalų pačių pagamintus skanėstus ir sukurtus meniškus darbelius, plungiškiai nekantravo sutikti svečius iš Norvegijos.

Kaip pasakojo bendrijos pirmininkė Birutė Petravičienė, savo vyriausybės remiama norvegų organizacija „New start in the Eastern Europe“ aktyviai ieško Lietuvoje draugijų ir organizacijų, kurioms galėtų pagelbėti. Norvegijoje padedant savanoriams jie renka labdarą ir perduoda lietuviams. Iš Plungės į jų remiamų organizacijų sąrašą buvo įrašyti Vaikų globos namai ir Daugiavaikių šeimų bendrija.
Dar rugsėjo mėnesį B. Petravičienė minėjo bendravusi su organizacijos vadybininku Roy'umi Westbye. Tada per šį asmenį Plungės daugiavaikių šeimų bendrija sulaukė pirmosios dovanos – uogienės. Užteko visoms šeimoms.
Šįsyk bendrija sutiko net keliasdešimties narių delegaciją. Užsibuvę Vaikų globos namuose, norvegai į susitikimą atvyko pavėlavę visą valandą. Mažieji plungiškiai tuo tarpu spėjo pripiešti svečiams visokiausių piešinių.
Atvykusiems užsieniečiams Plungės daugiavaikių šeimų bendrija pristatė savo veiklą, rodė pačių padarytus darbelius, vaišino dar šilta lietuviška duona ir kitais gardumynais, o vėliau norvegų mūsų daugiavaikės šeimos paprašė ir paramos: drabužių, avalynės, siūlų ir kitokių dalykų. Viso to tikimasi gauti dar iki Naujųjų metų.
Šiuo metu Plungės daugiavaikių šeimų bendrijoje yra apie trisdešimt šeimų, kuriose auga daugiau nei šimtas vaikų. Pirmininkės B. Petravičienės teigimu, artimiausias jų susirinkimas numatytas gruodžio 4 dieną 13 val. neįgaliųjų būstinėje (salėje Vytauto g. 9, II aukšte). Jei yra norinčių prisijungti prie bendrijos ar ją paremti – tądien labai laukiami.

« Atgal

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama