Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių laikraštis » Rubrikos » Mieste » Miesto centre sužibo Kalėdų eglė

Miesto centre sužibo Kalėdų eglė

Šeštadienio, gruodžio 11-osios, vakarą dideli ir maži rinkosi Plungės miesto Senamiesčio aikštėje. Nors snigo ir net pustė, tačiau žmonių buvo išties labai daug – visi kartu laukė šventinio Kalėdų eglės įžiebimo.

Miesto centrą užplūdę plungiškiai tiesiog apsupo eglutę ir laikiną pakylą. Mažieji, kad matytų dainininkus ir šokėjus, buvo priversti net užsiropšti tėvams ant pečių.
Susirinkusieji trypčiojo kartu su scenoje šokančiais Plungės kultūros centro kolektyvų „Visus ero“, „Dance deed“ ir pučiamųjų orkestro šokėjais, klausėsi studijos „Vieversys“ mažųjų dainininkų, vokalinės grupės „Hello“, solistės Sandros Viluckytės. Gaila, bet žadėtieji dainininkai projekto „Kelias į žvaigždes“ dalyviai Vudis, Dūmas ir Grūdas šventėje nepasirodė. Matyt, pūga juos užpustė.
Žinoma, daug džiaugsmo vaikams suteikė pagaliau atvykęs Kalėdų Senelis. Jis miesto centrą pasiekė nedideliu traktoriuku, kurį paskolino uždaroji akcinė bendrovė „Valda“. Labai lauktas žilabarzdis svečias palinkėjo susirinkusiai miniai gerų švenčių, pamėtė saldainių ir padėjo įžiebti Kalėdų eglę. Beje, šiemet mūsų žaliaskarė sužibo kartu su kitų kultūros sostinių (Vilniaus, Zarasų ir Ramygalos) eglutėmis. Šventinę nuotaiką dar labiau pakylėjo į dangų paleisti fejerverkai.
Plungiškius artėjančių švenčių proga taip pat pasveikino Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas, merė Elvyra Valerija Lapukienė, sveikatos, sėkmės ir gražių metų palinkėjo Savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis.
Nors dabinta pernykščiais žaislais ir girliandomis, tačiau šakota, graži eglutė mūsų miesto centrą labai papuošė. Šiemet Kalėdų medį iš savo teritorijos atidavė uždaroji akcinė bendrovė „Plungės vandenys“.

« Atgal

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama